Matekguru országos verseny

Gratulálunk a Matekguru országos versenyen elért  eredményhez:
Országos III.hely: Konc Ágota, Körei Áron, Fábián Bertalan, Szilágyi Balázs 3.n osztályos tanulók

Országos 13 hely Farkas Frida, Szuhodolszki Barbara, Tósa Máté, Késmárky Olivér 3.n
Felkészítő tanár: Sajgó Lászlóné
Gratulálunk Kővári Laura 5.r osztályos tanulónknak a "Miskolci séta" c. városi rajzpályázaton elért
V. helyezéséhez.
Felkészítő tanára: Demeter Mariann
Gratulálunk Ligeti Liána 3.r osztályos tanulónak a Fortuna DanceArena Táncversenyén csapatával elért helyezésekhez.
Child Show Team - III. hely
Child Open Team - II., III., IV. hely
Junior Open Team - III. hely

Gratulálunk iskolánk 8. n osztályos csapatának, akik az Országos Kéttannyelvű Német Versenyen I. helyezést értek el.
A csapat tagjai: 
Csizy Lívia
Herke Bence
Szappanos Miklós
Baumann Erik

Felkészítő tanáraik: Balajtiné Markó Judit és Ötvösné Csonka Mária
Gratulálunk Barta Donát és Vass László 4.r osztályos tanulóknak, a Dream Cup 2017. Foci Kupán elért III. helyezéshez.

Gratulálunk Kiss Lorina 2.n osztályos tanulónak, a Gyermeknapi horgászversenyen gyermek kategóriában elért IV. helyezésért.

Gratulálunk Homolya Dániel 4.r osztályos tanulónknak a "Kommunikációs nap Komlóstetőn" elnevezésű városi magyar nyelvi szövegértési versenyen elért
II. helyezéséhez.
Felkészítő tanára: Drig Győzőné

Kenu verseny

Gratulálunk a DKSC Egyesület által rendezett Kenu versenyen elért eredményhez.
Tósa Máté 3.n osztályos tanulónak
200 méteren 2, ill.3. helyezéshez
2000 méteren 4.helyhez
Raisz Örs 3.n osztályos tanulónak
200 méteren 3. helyezéshez
2000 méteren 4. helyezéshez

Magyar Látványtánc Sportszövetség Országos Bajnoksága

Gratulálunk iskolánk táncos lányainak, akik a Magyar Látványtánc Sportszövetség Országos Bajnokságán Nyílt Formáció Mini "B" kategóriában II. helyezést értek el.
Beating csapat tagjai:
Csomós Kitti 2.n
Herr Szonja 2.n
Brógli Hanna 2.n
Koszty Kiara 4.r

Gratulálunk Varga Gábor 1.r/1. osztályos tanulónak, aki a 2017. évi fiú Gyermek Kezdő Talajtorna Csapatbajnokság I. fordulóján csapatával I. helyezést ért el.

Kvalitás Extra Országos Verseny

Gratulálunk a Kvalitás Extra Országos Versenyen elért kiváló helyezésekhez:
Homolya Dániel 4.r
Szövegfeldolgozás kategória - I. hely
Tanára: Drig Győzőné

Péterfalvi Luca 4.r
Szövegfeldolgozás kategória - XI. hely
Tanára: Drig Győzőné

Herr Szonja 2.n
Anyanyelv kategória - XII. hely
Tanára: Tarnai Éva

Nagy Petra 4.r
Szövegfeldolgozás kategória - XIV. hely
Tanára: Drig Győzőné


Jancsurák Flóra 1.r/1
Matematika kategória - IV. hely
Szolnoki Péter 1.r/1
Matematika kategória - XIII.hely
Tanáruk: Thúry-Bajai Tamásné


Gaál Panna 3.r
Anyanyelv kategória - XVII. hely
Tanára: Kozma Anita

Házi helyesírás verseny

Gratulálunk a 3. évfolyamon megrendezett házi helyesírás versenyen elért helyezésekhez:
I. hely - Varga Bence 3.e
Felkészítő tanára: Czél Andrea

II. hely - Fábián Bertalan 3.n
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné

III. hely - Bozsó Ádám 3.r
Felkészítő tanára: Kozma Anita

Nyelvészkedők Országos Csapatverseny

Gratulálunk a 3.n csapatának, az I. Nyelvészkedők Országos Csapatversenyen elért kiváló IV. helyezéshez.
A csapat tagjai:
Lengyel Csenger
Szilágyi Balázs
Rákos Zsófia
Fábián Bertalan
Felkészítő tanáruk: Erdélyi Zsoltné
Gratulálunk Matiscsák Dominik 1.r/1 osztályos tanulónknak a Bozsik Focitornán csapattal elért
II. helyezéséhez!

Gratulálunk Herr Szonja 2.n osztályos tanulónak, aki az iskolai Madarak és Fák napja alkalmából meghirdetett versíró pályázaton I. helyezést ért el, valamint a DÖK által meghirdetett "Fogadjuk be Szabó Lőrincet" című rajzpályázaton különdíjban részesült.

"Rigó Énekeljen" Kárpát-medencei Környezetvédelmi Csapatverseny

Gratulálunk a Furfangos farkasok csapatnak a "Rigó Énekeljen" Kárpát-medencei Környezetvédelmi Csapatversenyen elért I. helyezéshez.
Tagok:Matei Lotti, Matei Szofi, Horváth Csenge, Szénási Hanna 5.r

Gratulálunk a Kertészek csapatnak a "Rigó Énekeljen" Kárpát-medencei Környezetvédelmi Csapatversenyen elért III. helyezéshez.
Tagok: Csongrádi Botond, Birke Bánk Versény,
Emődi Erik, Uglyai Csenge 5.n osztályos tanulók

Gratulálunk az Okos Kosok csapatnak a "Rigó Énekeljen" Kárpát-medencei Környezetvédelmi Csapatversenyen elért V. helyezéshez.
Tagok: Kővári Laura, Károly Margaréta, Szénási Márk, Fónagy Zsuzsa 5.r osztályos tanulók

Gratulálunk a 12. "Rigó Énekeljen!" Kárpát-medencei Környezetvédelmi Csapatversenyen elért kiváló helyezésekhez.
4.r osztály - Okos Baglyok csapata: IX. hely
A csapat tagjai: Matiscsák Márk, Péterfalvi Luca, Erdős Martin, Kmetz Fanni

4.r osztály - Erdei Manók csapata: XI. hely
A csapat tagjai: Zagyi Odett, Homolya Dániel,
Oross Ádám, Barta Donát

Gratulálunk a 4.r osztály Eszes Mókusok csapatának, akik V. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Varga Laura Klára, Koszty Kiara, Ambrus Barbara, Tóth Anna
Felkészítő tanáruk: Egererné Budai Éva
 
Gratulálunk a 3.n osztály Vízesés csapatának a Rigó Énekeljen Környezetvédelmi csapatversenyen
elért III. helyezéshez.
A csapat tagjai : 
Szilágyi Balázs, Fábián Bertalan, Sarkadi Roxána,
Szabó Liliána
Felkészítő tanár: Sajgó Lászlóné

Gratulálunk a 2.r osztály Oroszlán csapatának a Rigó Énekeljen Környezetvédelmi csapatversenyen elért 3. helyezéshez.
A csapat tagjai : 
Andorkó Andrea
Kiss Fruzsina
Kis-Vaszil Nikolett
Szopkó Hanna
Felkészítő tanár: Sugárné Ágoston Magdolna

Házi szövegértés verseny

Gratulálunk a 2. évfolyamon megrendezett házi szövegértés versenyen elért eredményekhez:
I. hely - Herczeg Marcell 2.n
II. hely - Majnár Benjámin József 2.n
III. hely - Garad Bercel 2.n
Felkészítő tanáruk: Tarnai Éva
Gratulálunk Lupkovics Lázár 2.n osztályos tanulónak, a Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XVIII. NyelvÉsz országos döntőjén elért 12. helyezéshez.
Felkészítő tanára: Tarnai Éva
Gratulálunk Terjék Temes 2.n osztályos tanulónak, aki a Tudásbajnokság 2016/2017. megyei döntőjén Anyanyelv kategóriában I. helyezést, Matematika kategóriában
IV. helyezést ért el.
Felkészítő tanárai: Tarnai Éva, Gedeonné Bátyi Klára
Gratulálunk Késmárky Olivér 3.n tanulónknak a Tudásbajnokságon Angol haladó kategóriában elért
2. helyezéséhez.

