Gratulálunk a RIMAVSKÁ SUBOTA-I NEMZETKÖZI GRAND PRIX JUDO VERSENY II. helyezéshez Terjék Temes 4.n osztályos tanulónknak.

Gratulálunk a IV. Tokaj Kupa Sakk versenyen 2007-2008 korosztályban elért II. helyezéshez Homolya Nándor 4.r osztályos tanulóinknak.

Az ÖKO városi csapatversenyen 3. helyezést értek el iskolánk tanulói.
A csapat tagjai Csikja Armand és Tóth Viktor Miklós 4.e valamint Csenge Levente és Kós Lilien 3.r/1.
Felkészítő pedagógusok: Kiserné Gémes Judit és Czibrikné Vácegresi Mariann.

Gratulálunk a II. Keresztúr Kupa Karate versenyen Kata kategóriában elért I. helyezéshez Füzesi Vince 1.n osztályos tanulónknak.

Gratulálunk Szedlacsek Klaudia 1.r osztályos tanulónak, aki a II Keresztúr Kupa Karate Versenyen KATA versenyszámban I. helyezést, KUMITE versenyszámba II. helyezést ért el.

Gratulálunk a II. Keresztúr Kupa Karate versenyen Shiko Dachi kategóriában elért I. helyezéshez Kovács-Esztián Hanga 1.n osztályos tanulónknak.
A Magyar Versmondók Egyesülete a Népmesepont Program keretében vers- mese és balladamondó verseny tartott a 2019.05.02-án, melyen sikeresen szerepeltek iskolánk tanulói:
Stefán Nanda Janina 3.n Arany minősítés
Farkas Tamara 3.n Bronz minősítés
Zarándy Vilmos 3.n Bronz minősítés
Felkészítő tanár: Elekné Aranyos Krisztina
Pethő Gréta 2.t Bronz minősítés
Felkészítő tanár: Drig Győzőné
 
Gratulálunk a XXIII. Ongai nyelvtan-helyesírás versenyen elért
3. helyhez Herr Szonja 4.n  osztályos
Felkészítő tanár: Tarnai Éva

4. helyhez: Stefán Nanda Janina 3.n osztályos tanulónak
Felkészítő tanár: Elekné Aranyos Krisztina

Kocsis Karola és Koczur Csaba Örs 4.n osztályos tanulók a VII. Abigél Országos Minősítő Táncfesztiválon a következő eredményeket érték el:
Kocsis Karola párosban - ezüst minősítés
Koczur Csaba Örs  párosban - ezüst minősítés 
Bécsi keringő és Jive formációban a Ködmön C csapatával 2 arany minősítés. 

Gratulálunk a VII. Abigél Országos Minősítő Táncfesztiválon az 1.t osztályos tanulók által elért kiváló helyezésekhez:
Baráth Adél, Szarka Édua, Rozmán Lia - Arany minősítés
Aranyos Blanka - Bronz minőstés
Gratulálunk a Kalmár László Országos Matematika versenyen elért I. helyezéshez: Terjék Temes 4.n osztályos tanulónknak.
Felkészítő tanár: Gállné Mészáros Zsuzsanna
Gratulálunk tanulóinknak aki a Pepper Akrobatikus Rock' n Roll Táncgálán I. helyezést értek el:
1.t osztályból 
Vass Nina
Béki Luca
Pálházi Zsombor

1.r osztályból 
Barna Zita
Orosz Norina


Gratulálunk a 3.r/1 osztály Rock Star Suli csapatának a Pepper Akrobatikus Rock' n Roll Táncgálán elért II. helyezéshez.
A csapat tagjai:
Tátrai Dalma, Veréb Flóra, Balla Jázmin, Gintner Anabella, Oross Anna, Jancsurák Flóra, Juhász Janka
Felkészítő tanár: Molnár-Martis Edina
Gratulálunk Juhász-Nagy Lili 2.n osztályos tanulónak, aki a Csömöri Német Nemzetiségi Önkormányzat szervezésében megrendezett VI. Regionális Német énekversenyen szólóban I. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Rákosné Kiss Andrea
Gratulálunk a Hajós Alfréd Kupa II. Forduló 100 m pillangó kategóriában elért I. helyezéshez Fogarasi Janka 4.n osztályos tanulónknak.
Gratulálunk a 4. évfolyamon rendezett Házi Szövegértés versenyen elért eredményekhez.
I. Herr Szonja (felkészítő:Tarnai Éva)
II. Szalay Katalin (felkészítő: Tarnai Éva)
III. Fekete Vivien (felkészítő: Felvinczy Csongorné)

