Körmöndi Richárd

Gratulálunk Körmöndi Richárd 2.n osztályos tanulónak, aki a Miskolci Ju Jitsu Global Kupa 2016. Bajnokságán egy kategóriában II. és három kategóriában III. helyezéseket ért el.

Kajak-kenu

Gratulálunk Raisz Örs és Fürjes Mátyás 2.n osztályos tanulóknak, akik a Magyar Kajak-kenu megyei döntőn III., a Lillafüredi Kajak-kenu kupán I. helyezést értek el.

"Hahó Könyvtársak" megyei olvasást népszerűsítő verseny

Gratulálunk a "Hahó Könyvtársak" megyei olvasást népszerűsítő verseny 4.n osztály Betűfalók csapatának, akik V. helyezéssel és egy Balatoni nyaralással gazdagodtak.
A csapat tagjai:
Imri Hanna
Tamás Laura
Majoros Dániel
Kopácsy Péter
Felkészítő tanáraik: Elekné Aranyos Krisztina és Kissné Oláh Ágnes

Gyarmati János Ádám

Gratulálunk Gyarmati János Ádám 2.r osztályos tanulónak, aki a Szerencsi Úszóversenyen mell- és gyorsúszás kategóriában II. helyezést ért el.

Magyar Látványtánc Sportszövetség Magyar Bajnokság

Gratulálunk az 1.n osztályból Csomós Kittinek, Csomós Biankának és Herr Szonjának, akik a Magyar Látványtánc Sportszövetség Magyar Bajnokságán II. helyezést értek el.

Vita Zsolt Ábel

Gratulálunk Vita Zsolt Ábel 2.r osztályos tanulónak, aki a Tudásbajnokság 2015/16 országos döntőjén matematika kategóriában VII. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Misliné Magyar Gyöngyi

Garad Helka

Gratulálunk Garad Helka 4.r osztályos tanulónak, az alábbi versenyeken elért eredménykehez.
- Kvalitás Extra Országos Verseny
Szövegfeldolgozás kategóriában XI. helyezés.
- Tudásbajnokság 2015/2016. évi megyei döntő
Irodalom, szövegértés kategóriában IX. helyezés.
Felkészítő tanára: Dr. Czibrik Attiláné
- Teki Totó Országos Matematika verseny
Bronz fokozat
 Felkészítő tanára: Thúry-Bajai Tamásné

Garad Bercel

Gratulálunk Garad Bercel 1.n osztályos tanulónak, aki az alábbi versenyeken kiváló helyezéseket ért el.
- Kvalitás Extra Országos Matematika versenyen
  XII. helyezés
- Teki Totó 2015/2016. Országos Matematika versenyen
  Arany fokozat
- Tudásbajnokság 2015/2016. évi megyei döntő
  matematika kategóriában - VI. helyezés
- Tudásbajnokságon az I. félévben elért kiváló
eredményekért Arany minősítést kapott.
 
Felkészítő tanára: Gedeonné Bátyi Klára

Fónagy Zsuzsa és Várhegyi Attila

Gratulálunk Fónagy Zsuzsa és Várhegyi Attila 4.r osztályos tanulóknak, a Kvalitás Extra Országos versenyen elért helyezésekhez.
Fónagy Zsuzsa - anyanyelv kategória - XII. helyezés
Felkészítő tanára: Dr. Czibrik Attiláné
Várhegyi Attila - matematika kategória - XIV. helyezés
Felkészítő tanára: Thúry-Bajai Tamásné

Matekguru 2016. Kárpát-medencei Csapatverseny

Gratulálunk iskolánk tanulóinak, a Matekguru 2016. Kárpát-medencei Csapatversenyen elért kiváló helyezésekhez:
A 2.n osztály csapatai:
Zsenik csapata VII. helyezést ért el.
A csapat tagjai: 
Szilágyi Balázs
Konc Ágota
Fábián Bertalan
Körei Áron
Bölcsek csapata X. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Tósa Máté
Farkas Frida
Szuhodolszki Barbara
Késmárky Olivér
Baglyok csapata XI. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Bíró Szilveszter
Király Lilla
Szilágyi Boglárka
Raisz Örs
 Felkészítő tanáruk: Sajgó Lászlóné

Késmárky Olivér

Gratulálunk Késmárky Olivér 2.n osztályos tanulónak, aki a Tudásbajnokság 2015/2016. évi megyei döntőjén - irodalom, szövegértés kategóriában IV. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné

Házi német csapatverseny

Gratulálunk a 4.n osztály csapatának, akik a házi német csapatversenyen I. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Kapi Kincső
Henez Laura
Csízy Laura
Csongrádi Botond
Terney Adrián
Felkészítő tanáraik: Balajtiné Markó Judit
és Sőrés Klára

"Rigó énekeljen" 2016. Kárpát-medencei Csapatverseny

Gratulálunk iskolánk csapatainak, a "Rigó Énekeljen!" 2016. Kárpát-medencei Környezetvédelmi Csapatversenyen elért kiváló helyezésekhez.
2.n osztály Gyöngyszemek csapata - VI. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Nagy Dorka Síva
Rákos Zsófia
Révay Dénes
Szilágyi Boglárka