Gratulálunk Fábián Bertalan 3.n tanulónknak a Tudásbajnokság Szövegértés kategóriában elért
3. helyezéséhez.
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné

Házi Természetismeret verseny

Gratulálunk a Házi Természetismeret verseny kiváló helyezettjeinek:
I. hely - Fischer-Kovács Dominik 3.n
II. hely - Késmárky Olivér 3.n
Felkészítő tanáruk: Sajgó Lászlóné

III. hely - Papp Lukács Márton 3.r
Felkészítő tanára: Misliné Magyar Gyöngyi

Gratulálunk Kmetz Fanni 4.r osztályos tanulónak, a Szabó Lőrinc Diákönkormányzat szervezésében "Fogadjuk be Szabó Lőrincet" című rajzpályázaton elnyert különdíjához.
Tanára: Egererné Budai Éva
Gratulálunk Nagy Dorka Síva 3.n osztályos tanulónak, a Hejőmenti Lovaspark Ügyességi versenyen elnyert különdíjához.

Pepper Akrobatikus Rock'n Roll Táncgála

Gratulálunk iskolánk tanulóinak, akik a Pepper Akrobatikus Rock'n Roll Táncgálán kiváló helyezéseket értek el:
páros kategóriában II. hely
Nagy-Chillon Aida 6.n
Szabó Bálint Bosch iskola

Csapatban:
Rockos hármas - II. hely
A csapat tagjai: Juhász Blanka, Győrfi Stella, Kovács Lilla 4.t osztályos tanulók

Rock ladyk - IV. hely
A csapat tagjai: Károly Kamilla 4.n,  Vingendorf Anna 4.n, Kereszti Hanna 4.t, konc Ágota 3.n, Karajz Csenge 4.n

Rock Klikk - II. hely
A csapat tagjai: Farkas Rebeka, Kiss Brigitta, Radoszáv Anna 4.t osztályos tanulók

Gratulálunk Raisz Örs 3.n osztályos tanulónak házi kenuversenyen elért I. helyezéséért.

Gratulálunk Körmöndi Richárd 3.n osztályos tanulónak, aki a Pápán megrendezett 2017-es Grappling Bajnokságon több kategóriában is I. helyezést ért el, és a legeredményesebb gyerek versenyző különdíjában is részesült.

Gratulálunk Nagy-Chillón Aida 6.n osztályos tanulónak a Langwest 2017. Országos Tehetségkutató Német Tanulmányi versenyen II. kategóriában elért
I. helyezéséért.

Felkészítő tanára: Margitai Katalin

III. Miskolci Koriolimpia

Iskolánk 41 tanulója az 1-2-3. évfolyamról részt vett 2017. április 04-én a III. Miskolci Koriolimpián. Kiemelkedő teljesítményükért elismerő oklevélben részesült mindenki.
Gratulálunk!
  

Langwest 2017. Országos Tehetségkutató Német Tanulmányi Verseny

Gratrulálunk a Langwest 2017. Országos Tehetségkutató Német Tanulmányi Versenyen I. kategóriában a 4.n osztály tanulóinak, akik az alábbi kiváló helyezéseket értek el:
I. hely - Ehrlich Máté
Felkészítő: Rákosné Kiss Andrea

IV. hely - Skornyák Zsófia
Felkészítő: Sőrés Klára

VI. hely - Ehrlich Sára
Felkészítő: Rákosné Kiss Andrea

VII. hely - Chalupecky Réka
Felkészítő: Rákosné Kiss Andrea

X. hely - Bóna Imola
Felkészítő: Rákosné Kiss Andrea
Gratulálunk Petrik Szonja 4.r osztályos tanulónak, aki a Móra Ferenc meséi illusztrációs pályázaton 3-4. osztályos kategóriában III. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Egererné Budai Éva
Gratulálunk Szappanos Miklós 8.n osztályos tanulónak, aki a Színházi Világnapon megrendezett Versmondó Versenyen I. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Nagy Marianna
Gratulálunk Varga Gábor 1.r/1. osztályos tanulónak, aki az Arany Kupa Országos Tornaversenyen csapatával kimagasló I. helyezést értek el.

Gratulálunk Fábián Bertalan 3.n osztályos tanulónak, a XXI. ongai Nyelvtan-helyesírás megyei versenyen elért
IV. helyezéséért.

Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné
Gratulálunk Körei Áron 3.n osztályos tanulónak, a Langwest 2017. Országos Tehetségkutató Német tanulmányi versenyen I. kategóriában elért
VIII. helyezéséért.

Felkészítő tanára: Marossy Gáborné
Gratulálunk Tóth Luca és Jancsurák Flóra 1.r/1. osztályos tanulóknak, a 2017. évi Víz Világnapja alkalmából meghirdetett rajzpályázaton 1-2. osztályos kategóriában elért kiváló teljesítményükért.

Felkészítő tanáruk: Dr. Czibrik Attiláné
Gratulálunk Csikja Armand 2.e osztályos tanuló II., valamint Polovits Angelika 3.e osztályos tanuló I. helyezéséhez, melyet városi Judo versenyen értek el.

Labdarúgó Diákolimpia

Gratulálunk iskolánk tanulóinak a Labdarúgó Diákolimpia I. korcsoport városi döntőjén elért V. helyezéshez.
A csapat tagjai:
2.n osztályból
Ambrus Márk
Herczeg Marcell
Krizsek Dominik
Kereszti Botond
Lupkovics Lázár

2.r osztályból
Béres Ádám
Lehóczky Marcell
Pásztor Ferenc Milán

2.e osztályból
Barczi Alex
Regős Rajmund
Tanáruk: Balajthi Zsolt

Megyei Szabó Lőrinc szavalóverseny

2017. március 29-én rendeztük meg iskolánkban a Megyei Szabó Lőrinc Szavalóversenyt. 5 településről, 13 intézményből, 57 gyermek vett részt. Gratulálunk a díjazottaknak.
Helyezések kategóriánként:
1-2. évfolyam:
I. hely: Majnár Benjámin (Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola)
Nagy Fruzsina (Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Onga)
II. hely:Illyés Balázs (Miskolci Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda)
III. hely: Kovács Kincső (Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola)
Különdíj: Stefán Nanda Janina (Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola)
3-4. évfolyam:
I. hely: Skornyák Zsófia (Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola)
Kőhegyi Imre (Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola)
II. hely: Engi Zita (Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Onga)
III. hely: Orosz Tamás (Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola)
Különdíj: Szilágyi Boglárka (Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola)
5-8. évfolyam:
I. hely: Dendők Tamás (Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Onga)
II. hely: Görgényi Laura (Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola)
Tompa Iván (Tiboldaróci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola)
III. hely: Bíró Fanni (Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda)
Különdíj: Kovács Száva (Miskolci Fráter György Katolikus Gimnázium)
Gratulálunk Csordás-Gurbán Miklós 4.n osztályos tanulónknak, aki az 1. UTE CHAMPION'S TROPHY Foci Kupán csapatával III. helyezést értek el, és ezzel bejutottak az európai döntőbe.

Gratulálunk Juhász-Kozma Örs 2.n osztályos tanulónak, aki a DVTK Jegesmedvék Sportegyesületben Jégkorong tornán csapatával Aranyérmet szereztek.

Gratulálunk Kovács-Csizmadia Hunor 1.r/1. osztályos tanulónak, hogy a Jászberényi Fókák Szupermini Jégkorong tornán csapatával kimagaslóan teljesítettek,
II. helyezést értek el.

Gratulálunk Fülöp Balázs 1.r/1. osztályos tanulónak, hogy a Miskolci DVTK Jegesmedvék csapatával Jégkorong Tornán I. helyezést értek el.

