Tavaszi Kupa

Gratulálunk Czirják Loren 6.r-1 osztályos tanulóknak, aki a Szigetszentmiklóson rendezett Tavaszi Kupán Serdülő korosztályban III. helyezést ért el.tavaszi kupa 2022 06 08

Könyvtár(s)ak

A Hahó, könyvtár(s)ak! című olvasásnépszerűsítő játék szóbeli döntőjére 2022. május 30-án került sor a II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtárban.
4.t osztályos tanulóink csapata bejutott a döntőbe. Jutalmuk egy Balázs Ágnes által dedikált könyv, 5.000 Ft-os könyvutalvány és egy egésznapos bogácsi kirándulás volt.
Gratulálunk a csapatnak és felkészítőjüknek, Czél Andrea tanárnőnek.taps

Show Tánc Európa Bajnokság

Gratulálunk 4/T osztályos tanulóinknak a Show Tánc Európa Bajnokság B Csoportjában elért I. helyezéséért.
Baráth Adél Blanka
Szarka Édua
Rozmán Lia Flóra
20220509 084616

Béres Kéttusa Magyar Kupa

Gratulálunk 3.T osztályos tanulóinknak a Béres Kéttusa Magyar Kupa II.fordulón elért eredményeikhez.
Toplenszki Zsófia U11 korosztály
Kéttusa - I. helyezett
Lézerrun - III. helyezett
 
beres kettusa 2022 05 24 1

Vass Nina U12 korosztály
Lézerrun - XIII. helyezett, csapat I. helyezett
beres kettusa 2022 05 24 2
 

Kosárlabda diákolimpia

Gratulálunk a Kosárlabda Diákolimpia Országos Elődöntőn elért I. helyezéshez!
Versenyzők: Hegymegi Laura, Kapi Csenge, Molnár Nóra, Oross Anna, Drótos Szonja, Bordás Lili, Szilágyi Dorina, Szilágyi Dia, Csorba Adrienn, Galuska Emese, Laczi Vivien, Laskó Berta.
Felkészítő tanár: Molnár-Martis Edina
kosarlabda

Táncverseny

Gratulálunk Szarka Édua, Barát Adél Blanka és Rozmán Lia Flóra tanulóinknak a Fit Kis Dance Free versenyen csapatban elért VI. helyezésért.
Gratulálunk Szarka Édua, Fekete Kinga, Rozman Lia Flora, Barát Adél Blanka 4.T osztályos tanulóknak a Nyíradonyi Revolution Dance Cup versenyen elért I. helyezésért.

Revolution Dance Cup 2022 04 26

Nemzetközi Tájfutó verseny

Gratulálunk Kovács Mia 3.T osztályos tanulónknak a Nemzetközi Tájfutó versenyen elért II. helyezéséhez.

tajfuto 2022 04 26

Sakk diákolimpia

Gratulálunk Herczeg Benedek 4.N osztályos tanuló Sakk Diákolimpián elért III. fiú korcsoportban III. helyezéséhez.
sakk verseny 2022 04

Érem eső a Szikszói rock and roll versenyen!

Gratulálunk a versenyzőink eredményeihez.
rock and roll 1

Kosárlabda megyei verseny

A 3. korcsoportos lány kosárlabda csapatunk megyei 1. helyezést ért el Tiszaújvárosban!
megyei kosarlabda 2022 04 11Csapattagok:
Hegymegi Laura 5.N, Kapi Csenge 5.N, Molnár Nóra 5.N, Szilágyi Diána 5.T, Szilágyi Dorina 5.T, Gakuska Emese 5.T, Csorba Adrienn 5.T, Laczi Vivien 5.T, Drótos Szonja 6.N, Oros Anna 6R/1,Bordás Lili 6.N, Laskó Berta 7.N
Felkészítő tanár: Molnár-Martis Edina
Edző: Nezáczki Attila

Szívből gratulálunk az eredményükhöz!