Felkészítő tanáruk: Sajgó Lászlóné

Iskolánk 3.r osztályának két csapata kitűnő eredményt ért el a "Rigó énekeljen" 2016. - Kárpát medencei Környezetvédelmi Csapatversenyen. Gratulálunk nekik!
Felkészítő tanáruk: Egererné Budai Éva
Okos Vidrák csapat II. helyezést ért el. 
A csapat tagjai:
Barta Donát
Oross Ádám
Zagyi Odett
Homolya Dániel

Bátor Hódok csapat IV. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Matiscsák Márk
Koszty Kiara
Ambrus Barbara
Erdős Martin


Gratulálunk a 4.r osztály két csapatának, akik a "Rigó énekeljen" 2016. Kárpát-medencei Csapatversenyen kiváló helyezéseket értek el:
Vízi liliomok csapat IV. helyezést ért el:
A csapat tagjai:
Gyarmati Zsófia
Garad Helka
Károly Margaréta
Kővári Laura
 
Vízi tündérek csapat IX. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Matei Lotti
Horváth Csenge
Szénási Hanna
Matei Szofi


Kék békák csapata - X. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Gömze Norken
Szénási Máté
Terjék Dániel
Várhegyi Attila

Felkészítő tanáruk: Dr. Czibrik Attiláné
 

Lupkovics Lilla

Gratulálunk Lupkovics Lilla 4.n osztályos tanulónak, aki kiváló helyezéseket ért el az alábbi versenyeken:

 Kvalitás Extra Országos Matematika Versenyen
XI. helyezést ért el.

 Tudásbajnokság Megyei Döntőjén 
Anyanyelvből - I. helyezés
Matematikából - II. helyezés
Felkészítő tanáraik: Kuthi Rita,
Elekné Aranyos Krisztina

"Kommunikációs nap Komlóstetőn" városi verseny

Gratulálunk iskolánk tanulóinak, akik a Komlóstetői Általános Iskola által rendezett "Kommunikációs nap Komlóstetőn" városi versenyen kiváló eredményeket értek el:
Csattos Barnabás - német nyelv kategória - I. hely
Felkészítő tanára: Margitai Katalin
Farkas Rebeka - magyar nyelv kategória - III. hely
Felkészítő tanára: Nagy Mariann

Majoros Dániel

Gratulálunk Majoros Dániel 4.n osztályos tanulónak, aki a 2015/16. évi Országos Honismereti Tanulmányi Versenyen I. helyezést ért el.
 
Felkészítő tanára: Elekné Aranyos Krisztina

Házi matematika verseny

Gratulálunk a 2. évfolyamon megrendezett házi matematika verseny helyezettjeinek.
I. hely - Fábián Bertalan 2.n
II. hely - Szilágyi Balázs 2.n
III. hely - Király Lilla Virág 2.n
Felkészítő tanára: Sajgó Lászlóné

Házi környezetismeret verseny

Gratulálunk a 2. évfolyamon megrendezett házi környezetismeret versenyen elért helyezésekhez.
I. hely - Révay Dénes 2.n
Felkészítő tanára: Sajgó Lászlóné

II. hely - Varga Bence 2.e
Felkészítő tanára: Czél Andrea

III. hely - Gyarmati Ádám 2.r
Felkészítő tanára: Misliné Magyar Gyöngyi

Házi szövegértés verseny

Gratulálunk a 2. évfolyamon megrendezett házi szövegértés verseny kiváló helyezettjeinek.
I. hely - Fábián Bertalan 2.n
II. hely - Szilágyi Balázs 2.n
Felkészítő tanáruk: Erdélyi Zsoltné

III. hely - Papp Lukács Márton 2.r
Felkészítő tanára: Juhász-Kozma Anita

DKSC Kajak-kenu verseny

Gratulálunk a 2.n osztály tanulóinak, a DKSC Kajak-kenu versenyen elért eredményekhez:
II. hely - Fürjes Mátyás
IV. hely - Raisz Örs és Tósa Máté

Mesevetélkedő

Gratulálunk a 4.n osztály tanulóinak az iskolai Mesevetélkedőn elért I. helyezésért.
A csapat tagjai:
Imri Hanna
Tamás Laura
Kopácsy Péter
Majoros Dániel

Felkészítő tanáruk: Elekné Aranyos Krisztina

Gratulálunk a 4.r osztály csapatának, akik az iskolai Mesevetélkedőn II. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Dudás Péter
Kovács Vanda
Barta-Kis Jázmin
Fónagy Zsuzsa
Felkészítő tanáruk: Dr. Czibrik Attiláné

Pepper Akrobatikus Rock'n Roll rocky táncgála

Gratulálunk a Szuper Szöszik csapatnak, aki a Pepper Akrobatikus Rock'n Roll rocky táncgálán III. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Túróczy Kata 5.n
Nagy-Chillón Aida 5.n
Nagy Szonja 5.n
Friedmanszky Lilla 5.n
Kovács Emma 6.r
Szegő Brigitta 6.r
Felkészítő tanáruk: Molnár-Martis Edina

Lupkovics Lilla

Gratulálunk Lupkovics Lilla 4.n osztályos taulónak, aki a Langwest 2016. Országos Tehetségkutató Német Tanulmányi versenyen I. kategóriában IV. helyezést, a Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XVII. nyelvÉSZ tanulmányi verseny megyei fordulóján
pedig I. helyezést ért el.
Felkészítő tanárai:
német - Sőrés Klára
magyar - Elekné Aranyos Krisztina

U8 Jégkorong torna

Gratulálunk tanulóinknak, akik csapatukkal a Budapesten megrendezett U8 Jégkorong tornán I. helyezést értek el.