Gratulálunk a Házi Énekversenyen elért eredményekhez 1-2. évfolyamon:
Baráth Adél 1.t I.hely
Szarka Édua 1. t II. hely
Felkészítő tanár: Verébné Türk Viktória
 
Hornyák Jázmin 1.n III. hely
Felkészítő tanár: Sajgó Lászlóné 
 
Juhász-Nagy Lili 2.n I. hely
Felkészítő tanár: Rákosné Kiss Andrea


Gratulálunk a 4. évfolyam rendezett Házi Ének versenyen elért eredményekhez.
I. Kocsis Karola
I. Csikós Annamária
felkészítő: Tarnai Éva


Gratulálunk Uglyai Csenge 7.n osztályos tanulónknak a XXVIII. Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozón ezüst minősítést értek el.

Gratulálunk Füzesi Vince 1.n osztályos tanulónknak, aki a Nyílt Shito Országos Bajnokságon Kata kategóriában II. helyezést ért el.

Gratulálunk Tóth Luca Andrea 3.r/1 osztályos tanulónak, aki a 2019. évi Víz Világnapja alkalmából a Magyar Hidrológiai Társaság Borsodi Területi Szervezete által kiírt Rajz- és Makett pályázatán  Rajz-rajztagozat kategóriában, és Makett-Általános iskola kategóriában is I. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Dr. Czibrik Attiláné
Gratulálunk Szedlacsek Dorina 4.e osztályos tanulónak, aki a Hebe Kft. által szervezett 2018/2019. téli olvasóversenyén ARANY fokozatot ért el.
Gratulálunk a Nyílt Shito Országos Karate Bajnokságon KATA kategóriában elért kiváló helyezésekhez:  Szedlacsek Dorina 4.e  - II. helyezés, Szedlacsek Klaudia 1.r - III. helyezés.

Gratulálunk Czirják Polett 4.r osztályos tanulónak, aki a Ritmuscsapatok Országos Hip Hop Versenyen kiváló eredményt ért el.

Gratulálunk a Revolution Nemzetközi Minősítő táncversenyen elért II. helyezéshez:
Szarka Édua
Baráth Adél
Rozmán Lia
Szabó Hanga 1.t osztályos tanulóinknak

Gratulálunk Varga Laura Klára 6.r osztályos tanulónknak aki, a Magyar Hidrológiai Társaság Borsodi Területi Szervezet Víz Világnapja alkalmából rendezett "Művészeti Pályázaton" Különdíjat nyert.
Felkészítő tanár: Demeter-Pénzes Marianna
Kocsis Karola és Koczur Csaba Örs 4.n osztályos tanulók a Revolution Dance Cup Nemzetközi Minősítő Táncversenyen a következő eredményeket érték el:
Kocsis Karola párosban - kiemelt arany minősítés
Koczur Csaba Örs párosban - arany minősítés
Formációban a Ködmön C csapatával 2 arany minősítés.

Gratulálunk Beke Adrienn 2.t osztályos tanulónknak a Gergely Éva rajzpályázaton III. helyezést ért el.
Felkészítő: Egererné Budai Éva
Gratulálunk a Miskolci Regionális Rajzversenyen VI: kategóriában elért helyezésekhez.
Varga Laura Klára: III. hely
Tátrai Levente: Különdíj
Felkészítő: Demeter-Pénzes Marianna
Gratulálunk iskolánk tanulóinak a Házi Környezetismeret versenyen elért helyezésekhez.
I.hely: Tóth Viktor 4.e
Felkészítő: Kiserné Gémes Judit
II.hely: Füzesi Vanda 4.n
III.hely: Herczeg Marcell 4.n
Felkészítő: Tarnai Éva
Gratulálunk Krivácsi Zoé 7.n osztályos tanulónknak, aki az Oktatási Hivatal által szervezett Megyei Rajzverseny Miskolci Tankerületi fordulóján II. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Tóth Mariann
Gratulálunk Újj Tamás 4.n osztályos tanulónak, aki a II. Nemzetközi Tüske Hoki Kupán II. helyezést ért el.
Gratulálunk a Decatlon Magyar Kupa I. fordulójában elért 4. helyezéshez Kozma Áron 1.t osztályos tanulónknak.
Gratulálunk a Bendegúz Gyermek Ifjúsági Akadémia XX. Nyelvész Megyei versenyen elért VII. helyezéshez Szabó Márton 1.n osztályos tanulónknak.
Felkészítő tanár: Erdélyi Zsoltné
Gratulálunk a XXIII. Nemzetközi Úszóverseny a Víz Világ Nap Emlékére rendezett versenyen elért helyezésekhez:
Fogarasi Janka 4.n osztályos tanulónknak, aki
200 pillangón II.hely
100 pillangó I. hely
váltó II. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Gratulálunk a Zrínyi Ilona Matematika Verseny B-A-Z. Megyei fordulóján elért csapat és egyéni helyezésekhez.
Csapat I. hely
Terjék Temes
Lupkovics Lázár
Krizsek Dominik
 