Szabó Lőrinc Megyei Szavalóverseny

Nagy örömünkre szolgál, hogy több év kihagyással a pandemiás helyzet miatt, iskolánk ismét megrendezte a Szabó Lőrinc Megyei szavalóversenyt .
10 vidéki, és 12 Miskolci iskolából 101 tanuló mutatta meg vers iránti szeretetét.
Köszönjük a részvételt, és köszönjük a felkészítést
szabo lorinc megyei szavaloverseny 2022 04 05 1szabo lorinc megyei szavaloverseny 2022 04 05 2

Béres Magyar Kupa

Gratulálunk Toplenszki Zsófia 4.t osztályos tanulónknak, aki a Béres Magyar Kupa I. Fordulójában U11 Két Tusa kategóriában I. Helyezést ért el,
Laser Run kategóriában II. helyet.
beres magyar kupa 2022 04 05

Ezüst hattyú kupa

Gratulálunk Czirják Loren 6.r-1 osztályos tanulónknak, aki "Ezüst hattyú kupán" 2010-es korosztályban Szabad gyakorlatban és összetettben is 3. helyezést ért el.
ezust hattyu 2022 04 04 1
ezust hattyu 2022 04 04 2

Nyelvėsz verseny 4.n

Gratulålunk Szabó Marcell 4.n osztålyos tanulôknak, akik a XXIII. Nyelvėsz versenyen I.helyezést ėrt el.
 
Felkėszìtő tanår: Erdélyi Zsoltné
nyelvesz verseny 2022 04 04 4

Nyelvėsz verseny 2.n

Gratulålunk Lenkovics Luca Rôza 2.n ės Somogyvåri Lìvia 2.n osztålyos tanulôknak, akik a XXIII. Nyelvėsz versenyen I.helyezést ėrtek el.
Felkėszìtő tanår: Eleknė Aranyos Krisztina


nyelvesz verseny 2022 04 04 2

Kosárpalánta

Gratulálunk a Kosárpalánta 1. évfolyamos csapatának a sikeres szerepléséhez.
 
Felkészítő tanár: Kuthi Rita

Észpörgető városi matematika versenyen

Gratulálunk Kőműves Luca 4.t osztályos tanulónknak, aki az Észpörgető városi matematika versenyen I. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Verébné Türk Viktória

20220317 113744 1

B33 Kosárlabda Diákolimpia

A B33-as Kosárlabda Diákolimpián iskolánk két csapattal indult. A Szabó1-es csapat megyei bronzérmes lett, ezzel az eredménnyel továbbjutott a területi bajnokságra.
A csapat tagjai:
Deli Boglárka
Köteles Adél
Oross Anna
Drótos Szonja

A Szabó2-es csapat is derekasan helyt állt a küzdelemben.
A csapat tagjai:
Tilaji Zsejke
Hegymegi Laura
Kapi Csenge
Laskó Berta
Majoros Dorottya

Kedves Tanulóink, Tisztelt Szülők!

Sikeres és eredményes volt az évi papírgyűjtésünk.
Iskolai szinten 21 tonna papírt gyűjtöttünk, amivel remélhetőleg sok-sok fa életét mentettük meg.

Az egyéni és osztályszintű helyezések a következők:
Egyéni helyezettek:

Alsó tagozat
I. Rozmán Lia Flóra 4.t
II. Herczeg Benedek 4.n
III. Gazdafi Dézi 2.t

Felső tagozat
I. Homolya Nándor 7.r
II. Volyák Benjámin 5.n
III. Gaál Viktor 6.r/1

Osztály eredmények:
Alsó tagozat
I. 4.t osztály
II. 3.t osztály
III. 2.t osztály

Felső tagozat
I. 5.n osztály
II. 6.n osztály
III. 7.r osztály

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gratulálunk a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Megyei 6. helyezéséhez a 4.n osztály "Nagy Okosok" csapatának:
Füzesi Vincének
Herczeg Benedeknek
Skornyák Áronnak 
Szabó Márton Bencének
 Felkészítő tanáruk: Erdélyi Zsoltné

Czirják Loren

Gratulálunk Czirják Loren 6.r/1 osztályos tanulónknak, aki a Budapest-Gyöngyszem dzsungel-kupa Másod osztály/2010.korosztályban I.helyezést ért el.

Szarka Édua

Gratulálunk Szarka Édua 4.t osztályos tanulónknak, aki a Fittness versenyen II. helyezést ért el.

Megemlékezés az aradi vértanúkról

Méltó keretek között emlékeztünk meg a 13 aradi vértanúról.
A műsorban szerepeltek a 6.n, 6.r osztály tanulói.
A műsort szerkesztette és betanította
Riz Dávid tanárúr. A dekorációt készítette
Tóth Mariann tanárnő.
Galéria

Író-olvasó találkozó

2021.11.12-én egykori diákunk, Regős Ádám mutatta be a Megoldás: Föld 2.0 című regényét a felső tagozat tanulóinak.
Galéria
A Dorka Könyvkiadó gondozásában megjelent könyv megvásárolható iskolánkban is.

