Böngėsz Országos levelezőverseny 2.T

Gratulálunk 2.t osztályos tanulóinknak az alábbi helyezésekért:

Olvasás:
Telekes Eleonóra I. helyezés
Barabás Péter I. helyezés
Barati Aliz 
I. helyezés
Handa Zétény 
II. helyezés
Szőri Mira 
II. helyezés
Holdi Hanna 
III. helyezés
Felkészítő tanár: dr. Czibrik Attiláné

Matematika:
Holdi Hanna 
I. helyezés
Telekes Eleonóra II. helyezés
Szőri Mira 
II. helyezés
Barati Aliz 
II. helyezés
Handa Zétény 
II. helyezés
Barabás Péter 
II. helyezés
Skarupa Marcell 
II. helyezés
Felkészítő tanár: Thúry-Bajai Tamásné

Környezetismeret:
Barabás Péter 
I. helyezés
Szőri Mira V
. helyezés
Felkészítő tanár: dr. Czibrik Attiláné
Gratulálunk Mihalik Fanni 6.r osztályos tanulónknak a "Magyar vagyok...Határtalanul" rajzpályázaton elért kimagasló eredményéhez.
Felkészítő: Tóth Marianna
Gratulálunk Szarka Édua 3.t osztályos tanulónknak a Fit kid Dance "B" egyéni versenyén elért 2. Helyezésért.

Gratulálunk Barati Zita 3.r osztályos tanulónknak, aki a DVTK-Jegesmedve Műkorcsolya Kupán III. helyezésért el és a Kispályás Kupa VIII. helyezéséhez.

Gratulálunk Barati Zita 3.r osztályos tanulónknak a 15. DVTK - AVAS kupán elért III. helyezéshez.
Gratulálunk Hován Gréta 2.n osztályos tanulónknak a Karácsonyi Szépírás Pályázaton
elért kimagasló eredményéhez.
Felkészítő Tanár: Tarnai Éva 

Kosárpalánta Bajnokság

Gratulálunk a Kosárpalánta Bajnokságon elért Megyei I. helyezésért
Csapat:
Csengeri Léna
Csorba Bettina
Rácz Zsófia
Hegymegi Dóra
Somogyvári Lívia
Szedleczki Bianka
Szilvási Lilla
Zsigmond Írisz
Zsömle Panna
  
Felkészítő tanár: Kuthi Rita  

Kiskarácsony, Nagykarácsony...

Gratulálunk a "Kiskarácsony, Nagykarácsony..." címmel online megrendezett megyei versmondó versenyen elért eredményekhez:
Skornyák Áron 3.n osztályos tanuló I. helyezés
Kovács-Esztián Hanga 3.n osztályos tanuló II. helyezés
 
Felkészítő tanár: Erdélyi Zsoltné 
Gratulálunk Solymosi Jázmin 2.n osztályos tanulóknak, aki a "Miskolc Te Vagy " c. Mesemondó versenyen Ezüst helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Tarnai Éva

Abigél Országos Minősítő Táncfesztivál

Gratulálunk iskolánk 3. t osztályos diákjainak az Abigél Országos Minősítő Táncfesztiválon elért Arany minősítésért.
A Harc és Táncművészeti Sportegyesület tagjai iskolánkból:
Baráth Adél
Rozmán Lia
Szarka Édua

Gratulálunk Szarka Édua 3.t osztályos tanulónknak, aki a Barátság Kupán "Arany minősítést" szerzett.

Gratulálunk Szarka Édua 3.t osztályos tanulónknak, aki az Abigél Országos Táncfesztiválon Arany Minősítést szerzett.
Gratulálunk Csoportos tánc kategóriában Arany minősítést kapott 3.t osztályos tanulóinknak: Szarka Édua, Baráth Adél, Rozmán Lia

Gratulálunk a Barátság Maraton futóversenyen az 1,8 km teljesítéséhez: Toplenszki Zsófia és Vass Nina 3.t osztályos tanulóknak. 

Szívből Gratulálunk
Toplenszki Zsófia 3.t osztályos
tanulónknak
az Országos kéttusa verseny
csapatban és váltóban elért
I. helyezéséért!

Európa bajnokság 1. hely


Gratulálunk a Show tánc kategóriában elért kiemelkedő teljesítményért iskolánk tanulóinak, akik a 
Szörnyella és a 101 kiskutya című koreográfiával indultak az Európa bajnokságon.
A csapat tagjai: Baráth Adél, Rozmán Lia, Szarka Édua a csapattagok.
Edző és koreográfus:Toronya Alexandra

Az International Dance Open Zagreb-ban megrendezett versenyén Show tánc kategóriában
Szarka Édua 
1. helyezett lett a Mása és a medve című koreográfiával.
A kimagasló egyéni teljesítményért szívből gratulálunk!
Büszkék vagyunk iskolánk tanulóira!

Kosárpalánta bajnokság

Május 2-án, az Észak-kelet Miskolc Régióban megrendezett Kosárpalánta bajnokság III. fordulóján iskolánk csapatai kimagasló eredményeket értek el:
az 1. évfolyam csapata II. helyezett
a 2. évfolyam csapata I. helyezett,
a 3. évfolyam csapata szintén II. helyezett lett.
Gratulálunk az ügyes sportolóknak!

INTÉZMÉNYVEZETŐ

Mikitáné Újjobbágy Erzsébet

 
Elérhetőségeink:

Cím: 3530 Miskolc, Vörösmarty u. 76.

OM: 028953

Titkárság:  30/841-0720  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Gazdasági iroda: 30/841-0893 Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Igazgatói iroda: 30/359-5490  
Szociális munkásLukácsné Lipcsei Emese: 70/978-7659