Gratulálunk Terjék Temes 3.n osztályos tanulónak a X. Harsányi Judo Gálán elért I. helyezéséért.

Tanévzáró Sakkverseny

Gratulálunk a 3.n osztályból Bűdi Donát és Kereszti Botond tanulóknak a Tanévzáró Sakkverseny 2018. elért kiváló helyezésekhez.

IX. "Dunán innen Tiszán túl" Kárpát-medencei Ifjúsági Népművészeti Tehetségkutató verseny

Gratulálunk Csala-Ducsai Linett 2.n osztályos tanulónak, a Borsodi Magyar Közösségek Szövetsége MENTE Egyesület szervezésében és Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata támogatásával megrendezett
IX. "Dunán innen Tiszán túl" Kárpát-medencei Ifjúsági Népművészeti Tehetségkutató verseny döntőjén Népmese kategóriában elért a Legbátrabb Mesemondó minősítéséért.
Felkészítő tanára: Elekné Aranyos Krisztina

XVI. Zemplén Országos Minősítő Társastánc Fesztivál

Gratulálunk Kocsis Karola és Koczur Csaba Örs 3.n osztályos tanulóknak a XVI. Zemplén Országos Minősítő Társastánc Fesztiválon elért ezüst minősítéshez a Ködmön formációs Táncegyüttes "C" csoportjával.

Német szépkiejtési verseny

Gratulálunk az iskolánkban megrendezett Német szépkiejtési versenyen elért eredményekhez:
Szabó Bálint 5.n osztályos tanulónknak I.helyezéshez
Vingendorf Anna 5.n osztály II. helyezéshez
Felkészítő tanárok: Üveges Tímea és Sőrés Klára

VI. Abigél Országos Minősítő Táncfesztivál

Gratulálunk Baffi Dóra 6.r osztályos tanulónak az VI. Abigél Országos Minősítő táncfesztiválon elért arany minősítéshez.

Gratulálunk Kocsis Karola és Koczur Örs 3.n osztályos tanulóknak, akik a VI. Abigél Országos Minősítő Táncfesztiválon a Ködmön Formációs Táncegyüttes "C" csoportjával a következő eredményeket érték el:
Bécsi keringő:  arany minősítés
Jive: kiemelt arany minősítés

Gratulálunk Majoros Dániel 6.n osztályos tanulónknak a Mozaik Országos Tanulmányi versenyen
elért I. helyezéshez.
Felkészítő: Elekné Aranyos Krisztina

Floorball Kispályás Városi Bajnokság

Gratulálunk a Floorball Kispályás Városi Bajnokságon elért eredményekhez.
Lány II. korcsoport V.hely:
Kocsis Karola
Köteles Adél
Laskó Berta
Herr Szonja
Füzesi Vanda

Lány
Langer Panka
Czirják Polett
Szopkó Hanna
Andorkó Andrea
Felkészítő: Balajthi Zsolt

Gratulálunk iskolánk fiú floorball csapatának Floorball Kispályás Városi Bajnokságon elért III. helyezéshez.
A csapat tagjai:
Újj Tamás 3.n
Trozsák Bálint 4.n
Oravecz Marcell 4.n
Zrínyi Botond 4.n
Fodor Zsombor 4.n
Felkészítő tanár: Balajthi Zsolt

Megyei Angol Tesztmegoldó verseny

Gratulálunk Lehoczki Szimonetta 8.r osztályos tanulónknak a Megyei Angol Tesztmegoldó versenyen elért III. helyezéshez.
Felkészítő: Pappné Banka Judit

Kvalitás Extra Országos verseny

Gratulálunk a Kvalitás Extra Országos versenyen elért helyezésekhez
Tóth Luca 2.r/1.
Szövegfeldolgozás 8.hely
Anyanyelv 9. hely

Juhász Janka 2.r/1.
Matematika 22.hely

Kós Lilien 2./1.
Szövegfeldolgozás 7.hely
Anyanyelv 12.hely

Jancsurák Flóra 2r/1.
Matematika 12.hely
Szövegfeldolgozás 3.hely
Anyanyelv 1.hely

Csenge Levente 2.r/1.
Matematika 18.hely

Szolnoki Péter 2.r/1.
Matematika 9.hely
Szövegfeldolgozás 6.hely

Herr Szonja 3.n
Anyanyelv 7.hely

Diákolimpia Országos Döntő

Gratulálunk Terjék Temes 3.n osztályos tanulónknak a Diákolimpia Országos Döntőjében Diák C korosztályban, Judo sportágban ezüstérmet szerzett.
A Tudásbajnokság Megyei Döntőjében Matematikából
III. helyezést ért el.