Abigél Országos Minősítő Táncfesztivál

Gratulálunk Kalayci Deniz 1.t/1 osztályos tanulónknak az Abigél Országos Minősítő Táncfesztiválon való részvételéért.
Gratulálunk Kassai Zselyke 1.t/1 osztályos tanulónknak a Magyar Torna Szövetség leány utánpótlás és zsebibaba csapatbajnokságán való részvételéért.

Barátság Maraton

Gratulálunk iskolánk 4.t osztályos tanulóinak a Barátság Maratonon elért eredményéhez.
IV. helyezés Kozma Áron
VI. helyezés Vass Nina

Gratulálunk Barta Bodza 6.r/1 osztályos tanulónknak a Megyei Mezei Futóversenyen elért II. helyezéshez.

Gratulálunk Kocsis Karola 7.n osztályos tanulónknak, aki a II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár által 1956 emlékére szervezett városi versmondó versenyen III. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Nagy Marianna
Gratulálunk Barta Bodza 6.r-1 osztályos tanulónknak, aki a 20. Miskolci Barátság Maraton 12-14 éves korcsoportban 5,2 km teljesített. 
Gratulálunk Szarka Édua 4.t osztályos tanulónknak a Dance "B" egyéni versenyen elért II. helyezéshez.
Gratulálunk Barta Bodza 6.r-1 osztályos tanulónknak, aki a Mezei Diákolimpián Futás kategóriában I. helyezést ért el.

Gratulálunk Czirják Loren 6.r-1 osztályos tanulónknak, aki az ETO Kupa Győr másod osztályban II. helyezést ért el /2010.korosztályban/

Gratulálunk Toplenszki Zsófia 4.t osztályos tanulónknak, aki az Elit Bajnokság Laser Run U11 női kategóriában
I. helyezést ért el, 
Elit Bajnokság kéttusa egyéni U10 kategóriában
I. helyezést ért el,
Elit Bajnokság váltó (kéttusa) katagóriában
II. helyet ért el.

Görög Kupa

Gratulálunk a "Görög Kupa" kispályás  labdarúgó tornán elért II. helyezéshez Pálházi Zsombor 4.t, Kovács Marcell 4.t, Füzesi Vince 4.n, Herczeg Benedek 4.n, Skornyák Áron 4.n, Gulyás Benjámin 4.n osztályos tanulóiknak.

Gratulálunk Czirják Loren 6.r-1 osztályos tanulónknak, aki Albertirsa-Ritmikus Gimnasztika Once Upon a Time Cupa 2.osztályban I. helyezést ért el 2010-es korosztályban.

"Lombhullató" környezetismereti és környezetvédelmi csapatverseny

Gratulálunk Balla Kamilla 3.t, Gecse Panna 3.t, Aranyos Blanka 4.t, Baráth Adél 4.t osztályos tanulóinknak, akik a miskolci és Miskolc környéki Általános Iskolák 3. és 4. osztályos tanulóinak rendezett "Lombhullató" környezetismereti és környezetvédelmi  csapatversenyen III. helyezést értek el.

Felkészítő pedagógusok: Kiserné Gémes Judit és Verébné Türk Viktória
Gratulálunk a Kistokajban megrendezett Lovasversenyen Eredményesen szereplő tanulóinknak:
Fekete Kinga 4.t
Aranyos Blanka 4.t
Baráth Adél Blanka 4.t

Gratulálunk Czirják Loren 6.r/1 osztályos tanulónknak, aki a Ritmikus Gimnasztika Nemzetközi Jászkupa versenyen Másodosztályban I. helyezést ért el.

Gratulálunk Zéman Lili és Kocsis Ádám 3.n osztályos tanulóknak, akik a Ködmön D csapatával az Abigél Országos Táncversenyen Ezüst minősítést szereztek.

Gratulálunk Szarka Édua 4.t osztályos tanulónknak, aki a Mása és a medve Harc- és Táncművészet S.E. Show- tánc-Szóló-Gyermek kategóriában Arany Minősítést szerzett.

Gratulálunk Baráth Adél, Rozmán Lia és Szarka Édua 4.t osztályos tanulóinknak, aki a Szörnyella és 101 kiskutya Harc- és Táncművészet S.E. Show- tánc-Szóló-Gyermek kategóriában Arany Minősítést értek el.

Gratulálunk Kocsis Karola és Koczur Csaba Örs 7.n osztályos tanulóknak, akik a Ködmön TSE B csapatával Zalaegerszegen Bajnoki címet szereztek

Gratulálunk Kovács Martin 2.n osztályos tanulóknak, aki a Bozsik Ferenc Fesztivál Gólkirálya kategóriában 20 gólt lőtt!