Trozsák Bálint 2.n osztályos tanuló


Újj Tamás 1.n
osztályos tanuló

Dudás Péter

Gratulálunk Dudás Péter 4.r osztályos tanulónak, aki a városi Töprengő Matematika Versenyen I. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Thúry-Bajai Tamásné

Miskolci U8 és U10 Jéghoki Torna

Gratulálunk tanulóinknak, akik a  Miskolci U8 és U10 Jéghoki Tornákon kiemelkedő teljesítményt nyújtottak.
2.n osztály - Lengyel Csenger és Trozsák Bálint


1.n osztály - Ujj Tamás

Megyei Zrínyi Matematika Verseny

Gratulálunk iskolánk tanulóinak akik a Megyei Zrínyi Matematika Versenyen kiváló eredményeket értek el.
Egyéniben: 4. n osztályból
Vitelki Gergő - X. hely
Lupkovics Lilla - XV. hely
Kozma Réka - XVII. hely
Csapatban: III. hely

Oravecz Marcell

Gratulálunk Oravecz Marcell 2.n osztályos tanulónak, a Dunaújvárosi Első Gyermek Jégkorong Világbajnokságon  U10 korosztályban elért Arany fokozatért.

Víz Világnapi Úszóverseny

Gratulálunk iskolánk tanulóinak, a Víz Világnapi Úszóversenyen elért kiváló helyezésekhez:
Kozma Réka 4.n - 100 m-es mellúszás - I. hely


Lupkovics Lilla 4.n - 4X50 m-es vegyes váltó - II. hely

Lupkovics Lázár 1.n - 50 m-es gyorsúszás - II. hely
                                50 m-es hátúszás - II. hely
                                50 m-es mellúszás - I. hely

Lengyel Csenger

Gratulálunk Lengyel Csenger 2.n osztályos tanulónak, a Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Országos Döntőjén elért eredményeihez:
Rövidtáv 222 m - I. hely
Hosszú táv 333 m - I. hely
Váltóverseny - II. hely

Hajós Alfréd Kupa

Lupkovics Lázár az 1.n osztály tanulója a Hajós Alfréd Kupán is kiemelkedően teljesített. 
Eredményei:        
100 m-es gyorsúszás - II. hely
100 m-es hátúszás - I. hely
100 m-es mellúszás - I. hely

Szuhodolszki Barbara

Gratulálunk Szuhodolszki Barbara 2.n osztályos tanulónak a házi ének versenyen elért III. helyhez.

Nagy Dorka Síva

Gratulálunk Nagy Dorka Síva 2.n osztályos tanulónak a "Napfény" Szeged Kupa Jégtánc Verseny Rekreációs Vidéki Bajnokságán "A" Bronz kategóriában elért IV. és X. helyezéshez.

Fodor Zsombor

Gratulálunk Fodor Zsombor 2.n osztályos tanulónak, aki a Shito ryu karate övvizsgán megszerezte a 9. kyu fokozatot.

Városi Gyorskorcsolya Verseny

Gratulálunk iskolánk tanulóinak, akik a Városi Gyorskorcsolya Versenyen kitűnő eredményeket értek el:
Rövid távon: (2.n osztályból)
Oravecz Marcell - I. hely
Trozsák Bálint - IV. hely
Lengyel Csenger - V. hely

Hosszú távon: (2.n osztályból)
Lengyel Csenger - I. hely
Oravecz Marcell  - II. hely
Trozsák Bálint - III. hely

MVSC - 2015. évi versenyek

Gratulálunk Emődi Erik és Csongrádi Botond 4.n osztályos tanulóknak, az MVSC (2005-ös korosztályában) a 2015. évi versenyein való sikeres eredményeikért.
 

Nánási Foci Torna

Gratulálunk a 4.n osztályból a focista fiúknak, akik a Nánási Foci Tornán III. helyezést értek el csapatukkal.
A csapat tagjai:
Birke Bánk Versény
Csongrádi Botond
Emődi Erik

Andorkó Andrea

Gratulálunk Andorkó Andrea 1.r osztályos tanulónak, a JU JITSU sportágban elért sikeres eredményeihez.

Diákolimpia Úszás Verseny

Gratulálunk Lupkovics Lázár 1.n osztályos tanulónak, aki a Diákolimpia Úszás Versenyen
50m hátúszás - I. helyezést,
50m mellúszás - I. helyezést
ért el.
Lupkovics Lázár
Gratulálunk Lupkovics Lilla 4.n osztályos tanulónak, aki a Diákolimpia Úszás Versenyen
50m hátúszás - II. helyezést,
4x50m váltó gyorsúszás - II. helyezést
ért el.
Lupkovics Lilla


Hideg Anna

Erdélyből érkezett iskolánkba Hideg Anna mezőségi mesemondó. Autentikus népmeséket mondott és karácsonyi dalokat énekelt a gyerekeknek.

Csattos Barnabás

Gratulálunk a Városi Német Nyelvi Helyesírási versenyen elért  I. helyhez
Városi Német Tesztmegoldó versenyen
elért II. helyezésedhez.
Csattos Barnabás

U10 DHK Torna

Gratulálunk Balogh Marcell és Kunsági Benedek 3.n osztályos tanulóknak, akik az U10 DHK Tornán
I. helyezést értek el.

Várhegyi Attila

Gratulálunk Várhegyi Attila 4.r osztályos tanulónak, a házi helyesírás versenyen elért III. helyezéséhez.
 