Gratulálunk Konc Ágota 4.n osztályos tanulónak, aki a "Kommunikációs nap Komlóstetőn" városi versenyen magyar nyelv kategóriában III. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné

Gratulálunk a 7.n osztályos tanulóknak a Kommunikációs nap Komlóstetőn versenyen elért eredményekhez.
Nagy-Chillon Aida - Német nyelv I.hely
Bodnár Imola
- Magyar nyelv I.hely

Városi Angol nyelvi Agymozgató verseny

Gratulálunk a Városi Angol nyelvi Agymozgató versenyen elért kiváló helyezéshez.
I. helyezést értek el csapatversenyen
Bozsó Ádám 4.r
Takács-Borkuti Nóra 4.r
Kis-Vaszil Nikolett 3.r
Felkészítő tanáraik: Balajthiné Juhász Boglárka és Pappné Banka Judit
Gratulálunk Fogarasi Janka 3.n osztályos tanulónak, aki a Maros Kupa Úszóversenyen 50 m pillangóúszásban II. helyezést ért el.

Országos Sakk Diákolimpia

Gratulálunk iskolánk tanulóinak az Országos Sakk Diákolimpián elért 4. helyezéshez.
A csapat tagjai:
Herczeg Marcell 3.n
Király Lilla 4.n
Fábián Bertalan 4.n
Homolya Nándor 3.r
Gratulálunk Takács-Borkuti Nóra 4.r osztályos tanulónak, aki a Szolnoki Vidékbajnokságon Vívás sportágban III. helyezést ért el.
Gratulálunk Bozsó Ádám és Jancsurák Lajos 4.r osztályos tanulóknak, aki az I. Keresztúr Kupán Karate versenyen kiváló helyezéseket értek. el.
Bozsó Ádám II. és III. helyezés
Jancsurák Lajos I. helyezés
Gratulálunk Juhász-Nagy Lili 1.n osztályos tanulónak, aki a VIII. Vasutas Gyermekdal Találkozón kiemelkedő EZÜST fokozatot szerzett.
Felkészítő tanára: Hegedűs Andrea
Gratulálunk Újj Tamás 3.n osztályos tanulónak, aki a Telekom Vivicittá Városvédő Futáson kitartóan részt vett.
Gratulálunk Gaál Viktor 2.r/1 osztályos tanulónknak karate versenyen elért II. helyezéséért.

Házi német csapatverseny

Gratulálunk a házi német csapatverseny a 4.n osztály BKCSM csapatának a kiváló I. helyezéshez.
A csapat tagjai:
Fábián Bertalan
Vaja Krisztián
Lengyel Csenger
Tósa Máté
Felkészítő tanárok: Margitai Katalin és Marossy Gáborné
Gratulálunk Homolya Dániel 5.r osztályos tanulónak, aki a városi Angol Tesztmegoldó versenyen I. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Balajthiné Juhász Boglárka

Magyar Judo versenyek

Gratulálunk Terjék Temes 3.n osztályos tanulónknak a Magyar Judo Szövetség Rangsorverseny Biber Pál emlékversenyen elért I. helyezéséhez, a Nemzetközi Judo versenyen elért II. helyezéséhez.
Gratulálunk Terjék Tomaj 2.n osztályos tanulónknak  a Nemzetközi Judo versenyen elért II. helyezéséhez.

Házi Matematika verseny

Gratulálunk iskolánk 4.n osztályos tanulóinak a Házi Matematika versenyen elért helyezésekhez.
I. hely: Király Lilla Virág
II. hely: Farkas Frida
III. hely: Körei Áron
Felkészítő: Sajgó Lászlóné
Gratulálunk Varga Laura Klára 5.r osztályos tanulónknak Miskolci Regionális Rajzversenyen elért III. helyezéshez.
Felkészítő: Demeter-Pénzes Marianna
Gratulálunk Stefán Nanda Janina 2.n osztályos tanulónknak a Miskolci salak királya autóversenyen elért III. helyezéshez mint navigátor.
Gratulálunk Végső Amina 4.r osztályos tanulónknak a "Betegség és gyógyítás" című rajzpályázaton elért eredményéhez.
Gratulálunk Jancsurák Flóra 2.r/1 osztályos tanulónak, aki a Diósgyőri Gimnázium a Föld napja alkalmából meghirdetett városi rajzpályázaton I. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Dr. Czibrik Attiláné

Nemzetközi Jégkorong Torna

Gratulálunk Újj Tamás 3.n osztályos tanulónak, aki a Nemzetközi Jégkorong Tornán a DVTK U8-U10 kategóriában csapatával I. helyezést ért el.