Magyar Látványtánc Sportszövetség táncversenye

Gratulálunk Magyar Látványtánc Sportszövetség által megrendezésre kerülő táncverseny Beating kategóriában elért 2. helyezéséhez!
A csapat tagjai:
Brógli Hanna 2.n
Csomós Kitti 2.n
Herr Szonja 2.n
Koszty Kiara 4.r

Gratulálok Lupkovics Lázár 2.n osztályos tanulónak, aki az Országos Úszás Diákolimpián 50 m mellúszásban
I. helyezést ért el.
A Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XVIII. NyelvÉsz tanulmányi verseny megyei fordulóján
I. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Tarnai Éva

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XVIII. NyelvÉsz tanulmányi verseny

Gratulálunk a 3.n osztály két tanulójának a Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XVIII. NyelvÉsz tanulmányi verseny megyei fordulóján elért kiváló eredményekhez:
Fábián Bertalan - III. hely
Szilágyi Boglárka - VII. hely
Felkészítő tanáruk: Erdélyi Zsoltné

Gratulálunk Skornyák Zsófia 4.n osztályos tanulónak, aki a Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XVIII. NyelvÉsz tanulmányi verseny megyei fordulóján VIII. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Csuka Sándorné

"Arany tollal, költőszóval" városi Helyesírás verseny

Gratulálunk Bodnár Imola 6.n osztályos tanulónak az "Arany tollal, költőszóval" városi Helyesírás versenyen elért I. helyezésért.

Felkészítő tanára: Nagy Marianna
 
Gratulálunk Újj Tamás 2.n osztályos tanulónak, a DVTK Jegesmedvék U10 tornán elért I. helyezéshez.

Gratulálunk Ligeti Liána 3.r osztályos tanulónak, aki csapatával sikeresen szerepelt a XVII. Klauzál Kupa Országos Amatőr Táncversenyen, és elnyerték Sumer Dance Feeling produkciójukkal korcsoportjukban a II., Pro Polka produkciójukkal a III. helyezést.

Gratulálunk Bajáky Zsanna 4.n osztályos tanulónak, a Szatmári Sízők Egyesületének síversenyén 11-12 éves kategóriában elért I. helyezéséért.

Szabó Lőrinc házi versmondó verseny

Szabó Lőrinc házi versmondó versenyre került sor iskolánkban, díjazottjaink: 
5-6. évfolyam:
I. Barna Stella 5.r
II: Ádám Kitti 5.n
III.Tarnóczi Lili 6.n

7-8. évfolyam:
I. Görgényi Laura 7.r
II: Baumann Erik 8.n
III. Vass Virág 7.r

Megyei Gyorskorcsolya Diákolimpia

Gratulálunk a a 3.n osztályos fiúknak, a 2016/17 évi Megyei Gyorskorcsolya Diákolimpián elért eredményekhez:
Rövidtáv:
Lengyel Csenger (2. korcsoport) - I. hely
Trozsák Bálint (1. korcsoport) - I. hely

Hosszútáv:
Lengyel Csenger - I. hely
Trozsák Bálint - I. hely
Váltó - II. hely

2016/17 évi Országos Gyorskorcsolya Diákolimpián elért eredmények:
Rövidpályás hosszútáv:
Trozsák Bálint - IV. hely
Lengyel Csenger - V. hely

Rövidtáv:
Trozsák Bálint - II. hely
Lengyel Csenger - VI. hely
Váltó: IV. hely

Gratulálunk Lupkovics Lázár 2.n osztályos tanulónknak a XXI. Víz Világnapi Nemzetközi Úszóverseny a Vízért elnevezésű versenyen való remek szerepléséhez.
50 hát II. hely
100 hát II. hely 
200 mell I. hely
200 vegyes I. hely
50 Mell I. hely
200 hát I. hely

Zrínyi Ilona Matematika verseny

Gratulálunk iskolánk tanulóinak, a Zrínyi Ilona Matematika verseny BAZ megyei fordulóján elért eredményekhez:
3.n osztály csapatban I. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Körei Áron - egyéni: VI. hely
Farkas Frida - egyéni: I. hely
Fábián Bertalan - egyéni: IV. hely
Felkészítő tanáruk: Sajgó Lászlóné

Gratulálunk iskolánk tanulóinak, a Zrínyi Matematika verseny BAZ megyei fordulóján elért eredménykehez:
2.n csapata - II. helyezés
A csapat tagjai:
Terjék Temes - egyéniben: II. hely
Herr Szonja
Lupkovics Lázár - egyéniben: IV. hely
Felkészítő tanáruk: Gedeonné Bátyi Klára

házi Szabó Lőrinc szavalóverseny

Gratulálunk iskolánk tanulóinak, akik a házi Szabó Lőrinc szavalóverseny kiváló helyezéseket értek el.
1. évfolyamon:
 I. hely - Stefán Nanda 1.n
Felkészítő tanára: Elekné Aranyos Krisztina

 II. hely - Mamuzsich Ádám 1.r/1
 II. hely - Tóth Luca 1.r/1
III. hely - Jancsurák Flóra 1.r/1
Felkészítő tanáruk: Dr. Czibrik Attiláné

III. hely - Polonkai Tímea 1.r/2
Felkészítő tanára: Esztergályosné Városi Boglárka



2. évfolyamon:
I. hely - Majnár Benjámin 2.n
II. hely - Kocsis Karola 2.n
II. hely - Füzesi Vanda 2.n
Felkészítő tanáruk: Tarnai Éva

III. hely - Horváth Brigitta 2.r
Felkészítő tanára: Felvinczy Csongorné

III. hely - Takács Kinga 2.e
Felkészítő tanára: Kiserné Gémes Judit

3. évfolyamon:
 
I. hely - Szilágyi Boglárka 3.n
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné

II. hely - Fischer-Kovács Dominik 3.n
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné

II. hely - Takács-Borkuti Nóra 3.r
Felkészítő tanára: Kozma Anita

III. hely - Nagy Dorka Síva 3.n
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné

III. hely - Polovits Angelika 3.e
Felkészítő tanára: Czél Andrea



4. évfolyamon:
 
I. hely - Skornyák Zsófia 4.n
Felkészítő tanára: Csuka Sándorné

II. hely - Barla Berandett 4.n
Felkészítő tanára: Csuka Sándorné

II. hely - Péterfalvi Luca 4.r
Felkészítő tanára: Drig Győzőné

III. hely - Chalupecky Réka 4.n
Felkészítő tanára: Csuka Sándorné

III. hely - Hevér Dorina 4.e
Felkészítő tanára: Madarász Ágnes

Sakk Diákolimpia megyei döntője

Gratulálunk Király Lilla 3.n osztályos tanulónak, a  megyei Sakk Diákolimpián korcsoportjában elért
I. helyezésért.
 
 
Gratulálunk iskolánk csapatának, akik a Sakk Diákolimpia megyei döntőjén II. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Király Lilla 3.n
Herczeg Marcell 2.n
Fábián Bertalan 3.n
Homolya Dániel 4.r

"Téli világ szépsége" fotópályázat

Gratulálunk diákjainknak, akik a "Téli világ szépsége" fotópályázatra csodálatos fotókat küldtek be. A legjobb képeket itt tekinthetitek meg.
Galéria
Gratulálunk Herczeg Marcell 2.n osztályos tanulónknak a Sakk Diákolimpián fiú I. korcsoportban elért
I. helyezéséhez!

Gyorskorcsolya Diákolimpia

Gratulálunk Újj Tamás 2.n osztályos tanulónak, a Gyorskorcsolya Diákolimpián elért II. helyezéshez.


Gratulálunk Oravecz Marcell 3.n osztályos tanulónak, a Gyorskorcsolya Diákolimpián elért III. helyezéshez.