Egyéni:
I. hely: Lupkovics Lázár
II. hely: Terjék Temes

Gratulálunk Füzesi Vanda 4.n osztályos tanulónknak az "Arany-tollal, költőszóval" városi helyesírási versenyen való II. helyezéséhez.
Felkészítő: Tarnai Éva

Házi Szabó Lőrinc Szavalóverseny

Gratulálunk a házi Szabó Lőrinc Szavalóversenyen elért kiváló helyezésekhez:
I. évfolyam:
I. hely - Skornyák Áron 1.n
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné
II. hely - Sándor Regő 1.t

Felkészítő tanára: Czél Andrea
III. hely - Füzesi Vince 1.n
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné
II. évfolyam:
I. hely - Vita Dóra 2.t
Felkészítő tanára: Drig Győzőné
II. hely - Szopkó Blanka 2.n
Felkészítő tanára: Csőke Éva
III. hely - Szikszai Csanád 2.e
Felkészítő tanára: Simcsák Huba
III. évfolyam:
I. hely - Vágvölgyi Szonja 3.r/1
Felkészítő tanára:Dr. Czibrik Attiláné
Stefán Nanda Janina 3.n
Felkészítő tanára: Elekné Aranyos Krisztina
II. hely - Tóth Luca 3.r/1
III. hely - Tóth Lili 3.r/1
Felkészítő tanáruk: Dr. Czibrik Attiláné
 
IV: évfolyam:
I. hely - Mészáros Hanna 4.r
Felkészítő tanára: Felvinczy Csongorné
II. hely - Füzesi Vanda 4.n
III. hely - Kocsis Karola 4.n
Felkészítő tanáruk: Tarnai Éva
Gratulálunk a Diákolimpia II. korcsoport 50 m-es Fiú Mellúszás kategóriában III. helyezést elért Lupkovics Lázár 4.n osztályos tanulónknak.
Gratulálunk a Judo Budapest Bajnokság Diák
"C" kategória I. helyezéséhez: Terjék Tomaj 3.n
"B" kategória III. helyezéséhez: Terjék Temes 4.n
osztályos tanulónknak.

Gratulálunk Homolya Dániel 6.r osztályos tanulónknak a Fazekas Városi Matematikaversenyen elért III. helyezéshez.
Felkészítő tanár: Hudáky Aladár

XXVIII. Országos Táncművészeti Fesztivál Regionális Elődöntő

A XXVIII. Országos Táncművészeti Fesztivál Regionális Elődöntőjén Kocsis Karola és Koczur Örs 4.n osztályos tanulók a Ködmön Formációs Táncegyüttes "C" csoportjával társastánc kategóriában I. és II. helyezést értek el. Gratulálunk a sikeres továbbjutáshoz!

Gratulálunk Terjék Temes 4.n és Terjék Tomaj 3.n osztályos tanulóinknak a Regionális Judo Diákolimpián szerzett I. helyezéshez. 
 

Adamanti-Sajó Kupa karate verseny

Gratulálunk Dámóczi András 3.n osztályos tanulónknak az Adamanti-Sajó Kupa karate versenyen elért III. helyezéshez.