Gratulálunk Fülöp Balázs 2.r/1 osztályos tanulónak, aki a Nemzetközi Jégkorong tornán a DVTK Jegesmedvék  U8-U10 kategóriában csapatával Miskolci mérkőzésen Arany, Debreceni mérkőzésen Bronz minősítést szereztek.
Gratulálunk Fogarasi Janka 3.n osztályos tanulónak, aki a Hajós Alfréd Úszás Kupa fordulóján 100 m pillangóúszásban II. helyezést ért el.
Gratulálunk Varga Gábor Koppány 2.r/1 osztályos tanulónak, aki csapatával Atlétika versenyen V. helyezést ért el.
Gratulálunk Ambrus Barbara 5.r osztályos tanulónak, Kajak-kenu versenyen elért I. helyezéséért.

Házi környezetismeret verseny

Gratulálunk 2. évfolyam házi környezetismeret versenyen elért helyezésekhez:
I. hely - Csala-Ducsai Linett 2.n
Felkészítő tanára: Kuthi Rita

II. hely - Jancsurák Flóra 2.r/1
Felkészítő tanára: Dr. Czibrik Attiláné

III. hely - Polonkai Tímea 2.r/2
Felkészítő tanára: Verébné Türk Viktória

Gratulálunk a 3. évfolyam megrendezett Házi Környezetismeret versenyen elért helyezésekhez.
I. hely - Szalay Katalin 3.n
II. hely - Andorkó Andrea 3.r
III. hely - Kiss Lorina 3.n

Gratulálunk a DVTK Jegesmedvék Nemzetközi Jégkorong Tornán U12 kategóriában elért helyezésekhez:
Oravecz Marcell 4.n 3.hely
Lengyel Csenger 4.n 5.hely

Házi Szövegértés verseny

Gratulálunk a 3. évfolyamon megrendezett Házi Szövegértés versenyen elért helyezésekhez:
I. hely - Szopkó Hanna 3.r
Felkészítő tanára: Felvinczy Csongorné
II. hely - Herr Szonja 3.n
III. hely - Majnár Benjámin 3.n
Felkészítő tanáruk: Tarnai Éva
Gratulálunk Figeczki Levente 8.r osztályos tanulónak, aki a Legkedvesebb Mátyás mondás megyei rajzpályázaton II. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Demeter-Pénzes Mariann
Gratulálunk Kocsis Karola és Koczur Csaba Örs 3.n osztályos tanulók a Ködmön Formációs Táncegyüttessel a Revolution Dance Cup Nemzetközi Táncversenyen ARANY minősítést szereztek.

MEDVE-MATEK verseny

Gratulálunk iskolánk 5.n osztályos tanulóinak a MEDVE-MATEK versenyen elért ezüst medve fokozathoz.
Csapat tagok:
Balogh Marcell
Szerdi Milán
Papp Gergő
Felkészítő tanár: Györki Julianna

Házi Matematika verseny

Gratulálunk iskolánk tanulóinak a 2. évfolyamon megrendezett Házi Matematika versenyen elért helyezésekhez.
 I. hely Jancsurák Flóra 2.r/1
II. hely Csala-Ducsai Linett 2.n
III. hely Szolnoki Péter 2.r/1
Felkészítő tanárok: Thúry-Bajay Tamásné, Kuthi Rita
Gratulálunk Terjék Temes 3.n és Terjék Tomaj 2.n osztályos tanulókat, akik a Nemzetközi Diák Judo Versenyen I. helyezést értek el.

Országos Szabó Lőrinc Szavalóverseny

Gratulálunk Majnár Benjámin 3.n osztályos tanulónak, aki az Országos Szabó Lőrinc Szavalóversenyen kimagasló I. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Tarnai Éva

Gratulálunk Tóth Luca 2.r/1 osztályos tanulónak, aki az Országos Szabó Lőrinc Szavalóversenyen Különdíjban részesült.
Felkészítő tanára: Dr. Czibrik Attiláné
Gratulálunk Petrovics Diána 8.r osztályos tanulónknak a "Magyar vagyok ... határtalanul" rajzversenyen nyújtott kimagasló munkájáért.
Felkészítő tanár: Demeter-Pénzes Marianna

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XIX. NyelvÉsz megyei fordulója

Gratulálunk Lupkovics Lázár 3.n osztályos tanulónak, aki a Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XIX. NyelvÉsz megyei fordulóján II. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Tarnai Éva
Gratulálunk Fogarasi Janka 3. n osztályos tanulónak, kiváló úszás eredményeihez:
XXII. Víz Világnapi Nemzetközi Úszóverseny - a vizek védelméért
100 m pillangóúszás - III. hely
400-as felmérő Úszóverseny
400 m gyorsúszás - III. hely

Víz Világnapja rajzpályázat

Gratulálunk a Víz Világnapja alkalmából meghirdetett rajzpályázaton sikeresen szereplő tanulóinknak:
Füzesi Vanda 3.n Kíváló teljesítményt ért el
Tóth Luca Andrea 2.r-1  Kíváló teljesítményt ért el
Jancsurák Flóra 2.r-1 Különdíjas lett "Legaprólékosabb munka" kategóriában
Ludnik Bianka és Ludnik Jázmin 2.r-1 különdíjas lett "Legkreatívabb testvérek" kategóriában 
Felkészítő tanáraik: dr. Czibrik Attiláné és Egererné Budai Éva
Gratulálunk Szolnoki Péter 2.r-1 osztályos tanulónknak a Töprengő matematika versenyen elért I. helyezéséhez!