Gratulálunk a Gyorskorcsolya diákolimpia alsó tagozat csapatversenyén elért II. helyezésnek.
Csapattagok: Lengyel Csenger, Kunsági Benedek, Ujj Tamás, Trozsák Bálint
Galéria
Gratulálunk Lupkovics Lázár 2.n osztályos tanulónak az alábbi versenyeken elért kiváló eredményeihez:
Jövő Bajnokai Regionális Bajnokság
- 100 m gyorsúszás - ezüst
- 50 m mellúszás - arany
- 50 m hátúszás - arany
- 50 m gyorsúszás - ezüst
Megyei Diákolimpia döntő
- 50 m mellúszás - arany
- 50 m hátúszás - ezüst
Hajós Alfréd Kupa I. forduló
- 100 m mellúszás - arany
- 100 m hátúszás - bronz

Kolozsvári Foci Kupa

Gratulálunk Csordás-Gurbán Miklós 4.n, Barta Donát 4.r és Vass László 4.r osztályos tanulóknak a Kolozsváron megrendezett Foci Kupán elért
III. helyezéshez.

Gratulálunk Kunsági Benedek 4.n osztályos tanulónak, a Gyorskorcsolya Diákolimpián elért II. helyezéshez.

Városi Magyar Nyelvhasználati Verseny

Gratulálunk tanulóinknak,akik a Diósgyőri Gimnázium által szervezett városi Magyar Nyelvhasználati Versenyen kiváló helyezéseket értek el.
Bodnár Imola 6.n - I. hely
Tarnóczi Lili 6.n - II. hely
Felkészítő tanáruk: Nagy Marianna
Gratulálunk Oross Ádám 4.r osztályos tanulónak a Területi Kötöttfogású Judo Diákolimpián elért
I. helyezéshez.

Gratulálunk Király Lilla 3.n osztályos tanulónak, a Sakk Diákolimpián elért városi I. helyezéséhez.

Gratulálunk Csordás-Gurbán Miklós 4.n osztályos tanulónak, aki a DVTK Putnoki focitornán
csapatával I. helyezést ért el.

Gratulálunk Uglyai Csenge 5.n osztályos tanulónak, aki a III. Sajó Kupa Karate versenyen 11-12 éves lány kategóriában 9-6 KYU KATA versenyszámban
III. helyezést ért el.

Gratulálunk Lehóczky Gréta 4.r osztályos tanulónak, aki a FSZEK Deák Ferenc Könyvtára által kiírt rajzpályázatán közönségdíjban részesült.
Felkészítő tanára: Egererné Budai Éva

Csordás-Gurbán Miklós

Gratulálunk Csordás-Gurbán Miklós 4.n osztályos tanulónak, a Teodoru Borisz emléktornán elért II. helyezéshez és a legjobb játékosa cím elnyeréséhez.

KMH U8 Jégkorongtorna

Gratulálunk Fülöp Balázs és Kovács-Csizmadia Hunor 1.r/1. osztályos tanulóknak, aki a 2017-es KMH U8 Jégkorongtornán csapatukkal kimagasló I. helyezést értek el.

Gratulálunk Homolya Dániel 4.r osztályos tanulónak, a Sakk I. Bodrog Kupa "C" kategóriában
elért I. helyezéshez.

Gratulálunk Oross Ádám 4.r osztályos tanulónak, a XVII. Lőrincz Márton birkózó emlékversenyen
elért II. helyezéshez.
Gratulálunk Garad Bercel 2.n osztályos tanulónak, aki a Kölyök Atlétika Programban a Kék csapat tagjaként
I. helyezést ért el.

Gratulálunk Matiscsák Dominik 1.r/1 osztályos tanulónak, a Borsod Volán Foci bajnokságon elért
I. helyezésért.

Gratulálunk Fülöp Balázs 1.r/1 osztályos tanulónak, a DVTK Jegesmedvék U8 tornán elért V. helyezéshez.

Gratulálunk Homolya Dániel 4.r és Homolya Nándor 2.r osztályos tanulóknak a Karácsonyi Kupa egyéni Sakkversenyen elért III. helyezésükért.

Gratulálunk Fábián Bertalan 3.n osztályos tanulónak a KockaKobak Országos Matematikaversenyen elért
I. helyezéséért.
Felkészítő tanára: Sajgó Lászlóné
Gratulálunk Oravecz Marcell, Trozsák Bálint és Lengyel Csenger 3.n osztályos tanulóknak, a Karácsonyi Hoki Club által szervezett Winter Classic II. helyezésért.

Gratulálunk Oravecz Marcell 3.n osztályos tanulónak, a Szlovákiai U12 Hoki Tornán IV. helyezést ért el.

Gratulálunk Füzesi Vanda 2.n osztályos tanulónak, aki a Sátoraljaújhelyi Magas-hegyi síversenyen III. helyet ért el. Sídiplomát nyert.

Gratulálunk Garad Bercel 2.n osztályos tanulónak, a Sport XXI. Atlétika Versenyen elért Aranyérem megszerzéséhez.

Gratulálunk Király Lilla 3. n osztályos tanuló sakk eredményeihez:
2016/2017. évi Sakksuli Kupa 4. verseny C csoport - II. hely
Nyíregyházi Sakkiskola XII. Mikulás Kupa 10 éves leány kategória - II. hely

Gratulálunk Ligeti Liána 3.r osztályos tanulónak a Fortuna Tánc-, és Divatstúdió Mikulás Kupáján elért II. és III. helyezéseihez.

Löwenzahn verseny

Gratulálunk Ehrlich Sára és Ehrlich Máté 4.n osztályos tanulóknak, az MM Publications - ELT Hungary szervezésében rendezett Löwenzahn versenyen A1 kategóriában elért kiváló helyezésekhez.
Ehrlich Sára - III. hely
Ehrlich Máté - IV. hely
Felkészítő tanáruk: Rákosné Kiss Andrea

Gratulálunk Uglyai Csenge 5.n osztályos tanulónak, aki a Mikulás Kupa úszóversenyen 33 méter mell-, és gyorsúszásban I. helyezést ért el.

Rajzpályázat

Miskolc Megyei Jogú Város Karácsonyi Képeslap készítő Rajzpályázatán kiválasztásra kerültek Homolya Dániel 4.r és Havasi Linett 2.r osztályos tanulók által készített alkotások. Ezek a képeslapok a város vezetőinek saját képeslapjai lesznek, valamint az alkotások a Városháza aulájában is megtekinthetőek.
Gratulálunk tanulóinknak!
Felkészítő tanáraik: Egererné Budai Éva és Felvinczy Csongorné

Miskolc Megyei Jogú Város Képeslap készítő Rajzpályázatán kiválasztásra került Dobos Máté 2.r osztályos tanuló alkotása is. 
Felkészítő tanára: Felvinczy Csongorné

Karácsonyi Szépírás pályázat

2016. december 08-án a Művészetek Házában került sor a Karácsonyi Szépírás pályázat eredményhirdetésére.
Iskolánkból 36 kisdiák vett részt a díjátadón, ahol a
2.e osztályos Takács Kinga 1-2. osztályos kategóriában I. helyezést ért el.
Az eredmények után, a Kisherceg című mesefilmmel kedveskedtek a megjelent tanulóknak.


Szilágyi Dezső Általános Iskola Városi Német Tesztversenye

Gratulálunk a Szilágyi Dezső Általános Iskola Városi Német Tesztversenyén elért kiváló helyezésekhez:
Nagy-Chillon Aida 6.n - I. hely
Csattos Barnabás 6.n - II. hely
Túróczy Kata Emma 6.n - III. hely
Felkészítő tanáruk: Margitai Katalin

Révay Domonkos 5.n - I. hely
Felkészítő tanára: Sőrés Klára

Majoros Dániel 5.n - III. hely
Felkészítő tanára: Üveges Tímea

Gratulálunk Újj Tamás 2.n osztályos tanulónak, aki a 2016. Szent Miklós Jégkorong Kupán eredményesen szerepelt.