Gratulálunk Szedlacsek Bianka 1.r osztályos tanulónknak  a Adamanti-Sajó Kupa karate versenyen KATA versenyszámban II. hely és KIHON versenyszámban III. helyezéshez. 
Gratulálunk Terjék Temes 4.n osztályos tanulónak a KÖRÖS KUPA Nemzetközi Judo verseny Diák B korosztályában elért II. helyezéshez.
Gratulálunk a Tiszaújvárosi Foci Tornán elért II. helyezéshez:
Kerékjártó Botond 2.n
Volyák Benjámin 2.n osztályos tanulóinknak.
 
Gratulálunk az Országos Mazsorett versenyen 9. éves kategóriában elért I. helyezéshez:
Bráz Panka 3.n osztályos tanulónknak.

Gratulálunk iskolánk 5.n osztályos tanulóinak a Móra tollával megyei helyesírási versenyen elért eredményeikhez.
Fábián Bertalan I. hely
Rákos Zsófia II.hely
 
Gratulálunk a Megyei Amatőr Sakk Diákolimpián F1 korcsoportban elért II. helyezéshez:
Herczeg Benedek 1.n osztályos tanulónknak.

Gratulálunk az Adamantin-Sajó Kupa karate versenyen elért I. helyezéshez Füzesi Vince 1.n osztályos tanulónknak.

Gratulálunk az Adamantin-Sajó Kupa karate versenyen Kata kategóriában elért II. helyezéshez Szedlacsek Dorina 4.e osztályos tanulónknak. 
Gratulálunk Homolya Nándor 4.r osztályos tanulónknak a Fehér medve szlovákiai sítábor síversenyén elért II. helyezéshez.
Gratulálunk a Hebe Kiskarácsony Országos Karácsonyi Csapatversenyén elért helyezésekhez.
II. hely:
Kuppin Laura
Fazekas Kinga
IV. hely:
Szabó Dóra
Vita Dóra

Megyei csapatversenyek

Örömmel adunk hírt róla, hogy 2019. február 1-jén két nívós megyei csapatversenynek is helyszínt biztosított iskolánk. Nagy megtiszteltetés volt számunkra, hogy a megnyitón a Míg Megnövök Alapítvány kuratóriumának tagjai és szervezői is jelen voltak.
Míg megnövök - Megyei csapatverseny
Galéria

Rigó énekeljen! - Megyei csapatverseny
Galéria

Városi Sakk Diákolimpia

Gratulálunk a Városi Sakk Diákolimpián elért I. helyezéshez iskolánk csapatának:
Herczeg Benedek 1.n
Herczeg Marcell 4.n
Homolya Nándor 4.r
Fábián Bertalan 5.n

Hebe Országos Irodalom Csapatverseny

Gratulálunk a Hebe Országos Irodalom Csapatverseny 3-4. osztályos kategóriában  elért I. helyezéshez a 3.r-1 osztály tanulóinak:
Dohány Maja
Juhász Janka
Fülöp Balázs
Csenge Levente

Az Advent Miskolc karácsonyi Sütigyár programján rész vettek a 2.t osztály tanulói.

Pattantyús Matematika verseny

Gratulálunk  tanulóinknak a Pattantyús Matematika versenyen elért helyezésekhez.
1.hely: Fábián Bertalan 5.n
2.hely: Bodnár Imola 8.n
Felkészítő: Kovácsné Bartha Judit

Judo Csillagok Kupa Nemzetközi Judo Verseny

Gratulálunk a JUDO CSILLAGOK KUPA NEMZETKÖZI JUDO VERSENY GYERMEK KATEGÓRIÁBAN 
elért helyezésekhez:
Fülepi Bence 3.n III.hely
Fülepi Balázs 2.n II. hely

Gratulálunk Fülöp Balázs 3.r/1 osztályos tanulónknak, a Szent Miklós Kupa - U8 és U10 Jégkorongbajnokságon nyújtott kiváló teljesítményéhez.

Pepper Akrobatikus Rock'n roll Táncgála

Gratulálunk az 1.n osztályból Hornyák Jázminnak, Sipos Lindának és Lakatos Larina Pálmának, hogy a Rocky Suli tagjaiként csapatukkal A Pepper Akrobatikus Rock'n roll Táncgálán I. helyezést értek el.