Gratulálunk Takács Kinga 3.e osztályos tanulónknak a "Szilágyi Örzsébet levelét megírta..." rajzpályázaton elért I. helyezéshez.
Felkészítő tanár: Oroszné Polgár Anikó
Gratulálunk iskolánk tanulóinak, akik a Budapesten megrendezésre kerülő Tüske Kupa Jégkorongtornán csapatukkal I. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Oravecz Marcell 4.n
Trozsák Bálint 4.n
Újj Tamás 3.n
Gratulálunk Újj Tamás 3.n osztályos tanulónknak a Gyermek Jégkorongozók Világbajnokságán nyújtott kiváló eredményéhez!

BAZ megye Csapat Sakk Diákolimpia

Gratulálunk a BAZ megye Csapat Sakk Diákolimpián I-II. Korcsoport Bajnokainak: Fábián Bertalan 4.n, Homolya Nándor 3.r, Herczeg Marcell 3.n, Király Lila 4.n osztályos tanulóinknak.

Gratulálunk Tóth Luca 2.r-1 osztályos tanulónknak az Amatőr Úszóversenyen Mell úszás  kategóriában elért I. helyezéséhez!
Gratulálunk Bráz Panka 2.n osztályos tanulóknak, aki a Szolnokon rendezett Országos Mazsorett Versenyen csapatával I. helyezést ért el!
Gratulálunk Újj Tamás 3.n osztályos tanulónknak, aki a Gepárd Jégkorong Egyesület MINI "A" jégkorongtornán  kimagasló teljesítményt nyújtott!
Gratulálunk Matiscsák Dominik 2.r-1 osztályos tanulónknak a Téli encsi foci kupa I. helyezéséhez a Borsod Volán színeiben!
Gratulálunk Szuhodolszki Barbara 4.n osztályos tanulónak, aki a "Móra tollával" Megyei Helyesírás versenyen II. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné

IV. Sajó Kupa Karate verseny

Gratulálunk iskolánk tanulóinak, akik a IV. Sajó Kupa Karate versenyen az alábbi helyezéseket értek el:
Csikós Annamária 3.n - Lány 8-9 éves, Shiko-Dachi versenyszámban - II. helyezés

Semsey Bálint 4.r - Fiú 10-11 éves, 6-4 kyu  KATA versenyszámban II. helyezés, Kumite versenyszámban III. helyezés
Jancsurák Lajos 4.r - Fiú 10-11 éves, 6-4 kyu, KATA versenyszámban I. helyezés
Bozsó Ádám 4.r - Fiú 10-11-12-13 éves, Shiko-dachi versenyszámban III. helyezés, fiú 8-9 éves Kihon versenyszámban III. helyezés
Gratulálunk Újj Tamás 3.n osztályos tanulónknak a Magyar Jégkorong Napján nyújtott kiemelkedő teljesítményéhez!
Gratulálunk Fábián Bertalan 4.n osztályos tanulónak, aki a Miskolc Városi sakk Diákolimpián egyéni kategóriában II. helyezést ért el, valamint a BAZ megyei élő nélküli Egyéni Sakk Diákolimpia Döntőjén fiú II. korcsoport Bajnoka lett.
Gratulálunk Homolya Dániel 5.r osztályos tanulónknak aki a Sakk Diákolimpián Fiú III. korcsoportban
III. helyezést ért el.

Megyei Matematika Verseny döntő

Gratulálunk a Megyei Matematika Verseny döntőjén a 4.n osztályos tanulók kiváló eredményéhez:
Farkas Frida - V. hely
Fábián Bertalan - IX. hely
Felkészítő tanáruk: Sajgó Lászlóné
Gratulálunk Újj Tamás 3.n osztályos tanulónknak a DVTK Jegesmedvék U10 tornáján nyújtott kiemelkedő teljesítményéhez!
Gratulálunk Terjék Tomaj 2.n osztályos tanulónak, a "Judo Csillagok" Nemzetközi Cselgáncsversenyen 2009-es korosztályban elért I. helyezéséhez.
Gratulálunk Kocsis Karola 3.n osztályos tanulónak, aki a 2017. évi Karácsonyi Szépírás pályázaton 3.4. évfolyamos kategóriában I. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Tarnai Éva
Gratulálunk a Mategye Megyei Matematikaversenyen elért helyezésekhez:
I. hely - Lupkovics Lázár 3.n
III. hely - Terjék Temes 3.n
VII. hely - Füzesi Vanda 3.n
Felkészítő tanáruk: Gedeonné Bátyi Klára
Gratulálunk Lupkovics Lázár 3.n osztályos tanulónak, az alábbi versenyeken nyújtott kimagasló teljesítményéért.
Scitec Open 2017 Győr - Nemzetközi Úszóverseny
Junior 4-es kategória
I. hely - 200 m vegyes
I. hely - 400 m vegyes
I hely - 50 m mellúszás
I. hely - 100 m mellúszás
I. hely - 200 m mellúszás
II. hely - 50 m hátúszás
III. hely - 200 m hátúszás
 