Felkészítő tanára: Dr. Czibrik Attiláné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gratulálunk a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny B-A-Z megyei írásbeli fordulóján elért eredményekhez:
4.r osztályból - "Okos baglyok" csapata VI. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
László Jácint
Várhegyi Attila
Dudás Péter
Terjék Dániel
 
Felkészítő tanáruk: Dr. Czibrik Attiláné
4.n osztályból - "Nyelv-Tan" csapata VIII. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Emődi Erik
Bárdos Eszter
Csízy Laura
Birke Bánk Versény
 
Felkészítő tanáruk: Elekné Aranyos Krisztina

Munkácsi Máté

Gratulálunk Munkácsi Máté 3.n osztályos tanulónak, aki a "Berze Kupáért" Kispályás Labdarúgó Torna Legjobb Mezőnyjátékosa lett.

Megyei Gárdonyi Prózamondó Verseny

Gratulálunk Fónagy Zsuzsa 4.r osztályos, valamint Kozma Réka 4.n osztályos tanulóknak a Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola által szervezett Megyei Gárdonyi Prózamondó Versenyen elért kiváló helyezésekhez:
Kozma Réka 4.n osztály - I. hely
Felkészítő tanára: Elekné Aranyos Krisztina

Fónagy Zsuzsa 4.r osztály - Különdíj
Felkészítő tanára: Dr. Czibrik Attiláné



Gratulálunk Skornyák Zsófia 3.n osztályos tanulónak, aki a Megyei Gárdonyi Prózamondó Versenyen II. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Csuka Sándorné

Gratulálunk Nagy Dorka Síva és Szilágyi Barbara 2.n osztályos tanulóknak a Gárdonyi Prózamondó versenyen való sikeres szereplésért.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gratulálunk iskolánk 4.r osztályos "Bölcs baglyok" csapatának, akik a Bolyai Matematika Csapatverseny
B-A-Z Megyei fordulóján, VI. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Gyarmati Zsófia
Kopcsó Dávid
Várhegyi Attila
Dudás Péter

Felkészítő tanáruk: Thúry-Bajai Tamásné

Gratulálunk iskolánk 3.n osztályos "Észpörgetők" csapatának, akik a Bolyai Matematika Csapatverseny B-A-Z Megyei fordulóján II. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Vitányi Dániel
Ehrlich Máté
Skornyák Zsófia
Kozma Laura

Felkészítő tanáruk: Rákosné Kiss Andrea

"József Attila költészete" Regionális Versmondó verseny

Gratulálunk Károly Margaréta 4.r osztályos tanulónak, aki a "József Attila költészete" Regionális Versmondó versenyen III. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Dr. Czibrik Attiláné

Gratulálunk Kozma Réka 4.n osztályos tanulónak, aki a "József Attila költészete" Regionális Versmondó Versenyen I. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Elekné Aranyos Krisztina

Fónagy Zsuzsa

Gratulálunk Fónagy Zsuzsa 4.r osztályos tanulónak, aki a házi ének versenyen II. helyezést ért el.

Matei Szofi

Gratulálunk Matei Szofi 4.r osztályos tanulónak, aki a MIREHUKÖZ Nonprofit Kft. által szervezett "Öltöztesd fel Te a kukásautót" című rajzpályázaton I. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Felvinczy Csongorné

Emődi Erik

Gratulálunk Emődi Erik 4.n osztályos tanulónak, a III. Őszi Bozsik Programon nyújtott kiváló foci játékáért.

Birke Bánk Versény

Gratulálunk Birke Bánk Versény 4.n osztályos tanulónak a Spar Budapest Maraton Fesztivál 2,7 km futás versenyen elért VI. helyezésért.

Újj Tamás és Bűdi Donát

Gratulálunk Újj Tamás és Bűdi Donát 1.n osztályos tanulóknak, az Őszi Jégkorong Fesztiválon való eredményes részvételükért.

Kozma Réka

Gratulálunk Kozma Réka 4.n osztályos tanulónak, aki a Kéttusa - úszás,futás - Országos Bajnokságon váltóban I. , egyéniben II. helyezést ért el.

Kunsági Benedek

Gratulálunk Kunsági Benedek 3.n osztályos tanulónak a Szalontai Zoltán Birkózás emlékversenyen (MVSI-kupa) I. helyezést, a Gyöngyösi kupán II. helyezést ért el.

Balogh Marcell

Gratulálunk Balogh Marcell 3.n osztályos tanulónak az Őszi Gyermek Jégkorong Fesztiválon való részvételért.

Varga Laura Klára és Matiscsák Márk

Gratulálunk Varga Laura Klára és Matiscsák Márk 3.r osztályos tanulóknak, akik s Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság, a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság "Tűzről pattant" című alkotói pályázatán 6-10 éves korcsoport szabadkézi grafika kategória megyei döntőjén kiemelkedő helyezést értek el.
Varga Laura Klára I. hely
Matiscsák Márk II. hely
Felkészítő tanáruk: Egererné Budai Éva

Mitsuya-Kai International Hungary-Branch

Gatulálunk Fodor Zsombor 2.n és Semsey Bálint 2.r osztályos tanulóknak, akik a Mitsuya-Kai International Hungary-Branch Kata versenyszámban III. valamint II. helyezéssel gazdagodtak.
 

