Bolyai Anyanyelvi Országos Csapatverseny

Gratulálunk a 4.n osztály csapatának, akik a Bolyai Matematika Országos Csapatversenyen 13. helyezettek lettek:
A csapat tagjai:
Lupkovics Lázár
Krizsek Dominik
Garad Bercel
Herczeg Marcell

Kéttannyelvű Iskolák Országos Német versenye

Gratulálunk iskolánk tanulóinak a Kéttannyelvű Iskolák Országos Német versenyén elért eredményeikhez.
5. évfolyam:
I.hely Nagy-Chillón Sára
V.hely Tóth Botond
VII. hely Muzsnay Péter
6. évfolyam:
II.hely Czakó László
IV.hely Horváth Lili
VI.hely Szabó Bálin
7. évfolyam:
III.hely Türk Tamara
8. évfolyam:
I.hely Nagy-Chillón Aida
II.hely Baumann Reto
VII.hely Csattos Barnabás
Csapatverseny:
I. hely Bodnár Imola, Pusztai Virág, Szappanos Mihály, Túróczy Kata
Felkészítők:
Sőrés Klára, Üveges Tímea, Marossy Gáborné, Margitai Katalin


Sky Dance Gála

Gratulálunk a Rock Star Suli tagjainak, akik a SkyDance Gálán childen kisformáció D kategóriában II. helyezést értek el:
3.r/1 osztály:
Gintner Annabella
Jancsurák Flóra
Tátrai Dalma
Veréb Flóra
Juhász Janka
Oross Anna

Gratulálunk Nagy Chillón Aida 8.n és Szabó Bálint 6.n osztályos tanulóinknak akik a Sky Dance Gála serdülő kategóriában II. helyezést értek el.

Gratulálunk iskolánk Csodálatos Rocky csapatának akik a Sky Dance Gálán a Children nagyformáció D kategóriában 1. helyezést értek el.
Csapat tagjai: 
Vasas Viktória
Buda Lia
Beke Adrienn
Huber Imola
Pethő Gréta
Füzesi vanda
Major Csilla
Sándor Szilvia

Gratulálunk Jancsurák Flóra 3.r/1 osztályos tanulónknak a Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium által meghirdetett rajzpályázaton elért I. helyezéshez.
Felkészítő: Dr. Czibrik Attiláné

Házi helyesírási verseny

Gratulálunk a Házi helyesírási verseny 4.évfolyam kategóriában elért helyezésekhez:
Kocsis Karola I. hely
Füzesi Vanda II. hely
Major Csilla III. hely
Felkészítő tanár: Tarnai Éva
Gratulálunk Matei Lotti 7.r osztályos tanulónknak a Gárdonyi Géza Megyei Prózamondó versenyen
elért I. helyezéshez.
Felkészítő: Nagy Marianna

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Megyei Forduló

Gratulálunk a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen 7.osztályos kategóriában elért XI. helyezéshez:
Birke Bánk Versény
Csongrádi Botond
Csizy Laura
Emődi Erik
 7.n osztályos tanulóinknak.
Felkészítő tanár: Nagy Mariann

Gratulálunk a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen 7.osztályos kategóriában elért II. helyezéshez:
Bárdos Eszter
Majoros Dániel
Kopácsy Péter
Terney Adrián 7.n
osztályos tanulóinknak.
Felkészítő tanár: Nagy Mariann

Gratulálunk a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny B-A-Z Megyei fordulóján elért 5. helyezéshez a Szóforgatók csapatának.
Csapat tagjai: 
Stefán Nanda
Terjék Tomaj
Rákos Csobán
Zarándy Vilmos


Házi matematika verseny

Gratulálunk iskolánk 3. évfolyamos tanulóinak a házi matematika versenyen elért eredményeikhez.
I. Fülöp Balázs 3.r/1
Felkészítő: Thúry-Bajai Tamásné

II. Terjék Tomaj 3.n
Felkészítő: Kuthi Rita

III. Csetneki Gergely 3.r/2
Felkészítő: Városi Boglárka

JUDOJO Nemzetközi Judo verseny

Gratulálunk a JUDOJO Nemzetközi Judo versenyen
Terjék Temes 4.n osztályos tanulónknak
- Diák "C" kategóriában I. helyezéséhez
- Diák "B" kategóriában II. helyezéséhez
 