Országos Úszás Diákolimpia - I. hely
Tanára: Tóbiás Orsolya
Gratulálunk Újj Tamás 3. n osztályos tanulónak a Ferencvárosi TC Jégkorong tornán nyújtott kimagasló teljesítményéért.
Gratulálunk Terjék Temes 3.n osztályos tanulónak a Judo "Csillagok Kupa" versenyen, 2008-as korosztályban elért
I. helyezéshez.

Kiskarácsony, nagykarácsony

Gratulálunk Tóth Luca 2.r/1 osztályos tanulónknak a "Kiskarácsony, nagykarácsony" c. rendezett megyei versmondó versenyen elért I. helyezéshez.

Gratulálunk Stefán Nanda Janina 2.n osztályos tanulónknak a "Kiskarácsony, nagykarácsony" c. rendezett megyei versmondó versenyen elért II. helyezéshez.

Matekguru Kárpát-medencei matematika Csapatverseny

Gratulálunk a 3.n Arany Ászok csapatának, akik a XIII. Matekguru Matematika versenyen I. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Lupkovics Lázár
Garad Bercel
Krizsek Dominik
Terjék Temes
Felkészítő tanáruk: Gedeonné Bátyi Klára

Gratulálunk a 4.n osztály tanulóinak a 13. Matekguru Kárpát-medencei matematika Csapatversenyen
elért 4. helyezéshez.

A csapat tagjai:
Szilágyi Balázs
Fábián Bertalan
Konc Ágota
Körei Áron
Felkészítő: Sajgó Lászlóné

XI. Hagyományőrző Úszó emlékverseny

Gratulálunk Fogarasi Janka 3.n osztályos tanulónak, a XI. Hagyományőrző Úszó emlékversenyen elért kiváló helyezéseihez:
100 m váltó - II. hely
100 m gyors - III. hely
50 m pillangó - III. hely
100 m hát - V. hely
200 m vegyes - IV. hely

I. Diósd Flag Football Kupa

Gratulálunk Bujdosó Bence és Juhász Ádám 5.t osztályos tanulóknak, az I. Diósd Flag Football Kupán csapatukkal elért II. helyezésért.

Kajak-Kenu Országos csapatverseny

Gratulálunk Ambrus Barbara 5.r osztályos tanulónknak a Kajak-Kenu Országos csapatversenyen kajak kategóriában elért III. helyezéséhez!

II. Nyelvészkedők Csapatverseny

Gratulálunk a II. Nyelvészkedők Csapatverseny 4.n osztályos csapatainak kiváló helyezéseihez:
 Nyelv-észek csapata VIII. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Szilágyi Boglárka
Nagy Dorka
Szuhodolszki Barbara
Farkas Frida 

Magyar(k)osok csapata VI. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Fábián Bertalan
Rákos Zsófia
Szilágyi Balázs
Lengyel Csenger
Felkészítő tanáruk: Erdélyi Zsoltné

Gratulálunk a Nyelvészkedők csapatverseny
országos III. helyezéséhez: 
Terjék Tomaj 2.n
Zarándy Vilmos 2.n
Rákos Csobán 2.n
Csala-Ducsai Linett 2.n
osztályos tanulóinknak!
 Felkészítő tanár: Elekné Aranyos Krisztina

"Miskolci Séta" c. városi rajzpályázat

Gratulálunk Vezendi Vivien 8.r osztályos tanulónknak a Miskolc-város ünnepére hagyományosan meghirdetett "Miskolci Séta" c. városi rajzpályázaton
elért II. helyezéséhez!
Felkészítő tanára: Demeter-Pénzes Mariann

Sky Dance Gála

Gratulálunk iskolánk Rocky csapatainak a Sky Dance Gálán elért helyezésekhez.
Rock Star csapat Mirror kategória I.hely
Tátrai Dalma
Veréb Flóra
Oross Anna
Gintner Annabella

Magic Dance csapat Children kisformáció C III. hely
Füzesi Vanda
Laskó Berta
Major Csilla
Zagyva Dóra

Rockys Csajok csapat Serdülő kisformáció D II. hely
Drótos Szonja
Rákos Zsófia
Uglyai Csenge

Szuper Rocky csapat Mirror kategória I.hely
Lackner Sára
Vasas Viktória
Buda Lia
Zeley Laura
Sándor Szilvia
Simonyák Nina