Gratulálunk Kocsis Karola 7.n osztályos tanulónak, aki partnerével, Egri Kadosával a Kozármislenyen megrendezett Országos Bajnokságon (E osztály, junior I.,latin táncok)
I. helyezést ért el.

Gratulálunk Herczeg Benedek 4.n osztályos tanulóknak, aki a II. Kopasz-Hegyi Sakkversenyen I. helyezést ért el.

Gratulálunk Toplenszki Zsófia 4.t osztályos tanulónknak a Petzl Baradla Underground Trail kupán 7 km-es női számban elért V. helyezéséhez.

Kosárlabda Országos Döntő

Szívből gratulálunk harmadik korcsoportos lány kosarasainknak, akik az országos döntőn IV. helyezést értek el.
Felkészítő tanárok: Molnár-Martis Edina, Dr. Nezáczki Attila.
kosarlabda orszagos donto 2022 06 15 1
kosarlabda orszagos donto 2022 06 15 2

Diákolimpia Sakk verseny

Gratulálunk Herczeg Benedek 4.n osztályos tanulónknak, aki a Diákolimpia Sakk versenyén V. helyezést ért el.diakolimpia sakk 2022 06 08

Nyelvészkedők Országos verseny

Gratulálunk Szabó Márton 4.n osztályos tanulóknak, aki a Nyelvészkedők Országos versenyén Hibátlan Tollbamondás írásáért  "Arany Toll" minősítést  kapott.
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltnényelveszkedok 2022 06 08

Német versek ünnepe

Sajószentpéteren rendezték meg idén májusban a Német versek ünnepét. Iskolánkat Köteles Adél és Kumpár Hanna 7.n osztályos tanulók képviselték, akik német költők verseit adták elő.
Köszönjük!
nemet versek unnepe 2022 06 03

Cheer Magyar Bajnokság

Gratulálunk Bán Lili 1.t/2 osztályos tanulónknak a Debreceni Cheer Magyar Bajnokságon a (Miskolc Steelleaders, Cukorkák) csapatban elért I. helyezéséért.

cheer magyar bajnoksag 2022 05 31

Házi Angol Verseny

Gratulálunk a Házi Angol Versenyen elért eredményihez 4. évfolyamos tanulóinknak:
Orosz Norina  4.r I. hely
Szabó Hanga 4.t I. hely
Barati Zita 4.r II. hely
Fekete Kinga 4.t III. helyhazi angolverseny 2022 05 25

Országos Nyelvészkedők Csapatverseny

A 6. Országos Nyelvészkedők Csapatversenyen Iskolánk 4.n osztályos egyik csapata III. helyezést, másik csapata VII. helyezést ért el.
III. hely: Herczeg Benedek, Koós Levente, Skornyák Áron, Szabó Márton
VII. hely: Farkas Flóra, Hornyák Jázmin, Kovács-Esztián Hanga, Lukács Léna
Felkészítő tanár Erdélyi Zsoltné
Szívből gratulálunk!

nyelveszkedok 2022 05 31 1
nyelveszkedok 2022 05 31 1

Abigél Országos Minősítő Táncfesztivál

Gratulálunk tanulóinknak az Abigél Országos Minősítő Táncfesztiválon elért eredményeikért:
Szarka Édua 4.T osztályos tanuló I.helyezés.
Vostenák Virág 3.T osztályos tanuló II.helyezés.
Kucsera Petra 3.T osztályos tanuló csapatban elért II.helyezés.
Fekete Kinga 4.T osztályos tanuló csapatban elért II.helyezés.
Hrabovszky Csilla 4.T osztályos tanuló csapatban elért I.helyezés.
Czirják Polett 7.R osztályos tanuló csapatban elért II. helyezés.
Szarka Édua, Baráth Adél es Rozmán Lia 4.T osztályos tanulók csapatban I.helyezés.
Kalayci Deniz 1.t/1

Matek Guru

Gratulálunk a Matek Guru Kárpát- medencei Csapatversenyen elért IV. helyezéshez a 4.n osztály tanulóinak
Herczeg Benedek, Koós Levente, Kovács-Esztián Hanga, Skornyák Áron
Felkészítő tanár: Sajgó Lászlóné
karpat medencei csapatverseny 2022 05 12

Matek Guru

Gratulálunk a Matek Guru Kárpát- medencei Csapatversenyen elért VIII. helyezéshez a 4.n osztály tanulóinak
Gémes Gergő, Gulyás Benjámin, Lukács Léna, Szabó Márton
Felkészítő tanár: Sajgó Lászlóné
karpat medencei csapatverseny 2022 05 12 2

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny B-A-Z megyei fordulóján a 4. osztályosok között csapatban ELSŐ helyezést ért el iskolánk 4.n osztályosai!
Koós Levente 2.helyezés
(Képviselte megyénket, iskolánkat az országos döntőben)
Herceg Benedek 10.helyezés
Skornyák Áron 14.helyezésZrínyi matematika verseny

Kosárpalánta

Gratulálunk iskolánk 3.t osztályos Kosárpalánta csapatának a Diákolimpián elért II. helyezéséhez.