Gratulálunk Terjék Temes 2.n osztályos tanulónak, aki a Zrínyi Ilona Matematika verseny Országos döntőjén 2.osztályos kategóriában VI. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Gedeonné Bátyi Klára
Gratulálunk Csala-Ducsai Linett 1.n osztályos tanulónak, a Tiszalúci Versíró pályázaton elnyert Aranytoll-díjhoz.
Gratulálunk Mata Edit 8.e osztályos tanulónak, aki a Legkedvesebb Arany János Költeményem c. rajzpályázaton II. kategóriában X. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Demeter Mariann

Pedagógusnap

Iskolánk pedagógusnap alkalmából 30 éve itt dolgozó pedagógusait köszöntötte egy-egy emlékplakett formájában.
Díjazottak:
Demeter-Pénzes Marianna
Csőke Éva
Gedeonné Bátyi Klára
Nagy Marianna

Hagyomány iskolánkban az "Év pedagógusa díj" átadása egy alsós, egy felsős kollégának az idén ezt a díjat:
Margitai Katalin és Tarnai Éva kapta

Galéria

Sakkverseny

Gratulálunk a Tanévzáró Sakkversenyen elért eredményekhez:
Krizsák Dominik 2.n osztályos tanuló fiú kategóriában
I. helyezett
Köteles Adél 2.n lány kategóriában I. helyezett
Herr Szonja 2.n lány kategóriában II. helyezett lett

Tanévzáró Sakkverseny:
Gratulálunk a Tanévzáró Sakkverseny Kiscsikó kategóriában elért eredményekhez:
Megyei Anna 1.n I. hely
Matiscsák Dominik 1r-1 II. hely, Soltész Zoárd Hunor 1.n III. hely
 
Gratulálunk Füzesi Vanda 2.n osztályos tanulónak, aki a Miskolc Városi Sportiskola háziversenyén 1 hossz mellúszásban és 1 hossz gyorsúszásban II. helyezést ért el.

Gratulálunk a 4.r osztály csapatának, akik az iskolai Mesevetélkedőn I. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Varga Laura Klára
Homolya Dániel
Kmetz Fanni

Floorball Kispályás Városi Bajnokság

Gratulálunk iskolán Floorball csapatainak akik a Floorball Kispályás Városi Bajnokságon szép eredményeket értek el.
A 3.n osztály csapata a fiú II. korcsoportban II. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Késmárky Olivér
Oravecz Marcell
Lengyel Csenger
Trozsák Bálint
Fodor Zsombor
A 3.n és 3.r osztály csapata lányok II. korcsoportban
III. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Konc Ágota 3.n
Nagy Lívia 3.r
Takács-Borkuti Nóra 3.r
Boda Panna 3.r
Voda Alíz 3.r

 Gratulálunk a Floorball Kispályás Városi Bajnokságon csapatban elért III. helyezéshez a következő tanulóinknak:
Kis-Vaszil Nikolett 2.r
Langer Panka 2.r
Szopkó Hanna 2.r
Andarkó Andrea 2 r
Kocsis Karola 2.n
Laskó Berta 2.n

Házi szövegértési verseny

Gratulálunk a 3. évfolyamon megrendezett házi szövegértési versenyen a kiváló helyezetteknek:
I. hely - Papp Lukács Márton 3.r
Felkészítő tanára: Kozma Anita

II. hely - Konc Ágota 3.n
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné

III. hely - Varga Bence 3.e
Felkészítő tanára: Czél Andrea

Revolution Dance Cup Országos és Nemzetközi Minősítő Táncverseny

Gratulálunk Kocsis Karola és Koczur Csaba Örs 2.n osztályos tanulóknak, a Revolution Dance Cup Országos és Nemzetközi Minősítő Táncversenyen a Ködmön "D" tánccsoportjával Arany minősítést, és a formációs társastánc kategória legjobb díját nyerték el, illetve a zsűri különdíjában is részesültek.

Gratulálunk Bráz Panka 1.n osztályos tanulónak, aki a Revolution Dance Cup Országos és Nemzetközi Minősítő Táncversenyen mazsorett csoportjával Arany minősítést szereztek.

Gratulálunk táncos lányainknak, akik a "Táncolj Ne Drogozz!" XIX. Show Tánc Fesztiválon kiválóan szerepeltek.
Brógli Hanna 2.n
Herr Szonja 2.n
Csomós Kitti 2.n
Koszty Kiara 4.r

Gratulálunk iskolánk Fortuna Tánc csoportjának, a DanceAréna Nemzetközi Táncversenyen Gyermek (Child Show Team) kategóriában elért II. helyezéshez.
A csapat tagjai:
Rákos Zsófia 3.n
Ligeti Liána 3.r
Buda Lia 1.n
Szabó Ginevra 2.r
Krivácsi Vica Sára 1.n
Tátrai Dalma 1.r/1.
Drótos Szonja 1.n
Juhász-Zsigmond Daniella 1.n
Dúró Dorka 2.r
Buda Leila 5.n
Tóth Lili 1.r/1
Jancsurák Flóra 1.r/1
Juhász Blanka 4.t
Győrfi Stella 4.t
Kovács Lilla 4.t
Barla Bernadett 4.n

Házi matematika verseny

Gratulálunk a 2. évfolyamon megrendezett házi matematika verseny kiváló helyezettjeinek:
I. hely - Terjék Temes 2.n
II. hely - Lupkovics Lázár 2.n
III. hely - Köteles Adél 2.n
Garad Bercel 2.n
Felkészítő tanáruk: Gedeonné Bátyi Klára

Gratulálunk a 3. évfolyamon megrendezett házi matematika verseny kiváló helyezettjeinek:
I. hely - Vita Zsolt Ábel 3.r
Tanára: Misliné Magyar Gyöngyi

II. hely - Tósa Máté 3.n
Tanára: Sajgó Lászlóné

III. hely - Szabó Bence 3.r
Tanára: Misliné Magyar Gyöngyi

 
Gratulálunk Paál Kíra 6.r osztályos tanulónknak a Miskolci regionális rajzversenyen elért III. helyezéshez Csendélet, grafikus megoldása kategóriában!

Megyei Szabó Lőrinc Szavalóverseny

2017. március 29-én Iskolánkban került megrendezésre a Megyei Szabó Lőrinc Szavalóverseny.
Tanulóink nagyon szép eredményeket értek el:
1-2 évfolyamon:
Stefán Nanda Janina 1.n - Különdíjban részesült
Felkészítő tanára: Elekné Aranyos Krisztina
Majnár Benjámin 2.n - I. hely
Felkészítő tanára: Tarnai Éva
3.4. évfolyamon:
Szilágyi Boglárka 3.n - Különdíjban részesült
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné
Skornyák Zsófia 4.n - I. hely
Felkészítő tanára: Csuka Sándorné
Gratulálunk Mata Edit Fanni 8.e osztályos tanulónak, aki a Premier Alapfokú Művészeti Iskola növendékeként, az V. Gyöngyvirág Miskolci Tankerületi Népdaléneklési Versenyen Ezüst minősítést szerzett.
Felkészítő tanár: Füzesi Szabina
Gratulálunk Skornyák Zsófia 4.n osztályos tanulónak, a városi Petőfi Szavalóversenyen elért I. helyezéséért.
 Felkészítő tanára: Csuka Sándorné
Gratulálunk Lupkovics Lázár 2.n osztályos tanulónak, aki Cikluszáró Úszás versenyen I. helyezéseket ért el a következő kategóriákban:
100 m mellúszás, 200 m vegyes-, mell-, és hátúszás, 50 m mell-, és hátúszás

Gratulálunk Terjék Temes 2.n osztályos tanulónak, a Hell Miskolci Judo Klubban elért egész éves kiváló teljesítményeiért.

Gratulálunk Farkas Tamara 1.n osztályos tanulónak, a Swimming Pentathlon Club Karácsonyi 400 m-es futóversenyén.

Gratulálunk Lakatos Szebasztián 1.r/2 osztályos tanulónak, aki a Cifra Palota Játszóház rajzpályázatán
I. helyezést ért el. Jutalma egy értékes ajándékcsomag, illetve egy teljes óra kikapcsolódás az 1.r/2 osztály tanulói számára a Játszóházban.
Felkészítő tanára: Felvinczy Csongorné

Gratulálunk Kiss Fruzsina 2.r osztályos tanulónak, aki a Cifra Palota Játszóház rajzpályázatán II. helyezést ért el. Jutalma egy értékes ajándékcsomag, illetve egy teljes óra kikapcsolódás a 2.r osztály tanulói számára a Játszóházban.
Felkészítő tanára: Felvinczy Csongorné
Gratulálunk Király Lilla 3.n osztályos tanulónak, a Poroszlói Tisza-tavi Ökocentrumban megrendezett VI. Ökocentrum Kupa Adventi Gyermek Egyéni Sakkversenyén I. korcsoportban elért II. helyezéséhez.