Páros Rocky csapat Mirror kategória I.hely
Bráz Panka
Uglyai Levente
Rákos Csobán
Huber Imola

Páros csapat Serdülő B kategória I.hely
Nagy-Chillon Aida
Szabó Bálint

"Rigó énekeljen" környezetvédelmi csapatverseny

Gratulálunk a "Rigó énekeljen" környezetvédelmi csapatversenyen elért II. helyezéshez:
Matei Lotti és Matei Szofi 6.r 
Horváth Csenge 6.r
Szénási Hanna 6.r
osztályos tanulóinknak.
Felkészítő tanár: Molnárné Hanó Gabriella

Gratulálunk iskolánk 5.r osztályos csapatának a 13. Rigó énekeljen Környezetvédelmi csapatversenyen elért
IV. helyezéshez.
A csapat tagjai:
Varga Laura Klára
Ambrus Barbara
Matiscsák Márk
Erdős Martin

Gratulálunk iskolánk 5.r osztályos tanulóinak a 13. Rigó énekeljen Környezetvédelmi csapatversenyen
elért I. helyezéshez.
A csapat tagjai:
Németh Flóra
Tátrai Levente
Homolya Dániel
Széles Laura
Felkészítő: Molnárné Hanó Gabriella

Gratulálunk a "Rigó énekeljen" Kárpát-medencei Környezetvédelmi csapatversenyen elért V. helyezéshez a 6.r osztály ÖKO-Kosok csapatának:
A csapat tagjai:
Szénási Márk
Orgonás Dominik
Faragó Noel
Fülöp István
Felkészítő tanáruk: Molnárné Hanó Gabriella
 

Langwest 2018 Országos Tehetségkutató Német Tanulmányi verseny

Gratulálunk A Langwest 2018 Országos Tehetségkutató Német Tanulmányi versenyen I. kategóriában elért eredményekhez:
Kocsis Karola 3.n III. helyezés
Füzesi Vanda 3.n V. helyezés
Fogarasi Janka 3.n VI. helyezés
Lupkovics Lázár VIII. helyezés
Felkészítő tanár: Gedeonné Bátyi Klára

Gratulálunk a Langwest 2018 Országos Tehetségkutató Német Tanulmányi versenyen III. kategóriában elért eredményekhez:
Nagy-Chillon Aida 7.n I. hely 
Csattos Barnabás 7.n III. hely (B1 nyelvvizsga)
Felkészítő: Margitai Katalin

Gratulálunk iskolánk 5.n osztályos tanulóinak, akik a Langwest 2018. Országos Tehetségkutató Tanulmányi versenyen II. kategóriában kiváló helyezéseket értek el.
Horváth Lili - II. helyezés
Szabó Bálint - IV. helyezés
Karajz Csenge - XII. helyezés
Felkészítő tanáraik: Üveges Tímea és Sőrés Klára

Bolyai Anyanyelvi Verseny Országos Döntő

Gratulálunk a Bolyai Anyanyelvi Verseny Országos Döntőjén a 4.n osztály "Nyelvészkedők" csapatának, az elért kiváló VI. helyezésért.
A csapat tagjai:
Fábián Bertalan
Lengyel Csenger
Szilágyi Balázs
Zrínyi Botond
Felkészítő tanáruk: Erdélyi Zsoltné

Évadnyitó Kenu verseny

Gratulálunk az Évadnyitó Kenu versenyen elért eredményekhez:
Tósa Máté 4.n III.hely

Bazsányi Béla  4.n V.hely

"A gyermeki lélek utat mutat"

"A gyermeki lélek utat mutat" címmel meghirdetett rajzpályázaton iskolánk tanulója Kiss Gergő 3. r osztályos tanuló I. helyezést ért el.
Gratulálunk!
Felkészítő tanár: Felvinczy Csongorné
Gratulálunk a Német Két Tanítási Nyelvű Iskolák Német Versenyén elért eredményekhez: 
Baumann Reto 7.n osztályos tanuló I. hely
Nagy-Chillón Aida 7.n III. hely
Csattos Barnabás 7.n VIII. hely

Horváth Lili 5.n I. hely
Szabó Bálint 5.n IV. hely
 Felkészítő tanár: Üveges Tímea, Sőrés Klára
 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny BAZ Megyei fordulója

Gratulálunk a 4. n osztály "Nyelvészkedők" csapatának, akik a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny BAZ Megyei fordulóján I. helyezést értek el.
Csapat tagjai:
Szilágyi Balázs, Fábián Bertalan,
Lengyel Csenger, Zrínyi Botond

Gratulálunk a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny BAZ megyei fordulóján a 4.n osztály "Nyelvtörők" csapatának a kiváló III. helyezéshez.
A csapat tagjai:
Király Lilla Virág, Szilágyi Boglárka,
Körei Áron, Raisz Örs
Felkészítő tanáruk: Erdélyi Zsoltné