Felkészítő tanár: Lengyel Józsefkosarpalanta 2022 04 22

Spartan Race futás

Gratulálunk 4.T osztályos tanulóinknak a Spartan Race futáson elért helyezésekért.
Toplenszki Zsófia I. helyezés - 3.2 km
Vass Nina 3.2 km sikeresen teljesítette
Andorkó Aisa IV. helyezés - 10 km
Spartan Race 2 2022 04 26

Fit Kid Dance Free verseny

Gratulálunk Szarka Édua 4.T osztályos tanulónknak, aki Fit Kid Dance Free versenyen I. helyezést ért el.

Fig Kid Dance 2022 04 26

Spartan Race futás

Gratulálunk 4.T osztályos tanulóinknak a Spartan Race futáson elért helyezésekért.
Toplenszki Zsófia I. helyezés - 3.2 km
Vass Nina 3.2 km sikeresen teljesítette
Andorkó Aisa IV. helyezés - 10 km

spartan race 2022 04 26

Béres Magyar Kupa

Gratulálunk Vass Nina 4.t osztályos tanulónknak, aki a Béres Magyar Kupa I. fordulójában U12 Laser Run kategóriában csapatban I. helyezést ért el.

beres magyar kupa 2022 04 05 2

Nyelvėsz verseny 2.t

Gratulålunk Barati Aliz 2.t, Szőri Mira 2.t ės Barabás Péter 2.t osztålyos tanulôknak, akik a XXIII. Nyelvėsz versenyen I.helyezést ėrtek el.
 
Felkėszìtő tanår: dr. Czibrik Attiláné
nyelvesz verseny 2022 04 04 3

Nyelvėsz verseny 3.n

Gratulålunk Balogh Panna 3.n  osztålyos tanulôknak, akik a XXIII. Nyelvėsz versenyen I.helyezést ėrt el.
Felkėszìtő tanår: Tarnai Éva
nyelvesz verseny 2022 04 05 1

Karate verseny

Gratulálunk Szedlacsek Kaludia 4.R osztályos tanulónak az Adamantin-kupa karate versenyen elért II.helyezésért.
karate 2022 03 29

Országos Őszi Olvasóversenyen

Gratulálunk Kassai Zselyke 1.T/1 osztályos tanulónak, aki Országos Őszi Olvasóversenyen I. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Drig Győzőné.
image0

Észpörgető városi matematika versenyen

Gratulálunk Szőllősi Ákos 3.n osztályos tanulóknak, aki az Észpörgető versenyen eredményesen szerepelt.
Felkészítő tanára: Gállné Mészáros Zsuzsanna
20220317 114002 1

Országos Mazsorett verseny

Gratulálunk Vostenák Virág 3.T osztályos tanulónak Országos Mazsorett versenyen elért I.helyezésért.
image0 1

Győri ETO Kupa

Gratulálunk Czirják Loren 6r-1 osztályos tanulónknak!
Aki a Győri ETO Kupa 2010 Korosztályban 2. helyezést ért el Szabagyakolatban, labdával, valamint összetettben.



Gyorskorcsolya Városi Diákolimpia

Gratulálunk Baráti Aliz 2.t osztályos tanulónknak, aki a Gyorskorcsolya Városi Diákolimpia I-II. korcsoportos lány csapatában I. helyezést ért el.
20220214 103118

Úszóverseny

20220110 084525 1
Gratulálunk Kozma Áron 4.t osztályos tanulónak, aki az Úszóversenyen
50m gyors úszás kategóriában 2. helyezést ért el
50m mell úszás kategóriában 1. helyet ért el.

INTÉZMÉNYVEZETŐ

Mikitáné Újjobbágy Erzsébet

 
Elérhetőségeink:

Cím: 3530 Miskolc, Vörösmarty u. 76.

OM: 028953

Titkárság:  30/841-0720  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Gazdasági iroda: 30/841-0893 Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Igazgatói iroda: 30/359-5490  
Szociális munkásLukácsné Lipcsei Emese: 70/978-7659