Terjék Tomaj 3.n osztályos tanulónknak
- Diák "D" kategóriában II. helyezéséhez
 
Fülepi Bence 3.n osztályos tanulónknak
- Diák "D" kategóriában III. helyezéséhez
 

Házi hangos olvasási verseny

Gratulálunk iskolánk 3. évfolyamos tanulóinak a házi hangos olvasás versenyen elért eredményeikhez.
I. Páll Zsófia 3.n
Felkészítő: Kuthi Rita

II. Tóth Luca 3.r/1
Felkészítő: Thúry-Bajai Tamásné

III. Janoczkó Nina 3.r/2
Felkészítő: Városi Boglárka


Gratulálunk a Házi hangos olvasási versenyen elért eredményekhez 4.osztályos tanulóinknak.
I. hely: Mészáros Hanna 4.r
Felkészítő tanár: Felvinczy Csongorné

II. hely: Kiss Fruzsina 4.r
Felkészítő tanár: Felvinczy Csongorné 

Majnár Benjámin József 4.n
Felkészítő tanár: Tarnai Éva

III. hely: Takács Kinga 4.e
Felkészítő tanár: Kiserné Gémes Judit

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gratulálunk a Bolyai Matematika Csapatversenye elért
I. helyezéshez a 4. n osztályos tanulóinknak:
Krizsek Dominik 
Lupkovics Lázár 
Herczeg Marcell
Garad Bercel
Felkészítő tanító: Gállné Mészáros Zsuzsanna

Gratulálunk a Bolyai Matematika Csapatversenyen elért
II. helyezéshez:
Zarándy Vilmos 3.n
Jancsurák Flóra 3.r-1
Csenge Levente 3.r-1
Szolnoki Péter 3.r-1 osztályos tanulóinknak.
Felkészítő tanár: 
Thúry-Bajai Tamásné
Gratulálunk Toplenszki Zsófia 1.t osztályos tanulónknak a Miskolci Barátság maraton gyermekfutamának sikeres teljesítéséhez.

Lombhullató környezetismeret kistérségi verseny

Gratulálunk a Lombhullató környezetismeret kistérségi versenyen elért II. helyezéshez:
Dámóczi András 3.n
Stefán Nanda Janina 3.n
Füzesi Vanda 4.n
Laskó Berta 4.n osztályos tanulóknak.
 Felkészítő tanár:
Kuthi Rita 3. osztály
Tarnai Éva 4. osztály
Gratulálunk Zarándy Vilmos 3.n osztályos tanulóknak a VI. Disznókő Tokajban megrendezett Futókörön 5,2 km-t sikeresen teljesítette.

Evezés-hittan alapú természetismereti kistérségi verseny

Gratulálunk az Evezés-hittan alapú természetismereti kistérségi versenyen elért 4. helyezéshez a következő tanulóinknak:
Ambrus Márk, Garad Bercel, Herczeg Marcell
4.n osztály

Jancsurák Flóra, Fülöp Balázs, Csenge Levente
3.r-1 osztály

Gratulálunk Herczeg Benedek 1.n osztályos tanulónak, aki a Géniusz-kupa korcsoportos sakkversenyen U8 fiú kategóriában III. helyezést ért el.

Gratulálunk Toplenszki Zsófia 1.t osztályos tanulónknak a Spartan Kids verseny sikeres teljesítéséhez.

Gratulálunk Buda Lia, Krivácsi Vica, Vasas Viktória 3.n osztályos tanulóinknak a 25. Veczán Pál Egyházzenei Kórustalálkozó Zsoltáréneklő versenyén elért Arany minősítéshez.

Gratulálunk Gulyás Benjámin Marcell 1.n osztályos tanulónknak a II. Bükki Kupa Kerékpárversenyen U 9-es kategóriában elért I. helyezéséhez.
Gratulálunk Terjék Temes 4.n osztályos tanulónknak a Diák C Országos Judo Rangsorversenyen elért
III. helyezéshez.

Gratulálunk Nagy Marcell 1.n osztályos tanulónknak a II. Görömbölyi YETI MTB Kupa családi hegyikerékpár versenyén elért III. helyezéséhez.

INTÉZMÉNYVEZETŐ

Mikitáné Újjobbágy Erzsébet

 
Elérhetőségeink:

Cím: 3530 Miskolc, Vörösmarty u. 76.

OM: 028953

Titkárság:  30/841-0720  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Gazdasági iroda: 30/841-0893  
Igazgatói iroda: 30/359-5490  
Igazgatóhelyettesi iroda: 30/841-0038