Gratulálunk a Bolyai Anyanyelvi Csapat verseny megyei fordulóban elért II. helyezéshez a 6. osztályos tanulóinknak:
Feladat Találó csapat tagjai:
Bárdos Eszter, Terney Adrián,
Kopácsy Péter, Majoros Dániel
Felkészítő tanár: Elekné Aranyos Krisztina

Gratulálunk a Bólyai Anyanyelvi Csapat verseny megyei fordulóban elért V. helyezéshez a 4. n osztályos tanulóinknak: 
A csapat tagjai:
Farkas Frida, Nagy Dorka,
Szuhodolszki Barbara, Trozsák Bálint
Felkészítő tanár: Erdélyi Zsoltné  

Bolyai Matematika Csapatverseny BAZ Megyei fordulója

Gratulálunk iskolánk 4.n osztályos "Tengerészek" csapatának, akik a Bolyai Matematika Csapatverseny BAZ Megyei fordulóján III. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Fábián Bertalan, Konc Ágota,
Szilágyi Balázs, Körei Áron
Felkészítő tanáruk: Sajgó Lászlóné

Gratulálunk iskolánk 3. n osztályos "Számvadászok" csapatának, akik a Bolyai Matematika Csapatverseny
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei fordulóján
elért I. helyezéshez.
A csapat tagjai:
Heczeg Marcell, Garad Bercel,
Lupkovics Lázár, Terjék Temes
Felkészítő tanár: Gedeonné Bátyi Klára
Gratulálunk Fülöp Balázs 2.r/1 osztályos tanulónak a Debreceni Hoki Klub által szervezett jégkorong tornán való kiváló teljesítéséért.

Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny

Gratulálunk a 3.n osztályos tanulóknak a Zrínyi Ilona Megyei Matematika Versenyen csapatban elért
I. helyezéshez, valamint egyéni helyezéseikhez
Lupkovics Lázár - I. hely
Terjék Temes - VI. hely
Krizsek Dominik - VII. hely
Felkészítő tanár: Gedeonné Bátyi Klára

Gratulálunk a 4.n osztályos tanulóknak a Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny kiváló helyezettjeinek:
Szilágyi Balázs - III. hely
Fábián Bertalan - IX. hely
Zrínyi Botond - X. hely
Felkészítő tanár: Sajgó Lászlóné

Gratulálunk a Házi Szabó Lőrinc Szavalóverseny kiváló helyezettjeinek

I. évfolyamon:
I. hely - Kapi Csenge 1.n  
II. hely - Juhász-Nagy Lili 1.n
Felkészítő tanáruk: Csőke Éva
III. hely - Ferenczi Sarola 1.e
Felkészítő tanára: Simcsák Huba
 
II. évfolyamon:
I. hely - Stefán Nanda Janina 2.n
Felkészítő tanára: Elekné Aranyos Krisztina
Tóth Luca 2.r/1
Felkészítő tanára: Dr. Czibrik Attiláné
II. hely - Csala-Ducsai Linett 2.n
Felkészítő tanára: Elekné Aranyos Krisztina
III. hely - Jancsurák Flóra 2.r/1
Felkészítő tanára: Dr. Czibrik Attiláné
Külőndíj: Farkas Tamara 2.n

III. évfolyamon:
I. hely - Majnár Benjámin 3.n
Felkészítő tanára: Tarnai Éva
II. hely - Szopkó Hanna 3.r
Felkészítő tanára: Felvinczy Csongorné
III. hely - Füzesi Vanda 3.n
Szalay Katalin Lívia 3.n
Felkészítő tanáruk: Tarnai Éva

IV. évfolyamon:
I. hely - Bukta Levente 4.r
Felkészítő tanára: Kozma Anita
II. hely - Szilágyi Boglárka 4.n
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné
III. hely - Oravecz Marcell 4.n
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné
Varga Gyula 4.e
Felkészítő tanára: Czél Andrea

Megyei Szabó Lőrinc Szavalóverseny

Gratulálunk a Megyei Szabó Lőrinc Szavalóverseny kiváló helyezettjeinek, akik teljesítményükkel bekerültek az országos döntőbe:
I. hely: Majnár Benjámin 3.n
Felkészítő tanár: Tarnai Éva

I. hely: Stefán Nanda Janina 2.n
Felkészítő tanár: Elekné Aranyos Krisztina

II. hely: Tóth Luca 2.r/1
Felkészítő tanár: Dr. Czibrik Attiláné

Gratulálunk Szopkó Hanna 3.r osztályos tanulónak a Megyei Szabó Lőrinc Szavalóversenyen
elért 2. helyezéséhez.
Felkészítő: Felvinczy Csongorné

Gratulálunk Király Lilla Virág 4.n osztályos tanulónak, aki a Mikulás Sakk Kupán 9-10 éves lány kategóriában egyéni I. helyezést ért el.