Farkas Frida

Gratulálunk Farkas Frida 2.n osztályos tanulónak, aki a "Táncolj Ne Drogozz" XVIII. Show Táncfesztivál Tiszaújvárosi döntőjén I. helyezést ért el.

Zagyi Odett

Gratulálunk Zagyi Odett 3.r osztályos tanulónak, aki a Teki Totó Országos Matematika versenyen ezüst fokozatot ért el.
Felkészítő tanára: Egererné Budai Éva

Atlétika Verseny

Gratulálunk Kiss Lorina és Terjék Temes 1.n osztályos tanulóknak, akik a városi Atlétika Versenyen III. helyezést értek el.

Imri Hanna és Vitelki Gergő

Gratulálunk Imri Hanna és Vitelki Gergő 4.n osztályos tanulóknak, akik kiváló helyezéseket értek el az alábbi versenyeken:
Kvalitás Extra Országos Versenyen: 
Vitelki Gergő - matemaitika - VIII. hely 
Imri Hanna - anyanyelv - VII. hely
Felkészítő tanáraik: Kuthi Rita,
Elekné Aranyos Krisztina

Tudásbajnokág megyei döntő - irodalom és szövegértés 

Imri Hanna - IV. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Elekné Aranyos Krisztina

Vita Zsolt

Gratulálunk Vita Zsolt 2.r osztályos tanulónak, aki a Tudásbajnokság 2015/16. megyei döntőjén Matematika tantárgyból I. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Misliné Magyar Gyöngyi

Terjék Temes

Gratulálunk Terjék Temes 1.n osztályos tanulónak, a Szlovákiai Judo Kupán elért II. helyezéshez.

Kvalitás Extra Országos Szövegfeldolgozás verseny

Gratulálunk a 3.r osztály tanulóinak, akik a Kvalitás Extra Országos Szövegfeldolgozás versenyén az alábbi helyezéseket érték el:
Homolya Dániel - V. hely
Péterfalvi Luca - XIX. hely
Maticsák Márk - XIV. hely
Felkészítő tanáruk: Drig Győzőné

VIII. Lovas Rajzpályázat

Gratulálunk Takács-Borkuti Nóra 2.r osztályos tanulónak, aki a szedresi Lovas Udvarház által szervezett VIII. Lovas Rajzpályázaton "Pompás" díjban részesült.
Tanára: Oroszné Polgár Aikó

Petrik Szonja és Barczi Nóra

Gratulálunk Petrik Szonja és Barczi Nóra 3.r osztályos tanulóknak kiváló helyezéseikért az alábbi rajzpályázatokon:
Zöldebb Miskolc a Tiszta Levegőért című rajzpályázaton
Petrik Szonja - I. helyezés
Barczi Nóra - II. helyezés
"Miskolci Séta" Városi rajzpályázaton
Petrik Szonja - III. helyezés
 
Felkészítő tanáruk: Egererné Budai Éva

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XVII. NyelvÉsz országos tanulmányi verseny

Gratulálunk Lupkovics Lilla 4.n osztályos tanulónak, aki a Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XVII. NyelvÉsz országos tanulmányi versenyen I. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Elekné Aranyos Krisztina

Papp Lukács Márton

Gratulálunk Papp Lukács Márton 2.r osztályos tanulónak, aki a monori Karate Kupán I. helyezést ért el.
 

Fiedler SE IX. Hagyományörző Úszó Emlékverseny

Gratulálunk Lupkovics Lilla 4.n és Lupkovics Lázár 1.n osztályos tanulóknak, akik a Fiedler SE IX. Hagyományörző Úszó Emlékversenyen kiváló helyezéseket értek el.
Lupkovics Lázár eredményei:
100 m fiú vegyes - IV. hely
50 m gyors - II. hely
50 m hát - I. hely
50 m pillangó - II. hely
50 m mell - I. hely

Lupkovics Lilla eredményei:
100 m lány hát - V. hely
50 m pillangó - V. hely

Várhegyi Attila

Gratulálunk Várhegyi Attila 4.r osztályos tanulónak, aki az Országos Curie Matematika Emlékversenyen
VII. helyezést ért el.
 
Felkészítő tanára: Thúry-Bajai Tamásné

DHK U10 és DHK Szupermini U8 Jégkorong torna

Gratulálunk a 2.n osztályos fiúknak Lengyel Csengernek, Oravecz Marcellnak és Trozsák Bálintnak,
valamint Újj Tamás 1.n osztályos tanulónak a kiváló sporteredményekért:
Oravecz Marcell
DHK U10 Jégkorong tornán való részvétel,
Miskolci Jegesmedvék Nemzetközi U10 tornán elért
III. hely

Lengyel Csenger
DHK U10 jégkorong tornán való részvétel,
Miskolci Jegesmedvék Nemzetközi U10 tornán elért
VII. hely

Trozsák Bálint és Újj Tamás
DHK Szupermini U8 Jégkorong tornán nyújtott kiemelkedő teljesítményükért
 

Nagy Dorka Síva

Gratulálunk Nagy Dorka Síva 2.n osztályos tanulónak, aki az Avas Kupa Miskolc 2016. korcsolya versenyen
XI. helyezést ért el.

Terjék Temes

Gratulálunk Terjék Temes 1.n osztályos tanulónak, aki a Hell Dzsúdó házi versenyen 30 kg súlycsoportban
I. helyezést ért el.

