Ladány Open Mazsorettsport Versenyen

Gratulálunk Vostenák Jázmin 2t-2 osztályos tanulónak aki a Ladány Open Mazsorettsport Versenyen III.helyezést ért el "B" Bat CAD Solo kategóriában.
1713255814363

Városi öttusa

Gratulálunk Toplenszki Zorka 2.t-2 osztályos tanulónak,aki a Városi Öttusaverseny Futás és Lézer kategóriában IV.helyezést ért el.
1713182609795

Vármegyei szavalóverseny III.

Mittag Márk 5.t osztályos tanuló a Szabó Lőrinc Megyei Szavalóversenyen III.helyezést ért el. Felkészítő tanár: Nagy Mariann. Gratulálunk!
mittagmarkszavalo2024

Vármegyei szavalóverseny II.

Kollár Viktória 2. n osztályos tanuló a Szabó Lőrinc Megyei Szavalóversenyen III.helyezést ért el. Felkészítő tanár: Kocsis Tímea. Gratulálunk!
kollarviktoria2024

Vármegyei szavalóverseny I.

Büszkék vagyunk iskolánk 4.t osztályos tanulójára, Barabás Péterre, aki a vármegyei Szabó Lőrinc szavalóversenyen I. helyezést ért el. Felkészítő pedagógus: Czibrikné Vácegresi Mariann
barabás peti

Szavalóverseny a Miskolci Kultúrális Központban

Büszkék vagyunk iskolánk 4.t osztályos tanulóira.  A Miskolci Kultúrális Központ által szervezett szavalóversenyen Szilágyi Szonja I., Tóth Luca II. helyezést ért el
Felkészítő pedagógus: Czibrikné Vácegresi Mariann
Szonja Luca

Úszás diákolimpia

Az úszás diákolimpia országos döntőjében az I. korcsoportban 50 méter gyorsúszásban 17. helyezért ért el Toplenszki Zorka. Gratulálunk neki!
image0

II. DVTK Nőnapi Torna

Iskolánk negyedik évfolyamos tanulói a II. DVTK Nőnapi Tornán második korosztályban 3. helyezést értek el. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak, Szabó Rékának!
1
Galéria

Kosárlabda diákolimpia

A Miskolci Szabő Lőrinc kosárlabda csapata Diákolimpia vármegyei döntőjében II. helyen végzett.
 
A csapat tagjai:
Barna Zita 
Bodnár Olga Helga 
Drótos Szonja 
Hegymegi Laura 
Kapi Csenge 
Kiss Mia 
Majoros Dorottya 
Molnár Eszter 
Molnár Nóra 
Oross Anna
Sebők Léna 
Szabó Kiara
Telekes Kamilla
 
Felkészítő tanár: Tóbiás Orsolya
431035435 2310556585805429 6732131369056409007 n

B33 kosárlabda diákolimpia

A B33 kosárlabda diákolimpián első helyen végzett a Szabó Lőrinc csapata. 
 
A csapat tagjai:
Drótos Szonja
Hegymegi Laura
Molnár Nóra
Majoros Dorottya

Felkészítő tanár: Tóbiás Orsolya
received 766987035045344 1
Galéria

Rugóláb Akrobatikus Rock and roll Tánc gála

Gratulálunk a Mini Manók csapatnak, akik A Rugóláb Akrobatikus Rock and roll Tánc gálán kategóriájukban I.helyezést értek el.
 
Csapattagok: Bukovenszki Boglárka, Maczkó Liliána, Katona Boglárka
 
Felkészítő tanár: Molnár- Martis Edina 

1709629896045
Gratulálunk a Csipet Csajok csapatnak, akik A Rugóláb Akrobatikus Rock and roll Tánc gálán kategóriájukban I.helyezést értek el.
Csapattagok: Farkas-Wattay Emma, Sneider Adél, Tóth Tamara 2.n osztályos tanulók
Felkészítő tanár: Molnár-Martis Edina
 1709630345415
 

XII. Szolnok Open Országos Mazsorett és Tánc Versenyen

Gratulálunk Szolnok Open Országos Mazsorett és Tánc Versenyen Szoták Noémi 3 t-2 osztályos tanulónak, aki Gyémánt minősítést ért el.
1709643579722
és gratulálunk Vostenák Jázmin 5.t osztályos tanulónak, aki Arany minősítést ért el.
1709643470953

Nyelvész verseny

Gratulálunk Hlad Áron 3.n osztályos tanulónak, aki a Bendegúz Gyermek és Ifjúsági Akadémia XXV.Nyelvész versenyén Vármegyei fordulóban II. Helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Madarász Ágnes 
1707921049172

Megyei versmondó versenyen

Iskolánk 4.évfolyamos tanulói részt vettek a “Kiskarácsony, nagyoarácsony…” megyei versmondó versenyen.
Barabás Péter 4.T osztályos tanuló I.helyezést ért el, felkészítő tanára: dr.Czibrik Attiláné.
Lenkovics Luca 4.N osztályos tanuló II. helyezést ért el, felkészítő tanára: Elekné Aranyos Krisztina
Gratulálunk!
image0
Galéria

skydance 2023

Gratulálunk iskolánk 3.T/2 osztály tanulóinak a SkyDance Gálán elért I.helyezésükhöz.
skydancegala2023

Területi Regionális rajzversenyen

Gratulálunk Krivácsi Vica Sára 8.N osztályos tanulónknak a Területi Regionális rajzversenyen  "csendélet színes 7 - 8. évfolyam" kategóriában első helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Tóth Mariann
1
Galéria

INTÉZMÉNYVEZETŐ


Mikitáné Újjobbágy Erzsébet
Elérhetőségeink:
Cím: 3530 Miskolc, Vörösmarty u. 76.
OM: 028953

Titkárság 30/841-0720 Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Gazdasági Iroda 30/841-0893 Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Szociális munkás: Tóth Martin 20/235-3073