XXIII. Komodo Karate Kupa

Gratulálunk iskolánk két 4.r osztályos tanulójának, a XXIII. Komodo Karate Kupán elért kiváló eredményhez.
Pályi-Lőrincz Dominik - II. hely
Jancsuárk Lajos - III. hely
Gratulálunk Farkas Nóra 2.n osztályos tanulónknak a Swimming Pentathlon Club Mikulás Csobbanás elnevezésű versenyen 100 m futás, 33 m úszás kategóriában elért eredményéhez.

Gratulálunk Tóth Luca 2r/1 osztályos tanulónak,
aki II. helyezést ért el és Matei Lotti 6.r osztályos tanulónknak a Gárdonyi Géza megyei prózamondó versenyen elért III. helyezéséhez.
 
Gratulálunk az "Arany-tollal, költőszóval" városi helyesírási versenyen elért helyezésekhez
I. hely - Fábián Bertalan 4.n
II. hely - Lupkovics Lázár 3.n
Felkészítő tanár: Erdélyi Zsoltné, Tarnai Éva

Miskolc Városi Gyorskorcsolya Verseny

Gratulálunk Fülöp Balázs és Kovács-Csizmadia Hunor 2.r/1 osztályos tanulóknak, akik a Miskolc Városi Gyorskorcsolya Versenyen kiváló helyezéseket értek el.
Fülöp Balázs - hosszútáv - bornzérem
Fülöp Balázs és Kovács-Csizmadia Hunor - váltó - aranyérem

Öko pályázat

Gratulálunk az Iskolánkban meghirdetett Öko pályázaton elért eredményekhez a következő tanulóinknak:
Farkas Tamara 2.n
Csomós Kitti 3.n
Füzesi Vanda 3.n
Túróczy Blanka Dorka 3.n
Kocsis Karola 3.n
Herr Szonja 3.n
Kumpár Hanna 3.n
Tamás Linda 3.n

Gratulálunk Dámóczi András és Lackner Sára 2.n osztályos tanulóknak, akik a Megyei Úszóversenyen 50 m mellúszás kategóriában I. helyezést értek el.

Gratulálunk Fülöp Balázs 2.r/1. osztályos tanulónak, aki a Jászberényi Fókák által rendezett Mini Jégkorong tornán kimagaslóan teljesített.

Gratulálunk iskolánk 3-4. évfolyamán megrendezett házi ének-zene versenyen elért kiváló helyezésekhez.
I. hely - Csikós Annamária 3.n
II. hely - Riz Botond 3.n
Tanáruk: Tarnai Éva

III. hely - Szabó Ginevra Anna 3.r
Tanára: Hegedűs Andrea
Gratulálunk Varga Gábor 2.r/1. osztályos tanuónak, aki a MATSZ Gyermek kezdő-haladó és serdülő I. o. tornabajnokságán sikeresen szerepelt.

Gratulálunk Tóth Luca 2r-1 osztályos tanulónknak Úszóversenyen 50 m mell úszás kategóriában elért eredményéhez.
Gratulálunk Takács Kinga 3.e osztályos tanulónak, aki táncművészeti csoportjával az alábbi versenyeken kiváló eredményeket értek el.:
Ritmus Csapatok Magyar Bajnoksága Budapest - I. hely
Európa bajnokság Horvátország - I. hely
Világbajnokság Róma - Különdíj

Gratulálunk Körmöndi Marcell 8.n osztályos tanulónknak a Bakuban rendezett Grappling Világbajnokságon
elért 3. helyezéséhez.
 

Mikulás Kupa Úszás verseny

Gratulálunk a Mikulás Kupa Úszás verseny kiváló teljesítményeihez:
Tóth Luca 2.r/1 - mell és gyorsúszás II. hely
Tóth Lili 2.r/1 - mellúszás II. hely, gyorsúszás III. hely
Csenge Levente 2.r/1 - mellúszás III. hely
IMG 20171211 083940
Gratulálunk Király Lilla 4.n osztályos tanulónknak, aki a csehországi Kouty Nad Desnou-ban megrendezett utánpótlás sakkozók Európai Uniós Bajnokságán
IV. helyen végzett.
kiraly lilla virag fill 225x150
Gratulálunk Tósa Máté 4.n osztályos tanulónak, aki a DKSC megyei kajak-kenu versenyen csapatával
II. helyezést ért el.

INTÉZMÉNYVEZETŐ

Mikitáné Újjobbágy Erzsébet

 
Elérhetőségeink:

Cím: 3530 Miskolc, Vörösmarty u. 76.

OM: 028953

Titkárság:  46/411-540  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Gazdasági iroda: 46/323-529