Bolyai Anyanyelvi Országos Csapatverseny

Gratulálunk a 4.n osztály csapatának, akik a Bolyai Matematika Országos Csapatversenyen 13. helyezettek lettek:
A csapat tagjai:
Lupkovics Lázár
Krizsek Dominik
Garad Bercel
Herczeg Marcell

Kéttannyelvű Iskolák Országos Német versenye

Gratulálunk iskolánk tanulóinak a Kéttannyelvű Iskolák Országos Német versenyén elért eredményeikhez.
5. évfolyam:
I.hely Nagy-Chillón Sára
V.hely Tóth Botond
VII. hely Muzsnay Péter
6. évfolyam:
II.hely Czakó László
IV.hely Horváth Lili
VI.hely Szabó Bálin
7. évfolyam:
III.hely Türk Tamara
8. évfolyam:
I.hely Nagy-Chillón Aida
II.hely Baumann Reto
VII.hely Csattos Barnabás
Csapatverseny:
I. hely Bodnár Imola, Pusztai Virág, Szappanos Mihály, Túróczy Kata
Felkészítők:
Sőrés Klára, Üveges Tímea, Marossy Gáborné, Margitai Katalin


Sky Dance Gála

Gratulálunk a Rock Star Suli tagjainak, akik a SkyDance Gálán childen kisformáció D kategóriában II. helyezést értek el:
3.r/1 osztály:
Gintner Annabella
Jancsurák Flóra
Tátrai Dalma
Veréb Flóra
Juhász Janka
Oross Anna

Gratulálunk Nagy Chillón Aida 8.n és Szabó Bálint 6.n osztályos tanulóinknak akik a Sky Dance Gála serdülő kategóriában II. helyezést értek el.

Gratulálunk iskolánk Csodálatos Rocky csapatának akik a Sky Dance Gálán a Children nagyformáció D kategóriában 1. helyezést értek el.
Csapat tagjai: 
Vasas Viktória
Buda Lia
Beke Adrienn
Huber Imola
Pethő Gréta
Füzesi vanda
Major Csilla
Sándor Szilvia

Gratulálunk Jancsurák Flóra 3.r/1 osztályos tanulónknak a Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium által meghirdetett rajzpályázaton elért I. helyezéshez.
Felkészítő: Dr. Czibrik Attiláné

Házi helyesírási verseny

Gratulálunk a Házi helyesírási verseny 4.évfolyam kategóriában elért helyezésekhez:
Kocsis Karola I. hely
Füzesi Vanda II. hely
Major Csilla III. hely
Felkészítő tanár: Tarnai Éva
Gratulálunk Matei Lotti 7.r osztályos tanulónknak a Gárdonyi Géza Megyei Prózamondó versenyen
elért I. helyezéshez.
Felkészítő: Nagy Marianna
Gratulálunk Toplenszki Zsófia 1.t osztályos tanulónknak a Miskolci Barátság maraton gyermekfutamának sikeres teljesítéséhez.
Gratulálunk Zarándy Vilmos 3.n osztályos tanulóknak a VI. Disznókő Tokajban megrendezett Futókörön 5,2 km-t sikeresen teljesítette.

Gratulálunk Herczeg Benedek 1.n osztályos tanulónak, aki a Géniusz-kupa korcsoportos sakkversenyen U8 fiú kategóriában III. helyezést ért el.

Gratulálunk Toplenszki Zsófia 1.t osztályos tanulónknak a Spartan Kids verseny sikeres teljesítéséhez.

Gratulálunk Buda Lia, Krivácsi Vica, Vasas Viktória 3.n osztályos tanulóinknak a 25. Veczán Pál Egyházzenei Kórustalálkozó Zsoltáréneklő versenyén elért Arany minősítéshez.

Gratulálunk Gulyás Benjámin Marcell 1.n osztályos tanulónknak a II. Bükki Kupa Kerékpárversenyen U 9-es kategóriában elért I. helyezéséhez.
Gratulálunk Terjék Temes 4.n osztályos tanulónknak a Diák C Országos Judo Rangsorversenyen elért
III. helyezéshez.

Gratulálunk Nagy Marcell 1.n osztályos tanulónknak a II. Görömbölyi YETI MTB Kupa családi hegyikerékpár versenyén elért III. helyezéséhez.