Gratulálunk Lupkovics Lázár 2.n osztályos tanulónak, aki az Úszás Diákolimpián 50 m mellúszásban és 50 m hátúszásban is I. helyezést ért el.

Gratulálunk Fülöp Balázs 1.r/1. osztályos tanulónak, hogy a Nyíregyházi Jégkorong tornán U10 csapatban
I. helyezést ért el, és ő lett a gólkirály is.

Gratulálunk Fischer-Kovács Dominik 3.n osztályos tanulónak, aki a III. Sajó Kupa Karate versenyen 8-9 éves fiú kategóriában KATA és SHIKO-DACHI versenyszámban egyaránt I. helyezést ért el.

Nikolaus kommt...

Gratulálunk a "Nikolaus kommt..." Német Nyelvű városi Szavalóverseny kiváló helyezettjeinek:
I. hely - Fábián Bertalan 3.n
Felkészítő tanára: Marossy Gáborné

II. hely - Konc Ágota 3.n
Felkészítő tanára: Margitai Katalin

Gratulálunk Szilágyi Boglárka 3.n osztályos tanulónak, a "Nikolaus kommt..." Német Nyelvű Szavalóversenyen elért III. helyezéshez.
Felkészítő tanára: Margitai Katalin

III. Sajó Kupa Karate verseny

Gratulálunk a 3.r osztály tanulóinak, a III. Sajó Kupa Karate versenyen elért eredményekhez:
Jancsurák Lajos 
- KATA versenyszám - III. hely
- KUMITE verssenyszám - III. hely

Bukta Levente
- KATA versenyszám - III. hely

Semsey Bálint
- KATA versenyszám - III. hely

Pályi-Lőrincz Dominik
- KATA versenyszám - III. hely
- KUMITE versenyszám - III. hely

Gratulálunk Fülöp Balázs 1.r/1. osztályos tanulónak, aki a Jászberényi Fókák Szupermini Jégkorong Tornán II. helyezést ért el.

Gratulálunk Nagy László 3.r osztályos tanulónak, aki a Salamon József Vándordíjért - DVTK Kupán VSE csapatával a Miskolci Népkertben I. helyezést ért el.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Országos döntő

Gratulálunk a 3.n Nyelvtörők csapatának, akik a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Országos döntőjén kiváló XV. helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Erdélyi Zsoltné
A csapat tagjai:
Körei Áron
Király Lilla
Szilágyi Boglárka
Raisz Örs

Házi olvasásverseny

Gratulálunk a 4. évfolyamon megrendezett házi olvasásverseny helyezettjeinek:
I. hely - Skornyák Zsófia 4.n
Felkészítő tanára: Csuka Sándorné

II. hely - Zagyi Odett 4.r
Felkészítő tanára: Drig Győzőné

II. hely - Kovács Lilla 4.t
Felkészítő tanára: Madarász Ágnes

III. hely - Magyar Jázmin 4.e
Felkészítő tanára: Madarász Ágnes

III. Észak-Kupa Kama Bajnokság

I. helyezett:
4. n osztály
Bajáky Zsanna
Bóna Imola
Kozma Laura
Ehrlich Sára
Ehrlich Máté
Csordás-Gurbán Miklós
Kunsági Benedek
Munkácsi Máté
Nagy Hunor
Felkészítő tanár: Csuka Sándorné
Gratulálunk Girhiny Viktor 4.e osztályos tanulónak, aki a Sajó Kupa Karate versenyen II. és III. helyezéseket ért el.

Gratulálunk Terjék Temes 2.n és Terjék Tomaj 1.n osztályos tanulóknak, akik az V. XIXO Mikulás Kupa Nemzetközi Judo versenyen III. és I. helyezettek lettek.

Garad Bercel

Gratulálunk Garad Bercel 2.n osztályos tanulónak, aki a II. Avalon-Nomád Jótékonysági Mikulás Futáson
II. helyezést ért el.

Gratulálunk Herczeg Marcell 2.n osztályos tanuló eredményeinek:
- 2016/2017 évi Sakksuli Kupa gyermeksakkverseny B csoportjában I. helyezést ért el.
- Nyíregyházi Sakk Iskola SE által rendezett XII. Mikulás Kupa korcsoportos egyéni Rapid Sakkbajnokság 8 éves fiú kategóriában II. helyezést ért el.


Gratulálunk Csenge Levente 1.r/1 osztályos tanulónak, aki a II. Avalon-Nomád Jótékonysági Futáson
19. helyezett lett.

Gratulálunk Homolya Dániel 4.r osztályos tanulónak, aki a Városi Mikulás Kupa egyéni Sakkversenyen
II. helyezést ért el.

Gratulálunk Lupkovics Lázár 2. n osztályos tanulónak, a XXII. Testvérvárosok Kupán elért kiváló úszó eredményeihez:
200 m mellúszás - I. hely
200 m hátúszás - I. hely
50 m mellúszás - II. hely
50 m hátúszás - II. hely

Hetedhét Határ Országos Matematika verseny

Gratulálunk a 3.n osztály tanulóinak, akik sikeresen szerepeltek a Hetedhét Határ Országos Matematika versenyen. 
I. helyezett - és ezzel elnyerte a királyi címet
Fábián Bertalan
II. hely Farkas Frida
VI. hely Késmárky Olivér
További kimagasló teljesítményt nyújtottak, és ezzel az első 10-ben szerepelnek:
Király Lilla
Szuhodolszki Barbara
Szilágyi Boglárka
Szilágyi Balázs
Körei Áron
Felkészítő tanáruk: Sajgó Lászlóné

Gratulálunk a 2.n osztály tanulóinak, a Hetedhét Határ Országos Matematika versenyen elért kiváló helyezésekhez:
Lupkovics Lázár - II. hely
Terjék Temes - VI. hely
Felkészítő tanáruk: Gedeonné Bátyi Klára

Vasas SC Mini A Jéghoki Torna

Gratulálunk Oravecz Marcell, Lengyel Csenger és Trozsák Bálint 3.n osztályos tanulóknak, a Vasas SC Mini A Jéghoki Tornán elért II. helyezéshez.

Német Két Tanítási Nyelvű Iskolák Országos német nyelvi csapatverseny

Gratulálunk a Német Két Tanítási Nyelvű Iskolák Országos német nyelvi csapatversenyén a 8. n osztály kimagasló I. helyezéséhez.
A csapat tagjai:
Baumann Erik
Csízy Lívia
Herke Bence
Szappanos Miklós
Felkészítő tanárok: Balajtiné Markó Judit és
Ötvösné Csonka Mária
Gratulálunk Matei Lotti és Matei Szofi 5.r osztályos tanulóknak, a Magyar Látványtánc Sportszövetség által rendezett Őszi Kupán Testvérek kategóriában elért Arany fokozatért.

Gratulálunk Újj Tamás 2.n osztályos tanulónak, aki a DVTK Mini Jégkorong csapatával kimagasló eredményt ért el.

