Gratulálunk

Terjék Tomaj és 
Fülepi Bence 4.n.
osztályos
  tanulóknak
a
Regionális Diákolimpián
Judo sportágban
elért  
I. helyezésért 
Terjek Tomaj Fulepi Bence
A Kosárpalánta Bajnokságon iskolánk csapatai kiemelkedő helyezéseket értek el.
2. évfolyam I. helyezés

3. évfolyam II. helyezés
Galéria
Felkészítő tanár: Lengyel Zsuzsanna

Kiskarácsony, nagykarácsony városi versmondó verseny

Gratulálunk Vita Dóra 3.t osztályos tanulónak a "Kiskarácsony, nagykarácsony" városi versmondó versenyen elért II. Helyezéshez.
Felkészítő tanára: Drig Győzőné

Gratulálunk Szarka Édua 2.t osztályos tanulónknak a "Kiskarácsony, nagykarácsony" c. városi versmondó versenyen való szerepléséhez.
Felkészítő tanár: Czél Andrea

Gratulálunk Skornyák Áron 2.n osztályos tanulónknak a "Kiskarácsony, nagykarácsony" c. megyei versmondó versenyen elért II. helyezéshez
Felkészítő tanár: Erdélyi Zsoltné

Gratulálunk Vágvölgyi Szonja 4.r/1 osztályos tanulónknak aki a "Kiskarácsony, nagykarácsony" városi versmondó versenyen különdíjat kapott.
Felkészítő: dr. Czibrik Attiláné
Gratulálunk

Pethő Gréta 3.t osztályos
tanulónknak,
aki a Karácsonyi szépírás pályázaton
II. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Drig Győzőné
gréta
Gratulálunk Kocsis Karola és Koczur Csaba Örs 5.n osztályos tanulóinknak, akik az alábbi táncverseny eredményekkel büszkélkedhetnek:
Revolution Dance Cup: Latin Show
kiemelt arany minősítés

Ködmön 'C' csoport - White Party
kiemelt arany minősítés és különdíj

Abigél Téli Kupa: Latin Show - ezüst minősítés, White party
kiemelt arany minősítés

Kosárpalánta Bajnokság

Gratulálunk
a Kosárpalánta Bajnokság I. fordulójában
elért második helyezéshez:

Első osztályos tanulóinknak:

   Balogh Léda       Barna Henrietta
 Bubenkó Lara        Fodor Panna
 Domány Hanna      Dusza Panka
    Gecse Panna           Kucsera Petra
Szabó Kiara           Balla Kamilla

Felkészítő tanár: Kuthi Rita
kosarpalanta
Gratulálunk Kocsis Karola 5.n és Kocsis Ádám 1.n osztályos tanulóinknak, a kiemelkedő táncverseny eredményeikért:
Revolution Dance Cup: Generations (angol keringő)
arany minősítés és a kategória legjobbja díj

Ködmön 'D' csoport - Cha-cha-cha
ezüst minősítés

Abigél Téli Kupa: Generations
arany minősítés

Ködmön 'D' csoport
ezüst minősítés

Házi Hangos Olvasás verseny

Gratulálunk a Házi Hangos Olvasás versenyen elért helyezésekhez:
Szabó Márton 2.n I. hely
Felkészítő tanár: Erdélyi Zsoltné

Vass Nina 2.t II. hely
Felkészítő tanár: Czél Andrea

Barati Zita 2.r III. hely
Felkészítő tanár: Gémesné Koós Adrienn 

Gratulálunk

Bodnár Elena Anna
2. r osztályos tanulónknak,
aki a Karácsonyi szépírás pályázaton
különdíjban részesült.

Felkészítő tanár: Gémesné Koós Adrienn
elena
Gratulálunk Tóth Mátyás 5.n osztályos tanulónknak az országos falmászó versenyen elért magyar bajnoki címhez, melyet gyorsasági és nehézségi kategóriákban szerzett.

Házi Matematika verseny

Gratulálunk a 2.évfolyamon megrendezett Házi Matematika versenyen elért eredményekhez:
I.hely Herczeg Benedek 2.n
I.hely Szabó Hanga 2.t
II. hely Koós Levente 2.n
II. hely Skornyák Áron 2.n
III. hely Füzesi Vince 2.n
2.n osztály felkészítő tanára: Sajgó Lászlóné
2.t osztály felkészítő tanára: Verébné Türk Viktória

Gárdonyi Megyei Prózamondó verseny

Gratulálunk Tóth Luca Andrea 4.r/1 osztályos tanulónak, aki a Gárdonyi Megyei Prózamondó versenyen I. helyezést ért el.
Felkészitö tanár: dr. Czibrik Attiláné
Gratulálunk Pálházi Zsombor és Béki Luca 2.t osztályos Szabó Lőrinc Rocky sulis tanulóknak a Mezőkövesden megrendezett SkyDance Gálán elért, gyermek páros kategória első helyezéséért.
Felkészítő tanáruk: Molnár Martis Edina

Gratulálunk a Szabó Lőrinc Rocky suli növendékeinek, 
Lukács Lénának 2.n  és Lakatos Lorinának 2.n.
A Mezőkövesden megrendezett SkyDance Gálán, Mirror kategóriában elért első helyezésért.
Felkészítő tanáruk: Molnár Martis Edina