Megyei Szabó Lőrinc Szavalóverseny

Gratulálunk a Megyei Szabó Lőrinc Szavalóverseny 1. évfolyam győzteseinek:
Skornyák Áron 1.n
Füzesi Vince 1.n 
Felkészítő tanár: Erdélyi Zsoltné
 

Gratulálunk a Megyei Szabó Lőrinc Szavalóversenyen 4. évfolyamon elért eredményekhez:
Füzesi Vanda 4.n I. hely
Felkészítő tanár: Tarnai Éva
Mészáros Hanna 4.r II. hely
Felkészítő tanár: Felvinczy Csongorné
Kocsis Karola 4.n III. hely
Felkészítő tanár: Tarnai Éva


Gratulálunk a Megyei Szabó Lőrinc Szavalóversenyen a 7-8. évfolyam elért helyezésekhez
I. hely Fónagy Zsuzsa
II. hely Barna Stella
III. hely Matei Lotti
Felkészítő: Nagy Marianna

Szüretelő Országos Őszi Csapatverseny

Gratulálunk iskolánk 3. évfolyamos tanulóinak a Szüretelő Országos Őszi Csapatversenyen elért helyezésekhez.
3. hely:
Balla Jázmin
Koós Lilien
Tóth Luca
Mamuzsich Ádám
4.hely: 
Gintner Annabella
Tátrai Dalma
Tóth Lili
Felkészítő: Dr. Czibrik Attiláné
 

Gratulálunk Galuska Emese és Csorba Adrienn 2.t osztályos tanulóinknak a IV. helyezéshez.
Felkészítő tanár: Drig Győzőné

Illusztrációs rajzverseny - díjkiosztó

A tanév utolsó napján, ünnepélyes keretek között 13 óvodás vehette át azokat a naptárakat, melyeket Szabó Lőrinc verseihez készített illusztrációik díszítenek.
Galéria

Őszi papírgyűjtés

Gratulálunk az Őszi papírgyűjtés győzteseinek, ajándékutalványukat Iskolagyűlés keretén belül vehették át:
Felső tagozat:
Terney Adrián 7.n III. hely
Bozó Fanni Lili 8.r II. hely
Mátyus Ivett 7.n     I.hely
Alsó tagozat:
Vass Nina Kinga 1.t  III.hely és Lupkovics Lázár 4.n III.hely
Szukup Áron 2.t II. hely
Tamás Dávid 3.r-1 I.hely


Megyei Szabó Lőrinc Szavalóverseny

2019. március 28-án rendeztük meg iskolánkban a Megyei Szabó Lőrinc Szavalóversenyt. 3 miskolci óvodából, 4 vidéki és 10 miskolci általános iskolából 85 gyermek vett részt.
Köszönjük a részvételt.

Böngésző Országos matematika verseny

Gratulálunk Csala-Ducsai Linett 2.n osztályos tanulónknak Böngésző Országos matematika versenyen elért III. helyezéshez.

"Kiskarácsony, nagykarácsony...." megyei versmondó verseny

Gratulálunk iskolánk tanulóinak a "Kiskarácsony, nagykarácsony...." megyei versmondó versenyen elért helyezéseikhez.
2. évfolyamon:
I. hely Kapi Csenge 2.n
Felkészítő: Csőke Éva
III. hely Vita Dóra 2.t
Felkészítő: Drig Győzőné
3.évfolyamon:
I.hely Stefán Nanda Janina 3.n
Felkészítő: Elekné Aranyos Krisztina
II. hely Tóth Luca 3.r/1
Felkészítő: Dr. Czibrik Attiláné
III. hely Tardosi Brigitta 3.n
Felkészítő: Elekné Aranyos Krisztina
4.évfolyamon:
III. hely Majnár Benjamin 4.n
Felkészítő: Tarnai Éva




Megyei Sakk Diákolimpia

Gratulálunk iskolánk csapatának a Megyei Sakk Diákolimpián elért I. helyezéshez.
Csapat tagok:
Herczeg Marcell
Herczeg Benedek
Homolya Nándor
Fábián Bertalan
 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Megyei Forduló

Gratulálunk a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen 7.osztályos kategóriában elért XI. helyezéshez:
Birke Bánk Versény
Csongrádi Botond
Csizy Laura
Emődi Erik
 7.n osztályos tanulóinknak.
Felkészítő tanár: Nagy Mariann