Házi matematika verseny

Gratulálunk a 4. évfolyamon megrendezett házi matematika versenyen elért eredményekhez:
I. hely -  Kapi Kincső 4.n
II. hely - Kondor András 4.n
Felkészítő tanáruk: Kuthi Rita

III. hely - Veres Medárd 4.e
Felkészítő tanára: Lengyel Zsuzsanna

Lupkovics Lázár

Gratulálunk Lupkovics Lázár 1.n osztályos tanulónak, a Debrecenben megrendezett Hajós Alfréd Úszó Kupa II. fordulóján elért eredményeihez.
100 m mellúszás - I. hely
100 m hátúszás - I. hely

"Bársony Cipellők" táncverseny

Gratulálunk iskolánk 4.r osztályának, akik a "Bársony Cipellők" táncversenyen Farsangi tánc kategóriában eredményesen szerepeltek és II. helyezést értek el.
Felkészítő tanárok: Dr. Czibrik Attiláné és
Thúry-Bajai Tamásné


Gratulálunk iskolánk 3.n osztályának, akik a "Bársony cipellők" Táncverseny Farsangi tánc kategóriában
I. helyezést értek el.
Felkészítő tanáraik: Csuka Sándorné és
Rákosné Kiss Andrea

Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola 20 éves jubileumi rajzpályázat

Gratulálunk tanulóinknak a Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola 20 éves jubileumi rajzpályázatán nyújtott kiváló teljesítményükhöz:
8. évfolyam
Károlyi Lilla 8.r - I. hely
Rácz Bettina 8.r - II. hely

7. évfolyam
Petendi Dorka 7.r - I. hely
Paál Martin 7.r - II. hely

6. évfolyam
Tasnádi Panna 6.r - II. hely

5. évfolyam
Paál Kira 5.r - I. hely
Csótai Mária 5.r - II. hely

3. évfolyam
Zagyi Odett 3.r - II. hely

2. évfolyam
Végső Amina 2.r  - II. hely
Jancsurák Lajos 2.r - II. hely

Langwest 2016. Országos Tehetségkutató Német Tanulmányi verseny

Gratulálunk 5.n osztályos tanulóinknak, akik a Langwest 2016. Országos Tehetségkutató Német Tanulmányi versenyen kiváló helyezést értek el.
Nagy-Chillón Aida - II. kategória - II. helyezés
Csattos Barnabás - II. kategória - III. helyezés
Felkészítő tanáruk: Margitai Katalin

Gratulálunk Vitelki Gergő 4.n osztályos tanulónak a Langwest 2016. Országos Tehetségkutató Német Tanulmányi Versenyen I. kategóriában elért III. helyezésért.

Körei Áron

Gratulálunk Körei Áron 2.n osztályos tanulónak, aki a Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XVII. nyelvÉSZ tanulmányi verseny megyei fordulóján I. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné

Végső Amina

Gratulálunk Végső Amina 2.r osztályos tanulónak, aki a Víz Világnapja alkalmából meghirdetett rajzversenyen 1-2. osztályosok kategóriájában kiemelkedően teljesített.
Felkészítő tanára: Oroszné Polgár Anikó

Kozma Réka

Gratulálunk Kozma Réka 4.n osztályos tanulónak, hogy 2015. évben elnyerte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megye eredményes úszója címet.

Országos Verseny

Az Országos Szabó Lőrinc Versmondó Versenyen iskolánk tanulói kimagasló eredményeket értek el.
Alsó tagozatosok közül I. helyezést ért el
Skornyák Zsófia 3.n osztályos tanuló
Felkészítő tanára: Csuka Sándorné

Különdíjat nyert
Barna Stella 3.r osztályos tanuló
Felkészítő tanára: Dr. Czibrik Attiláné

Felső tagozatosok közül I. helyezést ért el
Szappanos Miklós 7.n osztályos tanuló

II. helyezést ért el
Németh Dávid 8.r osztályos tanuló
Felkészítő tanáruk: Nagy Marianna



Oravecz Marcell

Gratulálunk Oravecz Marcell 2.n osztályos tanulónak, a Miskolci U10 A Jégkorong tornán elért I. helyezéshez.

Fischer-Kovács Dominik

Gratulálunk Fischer-Kovács Dominik 2.n osztályos tanulónak, a II. Amatőr Sí és Tenisz Kupán sí fiú U8 kategóriában elért II. helyezéshez.

Városi Petőfi Szavalóverseny

Gratulálunk Kozma Réka 4.n, valamint Szappanos Mihály 5.n osztályos tanulóknak, akik a Városi Petőfi Szavalóversenyen I. helyezést értek el.
Felkészítő tanárok:
Kozma Réka - Elekné Aranyos Krisztina
Szappanos Mihály - Nagy Mariann



Megyei Zrínyi Matematika verseny

Gratulálunk a 2.n osztály tanulóinak, aki a Megyei Zrínyi Matematika versenyen kiválóan teljesítettek.
Felkészítő tanár: Sajgó Lászlóné


Egyéniben: 
Fábián Bertalan - V. hely


Körei Áron - VIII. hely


Király Lilla - XI. hely


Csapatban: II. hely

Megyei Sakk Diákolimpia

Gratulálunk iskolánk tanulóinak, akik a Megyei Sakk Diákolimpián csapatversenyben II. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Szilágyi Balázs 2.n
Király Lilla 2.n
Homolya Dániel 3.r
Herczeg Marcell 1.n

Várhegyi Attila

Gratulálunk Várhegyi Attila 4.r osztályos tanulónak, aki a Curie Matematika Emlékverseny Területi Döntőjén
I. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Thúry-Bajai Tamásné

Megyei Szabó Lőrinc Szavalóverseny

Gratulálunk tanulóinknak, akik az iskolánkban megrendezett Megyei Szabó Lőrinc Szavalóversenyen kimagasló eredményeket értek el.