Iskolai Helyesírásverseny

Gratulálunk Iskolánk tanulóinak, az Iskolai Helyesírásversenyen nyújtott kimagasló teljesítményükért.
I. Helyezet:   Skornyák Ádám 2.n.
Felkészítő tanár: Erdélyi Zsoltné

II. Helyezet:  Szabó Márton 2.n
Felkészítő tanár: Erdélyi Zsoltné

II. Helyezet:  Barati Zita 2.r
Felkészítő tanár: Gémesné Koós Adrienn

III. Helyezet: Vass Nina 2.t
Felkészítő tanár: Czél Andrea
 
Részt vettek a versenyen:
4. Helyezet: Kovács-Esztián Hanga 2.n
5. Helyezet: Orosz Norina 2.r
6. Helyezet: Molnár Eszter 2.t
7. Helyezet: Fülöp Eszter Flóra 2.r
7. Helyezet: Pálházi Zsombor 2.t

Gratulálunk Bráz Panka 4.n osztályos tanulónknak a Szlovákiában megrendezett Mazsorett Verseny I. helyezéséhez.

Spartan Kids

Gratulálunk Toplenszki Zsófia, Vass Nina és Pálházi Zsombor 2.t osztályos tanulóknak, a Spartan Kids verseny kiváló teljesítéséhez.

Városi Floorball Diákolimpia

Gratulálunk a Városi Floorball Diákolimpia 3. korcsoport II. helyezéséhez:
A csapat tagjai:
Kocsis Karola 5.n
Köteles Adél 5.n
Andorkó Andrea 5.r
Czirjàk Polett 5.r
Langer Panka 5.r
Nagy Lívia 6.r
Felkészítő tanár:
Balajthi Zsolt
5 Korcsoport IV. Helyezés
A csapat tagjai:
Koszty Kiara 7.r
Széles Laura 7.r
Zagyi Odett 7.r
Barna Stella 7.r

Bolyai Matematika Csapatverseny B-A-Z Megyei fordulója

Gratulálunk a Bolyai Matematika Csapatverseny B-A-Z Megyei fordulóján a 4.n osztály csapatának elért III. helyezéséért.
A Csapat neve: "Kaliforniai paprikák"
A csapat tagjai:
Krivácsi Vica Sára
Krucsai Hanna
Vasas Viktória
Buda Lia
Felkészítő tanáruk: Kuthi Rita
Gratulálunk Sándor Regő 2.t osztályos tanulónknak a Regionális Judo versenyen elért 1. helyezéshez.

Avas Cup Karateverseny

Gratulálunk Füzesi Vince 2.n osztályos tanulónknak, aki az Avas Cup Karateversenyen Fiú Kata kategóriában I. helyezést ért el.

Házi matematika verseny

Gratulálunk a 4. évfolyamon megrendezett házi matematika versenyen elért I. helyezésekhez:
4.n osztályból - Lukács Luca
Felkészítő tanár: Kuthi Rita

4.r/1 osztályból - Fülöp Balázs
Felkészítő tanár: Thúry-Bajai Tamásné

4.r/2 osztályból - Polonkai Tímea
Felkészítő tanár: Városi Boglárka

Gratulálunk a Spartan Kids versenypálya sikeres teljesítéséhez Nagy Nesztor és Herczeg Benedek 2. n osztályos tanulónknak.
 
Gratulálunk Herczeg Benedek 2.n osztályos tanulónknak, aki Sakkversenyen I. helyezésért el!

Gratulálunk az 5. n osztály két tanulójának a II. Sajószentpéteri
Inter-Cars és Alapkő Nemzetközi Tánciskolás Versenyen nyújtott dobogós
teljesítményükért.
Kocsis Karola - I. helyezés,
Koczur Örs - III. helyezés a páros, gyermek kezdő latin kategóriában.

Gratulálunk Pethő Gréta és Hegedűs Anna 2.t osztályos tanulóinknak a Böngész országos levelezőverseny szóbeli fordulóján nyújtott eredményes szerepléséhez.
Felkészítő: Egererné Budai Éva
Gratulálunk Koczur Örs 4. n osztályos tanulónak a Böngész országos
levelezőverseny 4 fordulós német versenyén elért I. helyezésért.

Gratulálunk a 2. évfolyamon rendezett házi környezetismeret versenyen elért helyezésekhez:
I. hely - Török Zolta 2.e
II.hely - Hegedűs Anna 2.t
III. hely - Pethő Gréta 2.t
III. hely - Laskó Léna 2.n

Langwest Országos Német Verseny

Gratulálunk a Langwest Országos Német Verseny kiváló helyezettjeinek:
I. hely -  Lupkovics Lázár
III. hely - Kocsis Karola
VI. hely - Terjék Temes
VII. hely - Fogarasi Janka
VIII. hely - Csikós Annamária
Felkészítő tanáruk: Gállné Mészáros Zsuzsanna
IX. hely - Koczur Örs
X. hely - Herr Szonja
Felkészítő tanáruk: Balajtiné Markó Judit

Gratulálunk Homolya Dániel 6.r osztályos tanulónak, aki a Töprengő Matematika versenyen III. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Hudáky Aladár

Hírek

INTÉZMÉNYVEZETŐ

Mikitáné Újjobbágy Erzsébet

 
Elérhetőségeink:

Cím: 3530 Miskolc, Vörösmarty u. 76.

OM: 028953

Titkárság:  30/841-0720  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Gazdasági iroda: 30/841-0893  
Igazgatói iroda: 30/359-5490  
Igazgatóhelyettesi iroda: 30/841-0038