Városi Német Nyelvi Helyesírás verseny

Gratulálunk a Városi Német Nyelvi Helyesírás versenyen elért kiváló eredményekhez.
Csattos Barnabás 6.n - I. hely
Pusztai Virág 6.n - II. hely
Tarnóczi Lili 6.n - IV. hely
Felkészítő tanáruk: Margitai Katalin

Csízy Laura 5.n - VI. hely
Felkészítő tanára: Üveges Tímea

Gratulálunk Lupkovics Lázár 2.n osztályos tanulónak a Megyei Bajnokságon elért eredményeihez:
200 m gyors I.hely
100 m hát I.hely
100 m mell I.hely
 
Gratulálunk Terjék Temes 2.n és Terjék Tomaj 1.n osztályos tanulóknak akik az Ózdon megrendezésre kerülő területi Judoversenyen kiváló helyezéseket értek el.
Terjék Temes - II. hely
Terjék Tomaj - I. hely

Bolyai Matematika verseny

Gratulálunk a "Hetedelők" csapatnak a Bolyai Matematika versenyen elért II. helyhez.
A csapat tagjai:
Görgényi Laura
Peitl Fruzsina
Szentjánosi Anna
Tóth Boglárka

Felkészítő tanáruk: Szeghalmi Katalin


Gratulálunk a 3.n osztály "Aranyszámok" csapatának, akik a Bolyai Matematikaverseny B-A-Z Megyei fordulóján
IV. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Konc Ágota
Szilágyi Balázs
Fábián Bertalan
Körei Áron
Felkészítő tanáruk: Sajgó Lászlóné


Gratulálunk a 4.n osztály "Kobaktörők" csapatának, akik a Bolyai Matematika verseny megyei fordulóján III. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Ehrlich Sára
Ehrlich Máté
Kozma Laura
Skornyák Zsófia
Felkészítő tanáruk: Rákosné Kiss Andrea

Gratulálunk Oross Ádám 4.r osztályos tanulónak, aki Birkózás Diákolimpia 2016/17 országos döntőjén II. korcsoportban V. helyezést ért el.

Gratulálunk Körmöndi Richárd 3.n osztályos tanulónak a Jujitsu Global Grappling Bajnokság és emlékversenyen elért I. és III. helyezéshez.

Gratulálunk Uglyai Csenge 5.n osztályos tanulónak, aki az Avasi Karate kupán Kata 6-1 kyu kategóriában
III. helyezést ért el.

Lombhullató csapatverseny

Gratulálunk iskolánk csapatának, akik a Lombhullató csapatversenyen I. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Révay Dénes 3.n, Késmárky Olivér 3.n
Felkészítő tanáruk: Sajgó Lászlóné

Ehrlich Máté 4.n
Felkészítő tanára: Csuka Sándorné

Homolya Dániel 4.r
Felkészítő tanára: Egererné Budai Éva

Gratulálunk Körmöndi Richárd 3.n osztályos tanulónak, aki a miskolci Ju Jitsu 2016. Grappling Bajnokságon Hatvanban több kategóriában II. és III. helyezéseket ért el.

Gratulálunk a jégkorong Decathlon Gyermekfesztiválon elért kiemelkedő eredményekhez:
3.n osztályból
Oravecz Marcell, Lengyel Csenger, Trozsák Bálint

1.r/1 osztályból
Fülöp Balázs, Kovács-Csizmadia Hunor


Gratulálunk Újj Tamás 2.n osztályos tanulónak, a jégkorong Decathlon Gyermekfesztiválon elért kiemelkedő eredményéhez.

Gratulálunk Lupkovics Lázár 2.n osztályos tanulónak a Digi Kupa úszóversenyén
mell úszás kategóriában I.hely
hát úszás kategóriában I. hely
pillangó úszás kategóriában III. hely eléréséhez!
Gratulálunk a DKSC házi Kajak-kenu versenyen elért eredményekhez:
Kondor Nándor 3.n - II. hely
Raisz Örs - V. hely

Gratulálunk Terjék Tomaj 1.n és Terjék Temes 2.n osztályos tanulóknak, a "Judo Csillagok" Kupa Nemzetközi Versenyen elért kiváló helyezésekhez:
Terjék Tomaj
(29 kg) - I. hely

Terjék Temes
(32 kg) -  I. hely
(33 kg) -  II. hely


Gratulálunk Kiss Lorina 2.n osztályos tanulónak, aki a Klacska Családi Nap Kvíz versenyén I. helyezést ért el.

Gratulálunk Skornyák Zsófia 4.n osztályos tanulónak, aki az Avasi Református Templom Gyülekezete és a Térerő Közösségi Alapítvány Városunkért által meghirdetett Adventi Rajzpályázaton I. helyezést ért el.

Házi hangos olvasás verseny

Gratulálunk a 3. évfolyamon megrendezett házi hangos olvasás verseny helyezettjeinek:
I. hely - Vaja Krisztián 3.n
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné

II. hely - Gaál Panna 3.r
Felkészítő tanára: Juhász-Kozma Anita

III. hely - Bordás Blanka 3.e
Felkészítő tanára: Czél Andrea

Házi helyesírás verseny

Gratulálunk a 4. évfolyamon megrendezett házi helyesírás verseny kiváló helyezettjeinek:
I. hely - Ehrlich Sára 4.n
Felkészítő tanára: Csuka Sándorné

II. hely - Kiss Brigitta 4.t
Felkészítő tanára: Madarász Ágnes

III. hely - Tóth Anna 4.r
Felkészítő tanára: Drig Győzőné

Házi anyanyelvi verseny

Gratulálunk a következő tanulóknak a Házi anyanyelvi versenyen elért eredményhez a második évfolyamon.
I.hely: Lupkovics Lázár 2.n
II.hely: Terjék Temes 2.n
III.hely: Köteles Adél 2.n

Kölyök Atlétika Program

Gratulálunk Terjék Temes és Garad Bercel 2.n osztályos tanulóknak a Kölyök Atlétika Programban csapatukkal elért II. helyezésükhöz.

DHK Jégkorong torna

Gratulálunk Kovács-Csizmadia Hunor 1.r/1 osztályos tanulónak, aki a DHK Jégkorong tornán kiemelkedően szerepelt.

Gratulálunk 
Fülöp Balázs 1.r/1 osztályos tanulónak, aki a DHK Jégkorong tornán kiemelkedően szerepelt.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Borsod-Abaúj-Zemplén megyei fordulója

Gratulálunk a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Borsod-Abaúj-Zemplén megyei fordulóján a 3. n osztályban elért kiváló helyezésekhez.
I. hely - "Nyelvtörők" csapata
A csapat tagjai:
Körei Áron
Szilágyi Boglárka
Király Lilla
Raisz Örs

III. hely - "Nyelvészek" csapata
A csapat tagjai:
Szuhodolszki Barbara
Nagy Dorka Síva
Trozsák Bálint
Farkas Frida

VI. hely - "Bölcs baglyok" csapata
A csapat tagjai:
Szilágyi Balázs
Rákos Zsófia
Fábián Bertalan
Lengyel Csenger
Felkészítő tanár: Erdélyi Zsoltné

Gratulálunk a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Borsod-Abaúj-Zemplén megyei fordulóján a 4. n osztályban elért kiváló helyezéshez:
V. hely - "Magyar Ászok" csapat
A csapat tagjai:
Balogh Marcell
Vitányi Dániel
Sensor Andrew László
Munkácsi Máté
Felkészítő tanáruk: Csuka Sándorné
Gratulálunk a Német Két Tanítási Nyelvű Iskolák Országos Versenyén elért egyéni helyezésekhez:
I. hely - Nagy-Chillon Aida 6.n
II. hely - Baumann Reto 6.n
Felkészítő tanáruk: Margitai Katalin

Házi ének-zene verseny

Gratulálunk a házi ének-zene versenyen elért eredményekhez:
I. hely - Vasas Viktória 1.n
Felkészítő tanára: Elekné Aranyos Krisztina

II. hely - Vágvölgyi Szonja 1.r
III. hely - Jancsurák Flóra 1.r
Felkészítő tanáruk: Dr. Czibrik Attiláné

Gratulálunk Csikós Annamária 2.n osztályos tanulónak, a Miskolc Városi Sportiskola 2016. évi torna házi bajnokságának őszi fordulóján elért II. helyezéséhez.

Gratulálunk Kozma Laura 4.n osztályos tanulónak, aki az Országos Elit Kéttusa Bajnokságon egyéniben I., váltóban II. helyezéseket ért el.

Gratulálunk Terjék Temes 2.n és Terjék Tomaj 1.n osztályos tanulóknak a Jodojo Kupán elért szép eredményeikhez:
Terjék Temes
2008-2009 korosztály I. hely
2006-2007 korosztály II. hely

Terjék Tomaj
2008-2009 korosztály II. hely

 
Gratulálunk Király Lilla Virág 3.n osztályos tanulónak, aki a 33. Lauder Őszi Sakkfesztivál "C" lány kategóriában
V. helyezést, az V. Nagykáta Kupa Országos Gyermek- és Felnőtt Sakkverseny Láby "B" korcsoportban
II. helyezést ért el.