Alsó tagozaton:
Skornyák Zsófia 3.n - I. hely
Felkészítő tanára: Csuka Sándorné

Barna Stella 4.r - II. hely
Felkészítő tanára: Dr. Czibrik Attiláné

Tamás Laura 4.n - Különdíj
Felkészítő tanára: Elekné Aranyos Krisztina

Felső tagozaton:
Szappanos Miklós 7.n - I. hely
Felkészítő tanára: Nagy Mariann

Megyei Szabó Lőrinc Szavalóverseny

Február 24-én iskolánk rendezte az országos verseny menyei fordulóját. Az első helyezettek jutnak tovább az országos Szabő Lőrinc szavalóversenyre Budapestre.

Galéria

Alsó tagozat:
I. Skornyák Zsófia
(Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola)
II. Barna Stella

(Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola)
III. Bedőcs Flóra
(Tibolddaróci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola)
Különdíj: Tamás Laura

(Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola)

Felső tagozat:
I. Szappanos
Miklós

(Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola)
II. Szendrei Zsófia

(Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola)
III. Illés Vanda Lili
(
Pollack Mihály Általános Iskola, Dózsa György Tagiskola)
Különdíj: Gál Noémi

(Tibolddaróci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola)

Budapestre továbbjutottak:

Skornyák Zsófia, Szappanos Miklós, Szendrei Zsófia

Terjék Temes

Gratulálunk Terjék Temes 1.n osztályos tanulónak, aki a Városi Dzsúdó Tornán I. helyezést ért el.

Újj Tamás

Gratulálunk Újj Tamás 1.n osztályos tanulónak, aki a DVTK Jégkorong Miskolxi U10 Tornán kiemelkedő teljesítményt nyújtott.

"Móra tollával" Megyei Helyesírási Verseny

Gratulálunk a "Móra tollával" Megyei Helyesírási Verseny helyezettjeinek:
Tarnóczy Lili 5.n - III. hely

Lupkovics Lilla 4.n - III. hely

Curie Környezetvédelmi Csapatverseny Területi Döntője

Gratulálunk a Curie Környezetvédelmi Csapatverseny Területi Döntőjén nyújtott kiváló teljesítményekhez:
A 4.n osztály két csapata:
 
Petrik Lujza
Szarka Ágoston
Terney Adrián
 
Birke Bánk Versény
Csongrádi Botond
Emődi Erik

Házi Szabó Lőrinc szavalóverseny

Gratulálunk iskolánk házi szavalóversenyén elért kiváló helyezésekhez:
 2. évfolyamon:
Szilágyi Boglárka 2.n  I.hely


Nagy Dorka Síva  2.n II. hely


Kondor Nándor 2.n  III.hely


Felkészítő tanáruk: Erdélyi Zsoltné


3. évfolyamon:
 
I. hely - Skornyák Zsófia 3.n
II. hely - Kozma Laura 3.n
Felkészítő tanáruk: Csuka Sándorné
III. hely - Varga Laura 3.r

Felkészítő tanára: Drig Győzőné



4. évfolyamon:
 
I. hely - Barna Stella 4.r
Felkészítő tanára: Dr. Czibrik Attiláné
Tamás Laura 4.n
II. hely - Mátyus Ivett 4.n
Felkészítő tanára: Elekné Aranyos Krisztina
III. hely - Veres Medárd 4.e
Felkészítő tanára: Esztergályosné Városi Boglárka

Andorkó Andrea

Gratulálunk Andorkó Andrea 1.r osztályos tanulónak, aki a Miskolci Ju Jitsu Egyesület által a 2016. évi Grappling Magyar Bajnokságán NoGi Grappling Manó leány kategóriában II. helyezést ért el.

Tósa Máté

Gratulálunk Tósa Máté 2.n osztályos tanulónak, aki Kajak-kenu sportágban a Héraklész Fizikai Felmérőn II. helyezést ért el.

Nagyházi Levente

Gratulálunk Nagyházi Levente 1.e osztályos tanulónak, aki a Mátra Erőmű Zrt. által rendezett Sítalálkozón Óriás Műlesiklás mini fiú kategóriában I. helyezést ért el.

II. SAJÓ kupa karate verseny

Gratulálunk a II. SAJÓ kupa karate versenyen elért kiváló helyezésekhez.
A 2. r osztályból:
Jancsurák Lajos - I. és III. hely
Pályi-Lőrincz Dominik - I. és II. hely
Papp-Lukács Márton - II. hely
Semsey Bálint - II. hely
A 4.n osztályból:
Majoros Dániel - I. hely
Viszlai Péter - II. hely

Megyei Úszás Diákolimpia

Gratulálunk iskolánk tanulóinak a Megyei Úszás Diákolimpián elért sikeres eredményekhez:

Lupkovics Lázár 1.n
- 50 m hátúszás - I. hely
- 50 m mellúszás - I. hely


Lupkovics Lilla 4.n
- 50 m hátúszás - III. hely


Kozma Réka 4.n
- 50 m gyorsúszás - II. hely
- 50 m mellúszás - III. hely


Kozma Laura 3.n
- 50 m mell - I. hely
- 50 m gyors - I. hely

DVTK Sakk Diákolimpia

Gratulálunk iskolánk tanulóinak, akik a DVTK Sakk Diákolimpián városi és megyei fordulóin kiemelkedő helyezéseket értek el:
Egyéni eredmények:
Király Lilla 2. n - városi I. hely, megyei IV. hely