Gratulálunk a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen 7.osztályos kategóriában elért II. helyezéshez:
Bárdos Eszter
Majoros Dániel
Kopácsy Péter
Terney Adrián 7.n
osztályos tanulóinknak.
Felkészítő tanár: Nagy Mariann

Gratulálunk a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny B-A-Z Megyei fordulóján elért 5. helyezéshez a Szóforgatók csapatának.
Csapat tagjai: 
Stefán Nanda
Terjék Tomaj
Rákos Csobán
Zarándy Vilmos


Házi matematika verseny

Gratulálunk iskolánk 3. évfolyamos tanulóinak a házi matematika versenyen elért eredményeikhez.
I. Fülöp Balázs 3.r/1
Felkészítő: Thúry-Bajai Tamásné

II. Terjék Tomaj 3.n
Felkészítő: Kuthi Rita

III. Csetneki Gergely 3.r/2
Felkészítő: Városi Boglárka

JUDOJO Nemzetközi Judo verseny

Gratulálunk a JUDOJO Nemzetközi Judo versenyen
Terjék Temes 4.n osztályos tanulónknak
- Diák "C" kategóriában I. helyezéséhez
- Diák "B" kategóriában II. helyezéséhez
 
Terjék Tomaj 3.n osztályos tanulónknak
- Diák "D" kategóriában II. helyezéséhez
 
Fülepi Bence 3.n osztályos tanulónknak
- Diák "D" kategóriában III. helyezéséhez
 

Házi hangos olvasási verseny

Gratulálunk iskolánk 3. évfolyamos tanulóinak a házi hangos olvasás versenyen elért eredményeikhez.
I. Páll Zsófia 3.n
Felkészítő: Kuthi Rita

II. Tóth Luca 3.r/1
Felkészítő: Thúry-Bajai Tamásné

III. Janoczkó Nina 3.r/2
Felkészítő: Városi Boglárka


Gratulálunk a Házi hangos olvasási versenyen elért eredményekhez 4.osztályos tanulóinknak.
I. hely: Mészáros Hanna 4.r
Felkészítő tanár: Felvinczy Csongorné

II. hely: Kiss Fruzsina 4.r
Felkészítő tanár: Felvinczy Csongorné 

Majnár Benjámin József 4.n
Felkészítő tanár: Tarnai Éva

III. hely: Takács Kinga 4.e
Felkészítő tanár: Kiserné Gémes Judit

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gratulálunk a Bolyai Matematika Csapatversenye elért
I. helyezéshez a 4. n osztályos tanulóinknak:
Krizsek Dominik 
Lupkovics Lázár 
Herczeg Marcell
Garad Bercel
Felkészítő tanító: Gállné Mészáros Zsuzsanna

Gratulálunk a Bolyai Matematika Csapatversenyen elért
II. helyezéshez:
Zarándy Vilmos 3.n
Jancsurák Flóra 3.r-1
Csenge Levente 3.r-1
Szolnoki Péter 3.r-1 osztályos tanulóinknak.
Felkészítő tanár: 
Thúry-Bajai Tamásné

Lombhullató környezetismeret kistérségi verseny

Gratulálunk a Lombhullató környezetismeret kistérségi versenyen elért II. helyezéshez:
Dámóczi András 3.n
Stefán Nanda Janina 3.n
Füzesi Vanda 4.n
Laskó Berta 4.n osztályos tanulóknak.
 Felkészítő tanár:
Kuthi Rita 3. osztály
Tarnai Éva 4. osztály

Evezés-hittan alapú természetismereti kistérségi verseny

Gratulálunk az Evezés-hittan alapú természetismereti kistérségi versenyen elért 4. helyezéshez a következő tanulóinknak:
Ambrus Márk, Garad Bercel, Herczeg Marcell
4.n osztály

Jancsurák Flóra, Fülöp Balázs, Csenge Levente
3.r-1 osztály

INTÉZMÉNYVEZETŐ

Mikitáné Újjobbágy Erzsébet

 
Elérhetőségeink:

Cím: 3530 Miskolc, Vörösmarty u. 76.

OM: 028953

Titkárság:  30/841-0720  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Gazdasági iroda: 30/841-0893  
Igazgatói iroda: 30/359-5490  
Igazgatóhelyettesi iroda: 30/841-0038