 

Házi hangos olvasás verseny

Gratulálunk a 2. évfolyamon megrendezett házi hangos olvasás versenyen elért kiváló helyezésekhez:
I. hely - Majnár Benjámin 2.n
Felkészítő tanár: Tarnai Éva

II. hely - Kis-Vaszil Nikolett 2.r
Felkészítő tanára: Felvinczy Csongorné

III. hely - Lakatos Boglárka 2.e
Felkészítő tanára: Kiserné Gémes Judit

Gratulálunk Lupkovics Lázár 2.n osztályos tanulónak, aki a Hajós Alfréd kupán a következő eredményeket érte el:
100 m mellúszás - I. helyezés
100 m hátúszás - III. helyezés

Gyarmati Zsófia

Gratulálunk Gyarmati Zsófia 4.r osztályos tanulónak, ő tervezte meg városunk Polgármesterének Karácsonyi üdvözlőlapját.

Felkészítő tanára: Felvinczy Csongorné
Gratulálunk Homolya Dániel 4.r osztályos tanulónak, aki a II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár irodalmi pályázatán I. helyezést ért el, és ezzel elnyerte az "Olvasók királya" címet.

Terjék Temes

Gratulálunk Terjék Temes 1.n osztályos tanulónak, aki a XIXO Mikulás Dzsúdó Kupán I. helyezést ért el, továbbá gratulálunk neki Egész éves munkájáért, melyért a HELL-MJC kitüntetésben részesítette.

Király Lilla

Gratulálunk Király Lilla 3.n osztályos tanulónak, aki a Szent Erzsébet Sakk Kupán I. helyezést ért el.

Lupkovics Lilla

Gratulálunk Lupkovics Lilla 4.n osztályos tanulónak a Pattantyús Városi Matematika versenyen
elért I. helyezéséhez.
Lupkovics Lilla

Nagy Dorka Síva

Gratulálunk Nagy Dorka Síva 2.n osztályos tanulónak, a 10. Kelet-Magyarország Kupa Műkorcsolya Versenyen "A" Bronz Kategóriában elért X. helyezésért.

Kozma Laura

Gratulálunk Kozma Laura 4.n osztályos tanulónak, aki a Hódmezővásárhelyen megrendezett Országos Kéttusa (úszó-futó) versenyen az alábbi helyezéseket érte el:
egyéni - I. hely
váltó - 2. csapatban - I. hely
3. csapatban - II. hely

Házi olvasás verseny

Gratulálunk a házi olvasás versenyen eredményesen szereplő 2.n osztályos tanulóknak:
Fábián Bertalan - I. helyezés
Szuhodolszki Barbara - II. helyezés
Felkészítő tanáruk: Erdélyi Zsoltné

Jégkorong Mini "A" forduló

Gratulálunk Oravecz Marcell 2.n osztályos tanulónak, a Jégkorong Mini "A" fordulóban nyújtott eredményes részvételéért.


Gratulálunk Balogh Marcell 3.n osztályos tanulónak a Jégkorong Mini "A" fordulón elért eredményes részvételért.

Testvérvárosok Kupa XXVIII. Bitskey Nemzetközi Úszóverseny

Gratulálunk Kozma Réka 4.n, Kozma Laura 3.n és Lupkovics Lázár 1.n osztályos tanulóknak, a Testvérvárosok Kupa XXVIII. Bitskey Nemzetközi Úszóversenyen elért kiváló helyezésekhez:
Kozma Réka eredménye:
200 m mellúszás - III. hely


Kozma Laura eredményei:
100 m mellúszás - I. hely
50 m pillangóúszás - III. hely


Lupkovics Lázár
eredményei:
50 m gyorsúszás - III. hely
50 m mellúszás - I. hely
50 m hátúszás - I. hely
4X50 m váltó gyors - I. hely

Terjék Temes

Gratulálunk Terjék Temes 1.n osztályos tanulónak a Mátékszalkai Nagydíj - Jubileumi Judo Kupán elért II. helyezésért.
Gratulálunk Skornyák Zsófia 4.n osztályos tanulónak,
"Az én mesém" című tehetséggondozó pályázaton
elért arany minősítéséhez

Felkészítő Tanára: Csuka Sándorné
Gratulálunk Bíró Szilveszter 3.n osztályos tanulónak, aki a M.J.Sz. DAN kollégiuma előtt sikeres karate vizsgát tett és megszerezte a 6. kyu övfokozatot.

Csordás Gurbán Miklós

Gratulálunk Csordás Gurbán Miklós 3.n osztályos tanulónak, az I. Bozsik Kupa Teremlabdarúgó Torna U-9 elért I. helyezésért, valamint Gólkirályi posztért.

Gratulálunk Király Lilla Virág 3.n osztályos tanulónak, aki a Tanévnyitó Gyermek- és Ifjúsági Sakkversenyen I. helyezést ért el.

Párkereső Országos Matematika Verseny

Gratulálunk Farkas Frida 2.n osztályos tanulónak, aki a Párkereső Országos Matematika Verseny döntőjén eredményes III. helyezést ért el.
 Felkészítő tanára: Sajgó Lászlóné



Gratulálunk a 2.n osztály tanulóinak Konc Ágotának, Farkas Fridának, Szilágyi Balázsnak és Fábián Bertalannak, akik a Párkereső Országos Matematika Verseny döntőjén kiválóan szerepeltek.

Felkészítő tanáruk: Sajgó Lászlóné

Gratulálunk Terjék Dániel 4.r osztályos tanulónak, aki a Párkereső Országos Matematika Verseny döntőjén III. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Thúry-Bajai Tamásné

Jégkorong verseny

Gratulálunk Trozsák Bálint és Lengyel Csenger 2.n osztályos tanulóknak Jégkorong versenyen elért II. helyezésükért.

Gratulálunk Lupkovics Lázár 2.n osztályos tanulónak, aki a VIII. Szerencs Triatlonon I.helyezést ért el.
Versenyszámok: 50 m gyorsúszás, 1 km bicikli, 500 m futás

Megyei Korosztályos Úszó Bajnokság

Gratulálunk iskolánk tanulóinak, a Megyei Korosztályos Úszó Bajnokságon elért kiváló eredményekhez:
Lupkovics Lilla 4.n osztályos tanuló helyezése:
100 m hátúszás II. helyezés
Kozma Réka 4.n osztályos tanuló helyezései:
100 m mellúszás 
100 m gyorsúszás II. helyezés


Lupkovics Lázár 1.n osztályos tanuló helyezései:
50 m gyors-, pillangó-, hát-, mellúszás I. helyezés

Judo Verseny

Gratulálunk Terjék Temes 1.n osztályos tanulónak, aki Judo Versenyen II. helyezést ért el.

Pozsonyi Nemzetközi Focikupa

Gratulálunk Nagy László 2.r osztályos tanulónak, aki a Borsod Volán csapatával a Pozsonyi Nemzetközi Focikupán I. helyezést ért el.

József Attila Regionális Szavalóverseny

Gratulálunk Szappanos Mihály 5.n, és Szappanos Miklós 7.n osztályos tanulóknak, akik a József Attila Regionális Szavalóversenyen I. helyezést értek el.

Felkészítő tanáruk: Nagy Marianna

Házi helyesírás verseny

Gratulálunk a 2. évfolyamon rendezett házi helyesírás verseny helyezettjeinek:
I. hely - Körei Áron 2.n
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné

II. hely - Szabó Bence 2.r
Felkészítő tanára: Juhász-Kozma Anita

III. hely - Szuhodolszki Barbara 2.n
Felkészítő tanára: Erdélyi Zsoltné

INTÉZMÉNYVEZETŐ

Mikitáné Újjobbágy Erzsébet

 
Elérhetőségeink:

Cím: 3530 Miskolc, Vörösmarty u. 76.

OM: 028953

Titkárság:  46/411-540  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Gazdasági iroda: 46/323-529