Szilágyi Boglárka 2.n - városi II.hely, megyei III. hely


Szilágyi Balázs 2.n - városi II. hely, megyei V. hely


Herczeg Marcell 1.n - megyei II. hely

 
Csapatban a városi fordulón I. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Király Lilla 2.n, Szilágyi Balázs 2.n, Homolya Dániel 3.r, Herczeg Marcell 1.n

Tiszaújvárosi Foci torna

Gratulálunk Martis Milán és Csordás-Gurbán Miklós 3.n osztályos taulóknak, akik a Tiszaújvárosi Foci tornán csapatukkal I. helyezést értek el.
Külön gratuláció Martis Milánnak "legjobb játékos" cím eléréséhez.

U10 Jégkorong Torna

Gratulálunk Balogh Marcell 3.n, valamint Lengyel Csenger és Trozsák Bálint 2.n osztályos tanulóknak, akik az U10 Jégkorong Tornán kiemelkedő teljesítményt nyújtottak. Gratulálunk továbbá nekik a KSI Mini fordulón elért sikeres szereplésükhöz is.



Oross Ádám

Gratulálunk Oross Ádám 3.r osztályos tanulónak, aki a XVI. "Lőrincz Márton" Birkózás Emlékversenyen I. helyezést ért el.

Nagy László

Gratulálunk Nagy László 2.r osztályos tanulónak, aki a Gödöllő Sátor Kupa - Labdarúgó utánpótlás tornán csapatával I. helyezést ért el.

Várhegyi Attila

Gratulálunk Várhegyi Attila 4.r osztályos tanulónak, aki a 2015. évi karácsonyi "Szépírás" pályázaton 3-4. osztályos kategóriában I. helyezést ért el.
 
Felkészítő tanára: Dr. Czibrik Attiláné

Garad Helka

Gratulálunk Garad Helka 4.r osztályos tanulónak, aki Miskolc Megyei Jogú Város 2015. évi Karácsonyi képeslap tervező pályázatán különdíjban részesült.

Felkészítő tanára: Felvinczy Csongorné

Kiss Lorina

Gratulálunk Kiss Lorina 1.n osztályos tanulónak a Tiszaújvárosi Gyermeknapi horgászversenyen elért VIII. helyezéshez.

Terjék Temes

Gratulálunk Terjék Temes 1.n osztályos tanulónak, aki a Hell Judo városi versenyen I. helyezést ért el.

Házi hangos olvasás verseny

Gratulálunk a 4. évfolyamon megrendezett házi hangos olvasás versenyen elért helyezésekhez:
I. hely - Horváth Csenge 4.r
Felkészítő tanára: Dr. Czibrik Attiláné

II. hely - Veres Medárd 4.e
Felkészítő tanára: Esztergályosné Városi Boglárka

III. hely - Petrik Lujza 4.n
Felkészítő tanára: Elekné Aranyos Krisztina

Kozma Laura

Gratulálunk Kozma Laura 3.n osztályos tanulónak, aki az Országos Diákolimpia Döntőn 50 m gyorsúszásban
II. helyezett, 50 m mellúszásban III. helyezett lett.

Házi helyesírás verseny

Gratulálunk Gyarmati Zsófia és Garad Helka 4.r osztályos tanulóknak, akik a házi helyesírás versenyen kiemelkedő eredményt értek el.
Gyarmati Zsófia - I. hely
Garad Helka - II. hely
Felkészítő tanáruk: Dr. Czibrik Attiláné

Kozma Laura

Gratulálunk Kozma Laura 3.n, valamint Kozma Réka 4.n osztályos tanulóknak, akik az Úszás-futás Elit Bajnokságon az alábbi eredményeket érték el:
 
Kozma Réka: egyéni - I. hely, váltó - I. hely


Kozma Laura
: egyéni - II. hely, váltó - III. hely

Lupkovics Lázár

Gratulálunk Lupkovics Lázár 1.n osztályos tanulónak, aki a Hajós Alfréd Kupa III. fordulóján 100 m hátúszásban I. helyezést, 100 m mellúszásban II. helyezést ért el.

Terjék Temes

Gratulálunk Terjék Temes 1.n osztályos tanulónak, aki Judo versenyen I. helyezést ért el.

Kozma Laura

Gratulálunk Kozma Laura 3.n osztályos tanulónak, aki a Kéttusa - úszás,futás - Országos Bajnokságon csapatban III. , egyéniben II. helyezést ért el.

Lupkovics Lázár

Gratulálunk Lupkovics Lázár 1.n osztályos tanulónak, aki a VII. Szerencsi Triatlonon I. helyezést, és a Nagyváradi Nemzetközi Digi Kupa Úszásversenyen 50 m mellúszásban I. helyezést, 50 m hátúszásban II. helyezést ért el. 

Lupkovics Lázár

INTÉZMÉNYVEZETŐ

Mikitáné Újjobbágy Erzsébet

 
Elérhetőségeink:

Cím: 3530 Miskolc, Vörösmarty u. 76.

OM: 028953

Titkárság:  46/411-540  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Gazdasági iroda: 46/323-529